Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zamolio bih za Pomoc.
PostPoslato: Ned Avg 25, 2013 8:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 25, 2013 8:13 am
Postovi: 1
Pozdrav, evo da odmah predjem na problem. Napomena:citao sam prosle teme, moj problem nije kao kod ostalih.
Pa ovako od pre jedno nedelju dana, po penisu i testisima pocelo je da se pojavljuje crvenilo i taj deo penisa je postao "vlazniji" i evo posle nedelju dana pocelo je uzasno da pece, rane su mi se bukvalno otvorile na penisu, moram da napomenem da dok je crvenilo trajalo svrbelo me je uzasno isto tako da napomenem da svake godine se to desava u ovo vreme. Ja sad predpostavljam da je to zbog Alergije na Ambroziju, jer dobijam i konjuktivitis i zapusen nos svaki put pred pocetak septembra. Bilo kako bilo nije kao prosle godine, mnogo je gore, preko dana ni ne osecam, jer sam zauzet drugim radnjam preko noci onako kad legnem odmah me pocne svrbeti a ako pocnem da se cesem ne mogu da izdrzim pa odmah na tusiranje, tusiram se svaki dan 2 puta dnevno ujutru i uvece, ponekad i u sred noci se tusiram jer ne mogu da spavam pa se probudim i cesem se i boli. Takodje ne mogu kozicu da povucem nazad sada jer se koza u predelu glavica zgrusala da tako kazem tj izasla je krasta pa ako krenem da vucem samo cu da cepam krastu i pece jos vise. Jedini spas mi je tusiranje jer mi smiri sve to tako da se poslednjih dana kupam i po 4-5 puta na dan. Nisam bio kod doktora, sram me je otici kod ginekologa, jer pre 2 dana sam se obrijao dole i nisam stavio losion posle brijanja, zbog toga sto uzasno pece na ranama i pojavile su se bubuljice pa moram da sacekam da prodju dok ne odem. Stvaraju mi se kraste na testisima, i tamo gde je vlaznije tamo gde je crvenilo testisi mi se lepe za gace i onda na gacama se lepe kraste i tako ih kidam. Hvala unapred.
NAPOMENA:Bio sam kod lekara pre jedno 2 nedelje jer sam mislio da imam Mononukleozu ispalo je da je gnojna angina i dobio sam nalaz UV kad su mi radili.
Napisano je da mi je sve uredu sa bubrezima, slezinom, jetrom stim da mi je mokraca malo tamnija i od kako sam prestao da pijem cliacil ovo na polnom organu je pocelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zamolio bih za Pomoc.
PostPoslato: Ned Avg 25, 2013 3:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ni ne trebaš da ideš kod ginekologa, tebi treba dermatovenerolog.
Nemoj da te bude blam, čoveče budi odgovoran prema sebi, idi što pre!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: