Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacije nosa kod Dr Dusana Bijelica na VMA, VASA ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jan 12, 2014 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 12, 2014 8:17 pm
Postovi: 1
Mogu reci samo BIJELIC JE CAR, narocito za sve vas koji se plase da se suoce sa svojim problemom. Razgovor sa ovim iskusnimi i strucnim doktorom ulice vam dodatno samopouzdanje i hrabrost. Meni je operisao devijaciju i mogu vam reci da je samo malo neprijatan oporavak, ali jbg sto se mora nije tesko. Sto se tice informacija o operaciji evo link http://www.djokicdragan.com/news/operac ... oplastika/ Decko je vise nego verno opisao sta se desava na sta treba obratiti paznju i ostalo. I jos jednom da ponovim svaka cast svakome ali BIJELIC JE BIJELIC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacije nosa kod Dr Dusana Bijelica na VMA, VASA ISKUSTVA
PostPoslato: Pet Okt 31, 2014 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 31, 2014 12:08 pm
Postovi: 1
slažem se da je dr. Bijelić sjajan i izuzetno stručan. Poznajem ga skoro čitav svoj život i pored toga što me je liječio od brojnih upala krajnika koje sam imala kao klinka, on mi je operisao i krajnike, i nos. Operacija krajnika je pokazala da zapravo problem koji sam imala je izazvan urođenom devijacijom nosa. Uradili smo i manju rinoplastiku i sama operacija i post operativni tok su prošli sjajno. Za razliku od nekih djevojaka koje su bile sa mnom u sobi, ja nisam spuštala krevet kako bih odspavala (jer je to zabranjeno jer izaziva podlive) nisam imala podlive niti pretjerano jake bolove. Nakon izlaska iz bolnice sam pratila preporuke i čuvala se i nekoliko godina imala sjajan nos:) Međutim, nekoliko godina nakon operacije sam imala povredu na sportu. Primila sam udarac u nos, ali nisam mislila da će on izazvati neke veće probleme. Eee... da sam samo znala odmah bih se uputila na VMA... nos je slomljen nakon udarca, devijacija je bila tu da mi smeta da dišem na prvo pokazivanje kijavice ili prehlade. Upravo mi je dr. Bijelić i rekao da imam slomljen nos. Krivina/udubljenje na samom nosu su vidiljivi ako se osoba zagleda, ali ne na prvi pogled. Sada mi to sve više smeta jer postajem nervozna kad ne mogu da dišem normalno, kao sad na primjer.

Spremam se da odem ponovo kod njega i vidim šta mogu da uradim jer želim da riješim ovaj problem.

Želim da dodam da procjena boli u mnogome zavisi od nivoa tolerancije na bol svakog od nas. Ja imam visok nivo tolerancije pa mi ti bolovi nisu strašni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacije nosa kod Dr Dusana Bijelica na VMA, VASA ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 16, 2016 7:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Pozdrav svima,

Moj sin treba da se operise , molim vas ako neko ima iskustva, na VMA nam traze rtg sinusa, koliko je opasno to snimanje, ima li neko iskustva sa VMA, recimo briseve ne traze , uopste bilo kakvo iskustvo sa VMA bi dobro doslo, hvala vam :)

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacije nosa kod Dr Dusana Bijelica na VMA, VASA ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Okt 02, 2016 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 02, 2016 9:56 pm
Postovi: 1
Pozdrv ljudi,

Dusan Bjelic je u penziji i radi privatno - Ja sam operisala nos kod njega pre 9 dana tačno, i prezadovoljna sam. Klinika Je Eurosleep, nalaze se na Zvezdari, a doktor je pravi stručnjak i veliki laf. Mislim da je ovo sasvim dovoljno da opisem utisak koji je ostavio na mene, i sigurna sam da mnogi koji su operisani kod njega imaju samo najlepše reči.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacije nosa kod Dr Dusana Bijelica na VMA, VASA ISKUSTVA
PostPoslato: Uto Nov 01, 2016 12:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 01, 2016 12:40 pm
Postovi: 1
Znam da je radio mnogo operacija, par ljudi koji su radili kod njega nisu zadovoljni uglavnom estetikom... On je ORl, ali estetiku mislim da ne radi bas najbolje, za one koji imaju visoke standarde :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: