Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOC POMOC
PostPoslato: Ned Jan 16, 2005 7:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 16, 2005 7:07 pm
Postovi: 1
Zdravo, imam nekoliko pitanja za Vas i najiskrenije bih Vas zamolio da mi na njih sto pre date odgovor. Da Vam objasnim u cemu je stvar... Moja devojka je u novembru imala menstruaciju 17 u mesecu. U decembru je dobila nesto ranije 14 u mesecu. Oko nove godine tacnije od 30 decembra pa do 4 januara smo imali odnose. Nekada sam koristio kondom, nekada nisam, ali nisam svrsio nijednom u nju (sad koliko covek moze da bude siguran?). Mojoj se devojci pre menstruacije pojave bubuljice na licu, bole je bradavice i stomak. Po njenom proracunu ona je trebalo da dobije menstruaciju 14 januara, ali menstruacija kasni dva dana, medjutim ona se pre nego sto je trebalo da dobije menstruaciju razbolela (tacnije dobila grip) i pila je antibiotike.Moram napomenuti da je 13 januara izbile bubuljice i bolele su je bradavice, sto je po njoj znak da treba da dobije menstruaciju, ali menstruacije nema vec dva dana. Moje pitanje je da li je tacno da kada devojka pije lekove moze nastati poremecaj i da menstruacija zbog toga kasni? Da li izbijanje bubuljica znaci da ce dobiti menstruaciju, a da ona malo kasni zbog lekova i do kada bi ona po Vasem proracunu trebalo da dobije menstruaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 18, 2005 8:12 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Pet Jun 18, 2004 2:00 am
Postovi: 352
Za dobijanje menstruacije ne postoje proracuni,tj. formula. U slucaju vase devojke, trebala je da dodje oko 12.01. S obzirom na grip, a ne zbog lekova, moze i da kasni. To je sve spekulacija, pod uslovom da ima cikluse tacno na 28 dana. Inace imali ste odnose tacno sredinom sklusa, u vreme ovulacije. Tolerise se kasnjenje do 10 dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: