Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li ima leka
PostPoslato: Pet Jan 12, 2007 4:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 3:59 am
Postovi: 1
Lokacija: Nis
Vec godinu i vise dana osecam bol u besici.Isla sam kod urologa koji me je pregledao ultrazvukom i ustanovio da je sve u redu.Ginekolog takodje.Uradila sam kompletnu analizu urina i tu je sve u redu.Ispada da sam zdrava,ali ja ipak osecam bol.Napravim li samo dva-tri koraka bosa,odmah me zaboli besika i bol traje nekoliko dana.Lekar mi je rekao da to ne mogu da izlecim lekovima vec da nosim tople carape.Nemoguce je da 365 dana budem u vunenim carapama,pogotovo ne kad spavam.Vise se ne osecam sposobnom ni za rad ni za normalan zivot,jer sam cesto vezana za postelju.Takodje osecam bol i prilikom odnosa.
Pitam se sta mi je i ima li leka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 12, 2007 5:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:30 pm
Postovi: 79
Lokacija: Beograd
Draga Mona, ja sam 6 godina kuburila sa cistitisom. Cas imam, cas nemam, a kad nemam, imam bol u donjem stomaku i uretri. Vise ne znajuci kome da se obratim, pocela sam da pijem brusnicu (kapsule). Ovo je individualno misljenje, ali sam se u medjuvremenu i porodila (a najveci me strah bio da ne dobijem cistitis u trudnoci!) i sve je bilo ok. Sad pijem brusnicu po potrebi. Inace sam takodje morala da nosim tople carape, jer me je uvek znalo da strecne iznenada. Ne moras nositi vunene carape, ali obicne carape+papuce bi trebalo da bude dovoljno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 275 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: