Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Moguca fimoza??
PostPoslato: Sub Jul 10, 2010 7:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 10, 2010 6:54 pm
Postovi: 1
Situacija j sledeca:kada mi je penis u opustenom stanju kozica moze da se prevuce skroz ali kao da je suvise uska i onda na sredini tela penisa se stvara usek,kao neki obruc koji ga steye i stiska,a kada je u erekciji moze se prevuci kozica samo do ispod glavica,dalje ide jako tesko,moze nesto da se ucini nesto malo na silu ali vidim da tu postoji neki problem.Nisam imao seksualne odnose do sada.Cuo sam da se u takvim situacijama radi neka manja intervencija gde se samo naprave 2 reza,ne znam da li sam dobro informisan,hteo bih da mi strucnjak na ovo odgovori.UNAPRED HVALA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moguca fimoza??
PostPoslato: Ned Jul 11, 2010 9:51 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne samo da je moguca kako si stavio u naslovu, vec je bas karakteristicna slika za nju...znaci definitivno imas fimozu i potrebno je uraditi cirkumciziju (obrezivanje), to je jedini pravi lek za nju koji ce je potpuno i zausvek resiti...i bolje to uradi sto pre, pre nego sto na red dodju seksualni odnosi da bi u njih od pocetka mogao da uplovis bez problema, sa maksimalnim uzivanjem...imas veliku temu o fimozi pa je prelistaj, pronaci ces dosta informacija tamo:
SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: