Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: otecene limfne zlezde......
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 05, 2011 6:29 pm
Postovi: 1
pozdrav svima nov sam na forumu.
Imam zdravstvenih problema vec nekih godinu i neki mesec: konstantno kijam,nos mi je zapusen kao da sam prehladjen a nisam, grcevi u misicima, drhtavicu, glava me boli po ceo dan, imam otecenu zlezdu na vratu sa desne nekada i sa leve strane, porbleme sa koncentracijom i sa pomceljem,malaksalost,pospanost, javlja mi se tremor levoj ruci, lupanje srca.
Pre 3 nedelje sam se onesvestio u kupatilu i razbio glavu pa sam morao na usivanje.
Radio sam brdo analiza i pre 5 meseci je utvrdjeno da imam koksaki, povisen bilirubin, bovisen prolaktin, emng test nije bio uredu i kazu da imam polineuropatiju.
mr glave je bio uredu, ultra zvik srca, jetre..... sve je ok ,ali meni nikako nije bolje doktori kazu da nije od koksakija i tu se sve zavrsava i nece da me dalje pregledaju.
Ja vise neznam kome da se obratim pa svaka pomoc je dobrodosla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otecene limfne zlezde......
PostPoslato: Sub Mar 05, 2011 10:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 4:34 pm
Postovi: 7
Procitaj malo ovde o raznim iskustvima sa Koksaki virusom...http://www.* REKLAMA */Forum/viewtopic.php?f=55&t=18
probaj ove minerale http://www.vision-serbia.com/ i ja cu sada probati da ih primenjujem.
Tvoje zlezde se izgleda pojavljuju i povlace,a to je dobro,ne valja kada su stalno prisutne...ja imam Hodgkinsa,pa smatram da je to kod tebe virus...ali nisam doktor :) samo mi deluje da ti je imunitet i dalje mnogo los.Cedi sargarepu,cveklu,limun i jabuku i svaki dan ispij po jednu casu,to je vitaminska bomba koja je meni mnogo pomogla.
I najvaznije,za srce je smeh najbolji lek :D zato radi samo one stvari koje te cine srecnim i mame osmeh na lice.

Srecno,veliki pozdrav.
Nadam se da ce neki lekar da se ukljuci u ovu temu i pomogne malo tvom problemu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: