Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: NESAVESNIM DOKTORIMA
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 2:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2009 3:15 pm
Postovi: 17
Lokacija: pancevo
Dragi moji forumovci, tuzna prica moga oca DJORDJEVIC BOZIDARA zavrsila se 5.7.09.kada je jedan od nasevesnih dr.sa KCS odlucio da moj otac nije hitan slucaj i poslao ga kuci da umre sto se i desilo!!! Inace oprisao je rak grla u decembru 2008.u KCS od strane dr ŽELJKA PETROVIĆA za kojeg su nam svi rekli da ''obozava'' pare koje moj otac nije hteo da mu da, te da nije slučajno moj otac tako ostavljen, sve je ''uredno povadjeno'' ali ne i zatvoreno,ostala je rana 10.cm dugacka i 2cm siroka,bio je bez glasnih zica, bez dusnika ... i on se 7 meseci setao otvorenog grla na opšte čudjenje i zaposlenih na KCS i kod nas u Pancevu,hranio se preko sonde...i glumio zivot,borio se sa bakterijama koje su mu opsedale ranu non-stop onemogucavajuci da mu se rana zatvori jos jednom plasticnom opreacijom koju je trebao da uradi dr.ZLATKo VUJČIĆ koji je imao dobre namere ali nije imao sansu da to i uradi.Inace svi ostali nalazi su bili uredni,nije imao metastaze sve je bilo cisto.Ali kada se bakterija smiri njemu istekne vazenje papira ,kad obezbedi papire njemu se pojavi bakterija i tako u krug 7 meseci.U subotu 04.07.09. mom tati je celog dana bilo otezano disanje pa ga je dr.STEFANOVIĆ iz pancevackog ORL-a uputio kao hitan slucaj kolima hitne pomoci u KCS da mu omoguce disanje i hospitalizuju ga jer mi u Pancevu nismo imali ni slobodan krevet a kamoli opremu za takav slucaj ali je dr.koji je te noci bio dezuran u KCS u hitnoj sluzbi ORL odlucio da on i nije tako hitan te da moze da ide kuci posto mu je on postavio KAF_KANILU i omogucio da trenutno prodise,nije pomoglo ni moje kukanje ni plakanje ni molbe ni uput iz Panceva ni nista da ga zadrzi te ga je poslao kuci ''preporodjenog'' i moj se tata ujutru ugusio!!!!zvala sam tog jutra KCS i uredno se zahvalila osoblju sto su mi ubili oca koji je mogao jos da pozivi.UBILI SU MOG IDOLA OPTIMIZMA ,UBILI SU MOG OCA ,UBILI SU MOJU VERU DA IMA NADE DA DOKTORI RADE OVAJ POSAO IZ LJUBAVI I HUMANOSTI!!! MEDICINA JE POSTALA OPASAN BIZNIS A DOKTORI... NASIM DOKTORIMA IZ PANCEVACKOG ORL PUNO HVALA ZA SVE STO SU UCINILI ZA MOG OCA ,DR.BAKIĆ,DR.BOZIC,DR.STEFANOVIC,DR.GALOVIC... I SVIM MEDICINSKIM SESTRAMA,HVALA IM STO PUTA, A KCS NEKA NOSE NA SAVESTI I MOG OCA I SVE OSTALE KOJE SU UPOKOJILI PRE VREMENA!!!
NESRECNA DO KRAJA ZIVOTA CERKA SNEZANA

_________________
sneza pancevo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 5:21 am
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Tuzi bezdusnike bez ikakvog razmisljanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 6:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Mater im jebem da im jebem krvavu!!! Bitange!!! :x Djubrad prokletnicka, trebalo bi ih pobiti kao pacove jer za bolje i nisu!!!

Primi moje najiskrenije saucesce, uzasno se osecam. :cry: Isteraj to do kraja, pod obavezno... iako se rezultat zna unapred tako da se postavlja pitanje cemu to... jer taj sektaski lobi zvani LEKARI su Bogovi u ovoj zemlji i niko im nista ne moze... na zalost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 9:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:43 pm
Postovi: 233
ka1 se vratio prvobitnim manirima,taman se malo primirio nakon sto mu se zena porodila :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 1:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:54 pm
Postovi: 114
Sve na giljotinu,LOPOVI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 1:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Ne sve. Nisu svi isti. Ja da sam ministar iili predsednik svako ko je nemarom ubio ili samo primio mito odbijajuci da uradi za sta je vec placen i polozio zakletvu obesio na trgu, bas kao sto bi trebalo i obesiti vecinu politicara, dobar deo iz svake stranke kao i jedan deo lekara je za vesala...samo tako ce ovo drustvo moci da se poredi sa jednim Japanom. Tamo se zna red, sami bi se ubili (harikiri) a ne cekali da ih javnost lincuje a sud sramno osudi na dozivotnu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 10:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
bankabre je napisao:
ka1 se vratio prvobitnim manirima,taman se malo primirio nakon sto mu se zena porodila :roll:


A koji je tvoj komentar druze?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: 123
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 11:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
Primite moje iskreno saucesce!!!

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 12:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:54 pm
Postovi: 114
Zaista mi je zao sto vam se to dogodilo,ali takva je nasa situacija u
drzavi....,nisam ja bukvalno mislio da su svi doktori izmet,ali vecina je
takva...Primite moje saucsce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 12:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Snezo draga primi moje iskreno saucesce,jako mi je zao sto su to uradili tvome ocu i sto mu nisu hteli pomoci.
Ja sam i prije rekla i sada cu da je sve kroz pare,bila sam pljuvana i vredana zbog toga na forumu ali zabole me vise za sve.
Da ste imali para i platili tom idiotu da ga ostavi u bolnici i preduzme nesto mozda bi sve bilo drugacije.
Da bi si olaksala u ovim tvojim trenucima bola pomisli da je jednostavno doslo njegovo vreme.On je imao svoju sudbinu da li su mu je oni skratili ili ne to vise nije bitno neka sada pociva u Miru Bozijem.
Neka mu je laka crna zemlja.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2009 3:15 pm
Postovi: 17
Lokacija: pancevo
HVALA VAM LJUDI NA SVEMU VI STE MI MORALNA PODRSKA ,DANAS SAM ZVALA KSC I DOBILA DR. ŽELJKA PETROVICA KOJI GA JE OPERISAO I GADNO GA OPLJUVALA ONAKO KAKO JE I ZASLUZIO JER SE IGRAO DOKTORA I PACIJENTA SA MOJIM OCEM!!! A DR.VLADIMIRA NEŠICA KOJI NIJE HTEO DA GA PRIMI ONE KOBNE VECERI CU TEK DA NAHVATAM JER JE POBEGAO NA GODISNJI ODMOR ,A NJEMU NI SAMA NE ZNAM STA CU SVE DA KAZEM,NEKAKO MI TO OLAKSA DUSU. ZVALA SAM I INSPEKCIJU ZDRAVSTVENU ALI NAKON RAZGOVORA SA DOTICNIM INSPEKTOROM DOSLA SAM OPET DO ZAKLJUCKA DA SE ONI SAMO IGRAJU PRAVNE DRZAVE SA SVIMA NAMA!!! NAVODNO CE ONI NESTO DA POKRENU KADA JA DONESEM DOKUMENTACIJU ALI STO RECE JEDAN OD FORUMOVACA I POSLE SVEGA ONI CE I DALJE SEDETI U SVOJIM UDOBNIM FOTELJAMA I CEKATI SLEDECU ZRTVU!!! ZASTICENI SU KAO BELI MEDVEDI,DA SAM JA NEKOG UBILA PA MAKAR TO BILO I SLUCAJNO JA BIH DANAS BILA U ZATVORU, DOKTORI SU NEKA VISA BICA PA ZA NJIH TI ZAKONI NE VAZE ,ZA NJIH JE UBISTVO LEGALNA STVAR!!! REKLA SAM DANAS INSPEKTORU DA BI MOGLI MALO DA ZADJU PO DOMOVIMA ZDRAVLJA ,PO KONZILIJUMIMA GDE SE ODLUCUJUE O NASIM SUDBINAMA KAO O STOCI NA STOCNOJ PIJACI PA DA OSLUSNU MALO TE TUZNE PRICE TIH JADNIH BOLESNIH LJUDI KAKVIM SU SVE UCENAMA IZLOZENI UZ SVE ONE PAPIROLOSKE MUKE KOJE NISU MOGLE BITI KOPLIKOVANIJE,A NE SAMO DA SEDE U SVOJIM UDOBNIM FOTELJEMA I DA SE SAMO ZOVU INSPEKTORIMA.SVE SE DA RESITI AKO SE ZA TO IMA VOLJE ALI DOKTORSKE MUCKE NECE NIKAD RESITI JER SU SVI ONI DUBOKO U SVEMU TOME, DOBIT JE MNOGO VELIKA A RIZIKUJE SE SAMO TAMO NECIJI ZIVOT!!! PORUCILA SAM MU DA DOK SPOKOJNO SEDI U SVOJOJ FOTELJI SUTRA NA RED MOZE DA DODJE NEKO NJEMU BLIZAK...

_________________
sneza pancevo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 1:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 12:09 am
Postovi: 612
Primi i od mene moje iskreno saucesce. Nije trebalo ovako da se zavrsi, mogao je da pozivi jos malo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 8:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
studiotrsasneza,

fotokopirajte svu dokumentaciju, overite kopije i dostavite ih:

zastitniku prava pacijenata u klinickom centru srbije,
ministarstvu zdravlja,
inspeckciji,
lekarskoj komori

jedan telefonski razgovor ne znaci da treba da odustanete, ko zna ko vam se javio, taj neko je mozda imao pre vas 20 bezveznih poziva, itd..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 8:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:54 pm
Postovi: 114
Cemu to,imao je 20 bezveznih poziva,prema tebi mozda je i ovo
potencijalni bezveznjak,...Taj neko mora biti placen za obavljanje
tog posla,iz licnog primera znam,posto sam vise od 1god. "plivao"
po lekarima,svi su nadrndani i neprofesionalni,ta ko da covek moze
samo da trosi zivce...
Daj Boze da se ta gamad za svoj nekorektni rad kazni ,ALI...
...porazmislimo...PRAVDA NIJE UVEK DOSTIZNA...cak i za "bele medvede"...da su zasticeni kao ugrozena vrsta ...jesu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 10, 2009 9:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
kako cemu to?
da mislim da je i ovo potenc. bezvezni slucaj ne bih savetovao ovo sto sam napisao.
a da li vi mislite da je svako kome se nadigne da-ne-kazem-sta u pravu kada se zali???

Citiraj:
,ALI...
...porazmislimo...PRAVDA NIJE UVEK DOSTIZNA...cak i za "bele medvede"...da su zasticeni kao ugrozena vrsta ...jesu.


gde je ovde logika??? svi koji se bune na rad lekara, kada dodje trenutak da se dokaze propust - ustuknu!
pa ko je taj ko ce se izboriti ako ne vi koji ste (ako se dokaze) osteceni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: