Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 11:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 10:57 pm
Postovi: 8
nisam nasla na netu ništa slično, ali možda ima ovde nekog ko bi naslutio u čemu je problem... u braku smo 3 god, zabavljali se dugo, ono sa pauzama, i sve je KAO ok, ali on je oduvek imao problem sa vaginom. neka odbojnost, šta li. oralni seks jako voli, ali jednosmeran, jel. ja sam pre njega imala duge veze i 69 mi je jedna od omiljenijih zabava, al eto, pade u zaborav. ne, ne fali mi ništa, nikakvi mirisi, sekreti itd. nisu u pitanju ni frizure :roll: nebitno je jesam li čupakabras ili ćelava pevačica, iz brazila ili tifusarka. peting se sastoji iz raznih stiskanja, ljubljenja i dodirivanja, ali isključivo preko gaćica. ako one "slučajno" spadnu, pa on oseti jel, golu ribu :oops: , zabava prestaje, banana se pretvara u parče kanapa. lupetam, ali u stvari sam očajna. razmišljala mnogo zašto kako, nedostaje mi mnogo da se osećam prihvaćeno, i setila sam se kako mi je jednom davno u nekoj prilici rekao kako sam previse vlažna. ali to zaista nije istina, neki put je zapravo, od napetosti, obrnuto. osećam se stvarno jadno, i uvek na nekom oprezu, šta li, i imam potrebu, sve jaču da osetim stvaran dodir, i ljubav TU. i padaju mi raznorazne nebuloze na pamet. od prevare do razvoda. sve što je zapravo rekao na tu temu, jer jel ne voli da priča o tome, je da: ga oralni seks ne privlači (u tom obliku), a za ovaj efekat trenutnog smaranja kada oseti ribu, uvek kaže samo kako ne zna šta je u pitanju, kako me voli, kako me voli, kako me voli, ali eto, ne zna šta je u pitanju, potrudiće se, ali sutra zaboraviće :roll: . hvala svakom ko reši da pomogne savetom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 11:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
pa, tu i nije nista tako nenormalno - postoje ljudi koji ne vole oralni seks!
jedini problem je sto se kod vas poklopilo da ono sto vi izrazito volite, vas suprug dozivljava kao apsolutno odbojno...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 10:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 10:57 pm
Postovi: 8
hvala na javljanju! da. znam, ima ljudi koji ne vole oralni seks. ali on ima problem i da me dodirne tu, kao da se gadi, šta li. nikada me nije ni pogledao tu. sve je to ipak čudno. izgledalo mi je ko zna zašto, da će se to vremenom promeniti, (možda i zbog tih obećavanja, i zbog toga što me očigledno, na drugi neki način voli, i trudi se). ali nije. sve to je nekako previse hladno, stvarno se osećam načisto pogubljeno. to je kao da te neko grli da ti pokaže kako te voli, pa te zagrli nešto na pola. da ga ne zabole ruke. u seksu, uvek ide sve preko gaćica, dok ne bude baš spreman, i onda, kao, ajd. ja kapiram da neko ne voli oralni seks, ni meni nije uvek prijatno da to radim, ali valjda treba neki put malo zavrnuti rukave, ne? ako to tvog partnera čini srećnim. a sad ajde, krajnost, ne volim da pokvasim prst, šta li, da se ne deranžiram. phh, ne znam. ne vidim čemu sva ta femkanja posle tolikih godina, meni to izgleda nezrelo i sebično, al opet nemam pojma. hvata me neka frka od svega neka anksioznost nesigurnost, baš mi je dojadilo :cry: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 12:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
nezrelo i sebicno je da nekog primoravate da radi nesto sto ne voli...morate imati razumevanja za partnera, i raditi medjusobno one stvari koje oboje volite...ako vidite da mu to ne prija, nemojte navaljivati, ima i nekih drugih nacina da se medjusobno zadovoljite, nije valjda taj presudan...zamislite da neko vas primorava na stvari koje vam nisu prijatne, da li biste ih radili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 10:57 pm
Postovi: 8
da, ok, kapiram. it's a man's, man's world. kupiću mu rukavice da ne pokvasi prstiće, jer to je bljaks. hahah. još ispade da ga teram, i nezrelo mučim svojim jednostranim zahtevima :evil: . :roll: to su zapravo uglavnom bila nadanja. da, naćićemo način, gledaćemo filmove dok se ne otope boje :o , kao i većina parova u srbiji. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 10:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
kikakika,
вероватно је као млад доживео неку непријатност која му се урезала у сећање. Можда је чак и заборавио на то, али последице су остале. Како то исправити? Тешко. Можда разговор може да помогне, али за који годиницу. Људи се веома тешко мењају. Ако се и промене, углавном буде горе. Једино Бог може човека да промени на боље.

У сваком случају, важно је да се волите. Оне глупости о разводу и слично, избаци из главе. Нема савршеног брака јер нема савршених људи.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 11:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
..Једино Бог може човека да промени на боље...

:lol: :lol: :lol:

znaci, da se moli za oralni sex? zato sto je to promena na bolje???
je l' treba i da pali svece???

kakve budalastine pisete....

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 1:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
Citiraj:
..Једино Бог може човека да промени на боље...

znaci, da se moli za oralni sex? zato sto je to promena na bolje???
je l' treba i da pali svece???
kakve budalastine pisete....

Нормално је да то за вас представља будалаштине, јер имате проблема са концентрацијом. Чим је текст мало дужи, више од пет речи, ви се забуните и заборавите шта сте прочитали.

Да вас подсетим да је било речи о људском карактеру и последицама које неке трауме могу да оставе на човека. Чак и сам карактер, независно од траума, практично је немогуће променити док се човек не окрене Богу. Наравно то окретање подразумева срце и душу.

Ваше схватање вере је прилично плитко и своди се на неке тривијалне религијске обреде, зато вам ово не може бити јасно.

На крају бих вас замолио да не пишете плитке, површне и бескорисне текстове. Ако имате неку конструктивну критику или шта паметно да кажете, онда то напишите.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 3:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
kvazi-vernice, da li ste culi za biblijsku pricu o onanu i tamari?
da ste toliki vernik, znali biste da je svaki seksualni kontakt osim vaginalnog - greh, u hriscanstvu.
vec smo kontatovali da gabaritno govece sa fotografije sigurno nije postilo post...
toliko o religiji, koju ne poznajete uopste, sa kojom vi smarate na ovom forumu, i kojoj ovde na forumu apsolutno nije mesto.
ovde je poenta da je odbijanje oralnog seksa potpuno normalna osobina necije seksualnosti, ne radi se ni o kakvoj traumi, i nema razloga da se radi na promeni ovog stava.
postoje druge stvari koje ce zajedno raditi...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 8:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
@aa_aca,
kvazi-vernice, da li ste culi za biblijsku pricu o onanu i tamari?
da ste toliki vernik, znali biste da je svaki seksualni kontakt osim vaginalnog - greh, u hriscanstvu. .....

То је прича за малу децу. Тако су вас застрашивале религиозне особе још када сте били мали. Било би паметно да сами прочитате тај текст из Библије из Прве књиге Мојсијеве, глава 38, и увидите шта себи дозвољавате да причате. Нисте ни свесни какав сингуларитет постајете, полако али сигурно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 11:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 10:57 pm
Postovi: 8
aa_aca, hvala. istina je sigurno tu negde, u nekoj podsvesnoj i zaboravljenoj frci. a i da vera ima moć promene. (vera, u svim svojim bezbrojnim pozitivnim oblicima)...... zbunilo me sada ovo poprište, i što se dr...mr uhvatio baš tog oralnog seksa, bez obzira na sva dodatna objašnjenja i podcrtavanja problema. pa razumem da brani svoju neku naviku, ali ipak, hvala. nema potrebe za gorčinom. rekli ste i shvatila sam vaš stav, ne morate prozivati tu druge i ismejavati nikoga ko iskreno pokušava da pomogne, jer vi ste svoj doprinos razrešenju ovog "neproblema" dali već! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 11:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
kikakika, хвала теби. Као што рекох, најважније је да се волите и поштујете. Немој да заборавиш да се и љубав и брак временом повећава односно побољшава, само их треба заливати и неговати. Све проблеме и нарочито проблемчиће, треба на време сагледавати и решавати, а не тек када нам пукне филм.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Zanimljivo kako se neki parovi u braku ponašaju kao da su ih upoznali 2 dana pred venčanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Uto Apr 02, 2013 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 10:57 pm
Postovi: 8
ma kakve veze sada to ima sa vremenom upoznavanja... zapravo dobila sam odličan savet, i podršku, od jedne žene koja mi je poslala privatnu poruku, jer je smara bojna atmosfera na forumu. muškarci, malo te svoje sekire zakopajte, i budite nežni, i nađite to razumevanje koje i treba da bude izražena osobina stabilnog muškarca! 8) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ? on može, ali samo ako ne dodiruje rukom vaginu? help!
PostPoslato: Sre Apr 03, 2013 6:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
kikakika, реци ти њој да не треба да је смарају којекакве олује. Само треба да отвори кишобран и једноставно прође. :D

Сада мене копка какав ти је то одличан савет дала. :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 61 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: