Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 04, 2010 11:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
@Miki89
Nije da nekoga branim ali ako cemo vec po pravu onda malo bolje procitaj post Mashice pa ces videti da je prva ona ta koja je upotrebila termin ''spodoba''. Polemika se vodila oko mog nosa i pazljivo sma procitala svaki komentar, a posto volim prava :) pazljivo i procenjujem sta ko kaze. Dakle, nemoj biti ti taj koji ce napadati ili braniti nekoga a da pritom ne procitas pazljivo sta ko napise. Uostalom, niko nije niti tebe niti bilo koga drugog uvredio, niti mene, pa da bilo ko drugi tu uskace sa strane. Ako bi neko trebao da najvise reaguje onda smo to hairext i ja a ne ostali. Mislim da svako ima pravo da kaze ono sto misli, svidelo se to nekome ili ne. Koliko nekome moze da se svidja neciji nos toliko i ne mora da mu se svidi, el tako?? Isto sma i ja kao i hairext postavila slike pa je mashica prokomentrisala da su nam isti nosevi i donosi neke zakljucke koji nisu tacni, jer nam svakako nosevi nisu isti jer je hairext operisana pre 3 meseca a ja samo pre mesec dana, ona ima drugaciji oblik lica od mene... I meni se njen komentar niej nesto dopao, tacnije konstatacija, ali se ne uzbudjujem niti ljutim (jer onda i ne bih okacila slike) jer i ja imam oci i ogledalo, a to shto se neko potresa ako mu neko kaze da mu je nos ovakav ili onakav nemoj da kaci slike. Nista nemama protiv ikoga sa foruma, shto bih??, ali kada se vec vodila prepirka i oko mog nosa, moram da reagujem, ali na pravednoj osnovi. :wink:
Ja svakako pozdravljam sve drugare po nosu i ajte ljudi da lepo caskamo i delimo iskustva, potpomazemo se a ne pokopavamo jedni druge!!! :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 04, 2010 11:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 3:53 am
Postovi: 134
Znam da je upuceno pitanje pacijentima sa VMA... Ali sto se tice mene koji sam operisan na KBC Zvezdara, kad ocistim nos disem super! Nikad bolje! Ranije se pogledam u ogledalo i jedna nozdrva se ne pomera, sad osecam koliko mi je vazduha falilo ranije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 04, 2010 11:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
Pa okay Nev u pravu si da se nas ostale to ne tice..ali ja konkretno sam alergican na svadju i nepravdu i uskacem u tim slucajevima...
Ono sto sam rekao za post sa brdo smajlija stoji..I ja sam pazljivo procitao pre nego sto sam pustio komentar..
Ako sam za spodobu promasio..ok,greska..ali lubenicica mi je delovala kao dete koje ne ume da se kontrolise.Ovo je forum..ako cu da citam necije prepucavanje,onda cu da se povucem.Dosta mi je takvih "ispada" da gledam u stvarnom zivotu...pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 04, 2010 11:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 03, 2010 9:19 pm
Postovi: 2
Mashica,
hvala ti na odgovoru PUUUNO!!!! Moram samo jos da te pitam : koliko posle op ti se to pojavilo? Ja to masiram, i ono nestane na neko vreme, tj smanji se. Za te kaluse sam citala na netu i koliko sam razumela to je neuspeli ishod operacije koji se uklanja novom, malom intervencijom ...E sad, to kazu Americki plasticari :P

Nadam se da cu imati srece kao i ti... Ne bih da se to iskomlikuje :(

Nova sam, pa necu da se mesam u vase 'rasprave', ali ljudi....Stvarno je nepotrebno :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 25, 2010 11:11 pm
Postovi: 12
@Miki89 furaj svoj nosic i neka ti je sa srecom, ne citas pazljivo. Komentar koji je upucen za nosice od ove dve cure, nisu sigurno podrska, te stoga sledi i moj odgovor.

Podsecanja radi : ...."inace, vidim da mnogo hvalite ovog dr bjelica, ali ja ovako siroke noseve vidim samo kod njega i ne mislim da je to bas nesto cime bi se doticni doktor mogao ponositi. ako se uporedi nos od hairext i nev iz aviona se vidi da je isti hirurg radio i to ne sasvim uspesno - kad je u pitanju anfas. postoji li poseban razlog zasto su njegovi operisani nosevi ovako siroki? najiskrenije se nadam i drzim fige da se vremenom suze..."

Ako je tebi ovo podrska, pogotovo "to ne sasvim uspesno", cccc..
E pa zbog ovog je reakcija. P o z d r a v


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 12:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Ok ljudovi :) ovde stajemo sa prepiranjem. Neka su nam svima lepi nosici i treba se ponositi njima, el takoc?? :D A svakome ce svakako bolje biti nego pre, samo strpljenja. Ja moram da kazem da se pocinjem navikavati na nos i polako nadzirem kako bi trebalo biti. Mada jos kada se umivam po obrazima npr pa kada povucem kozu osecam jos kako je nateceno tu blizu nosa, tako da strpljenje. :D Vrh nosa je jos tvrd o malo bolucka kada ga pipnem, ali ne sad da boli nego kao da je utrnuto, pogotovu ta strana sa koje je radjena devijacija, ona mi je vise natecena, a i opet znamo da otoci ne spadaju ravnomerno. Ja sam svakako zadovoljna u odnosu na to kakav sam pre nos imala, a u iscekivanju rezultata bacicu se na ucenje :)
Ma nece bre niko da nas zezne, samo OPTIMIZAM!!!
Volela bih da vidim jos necije slike od ranije operisanih kod bilo koga a kod koga je proslo neko vreme (tipa godinu dana) pa da vidimo kada se to slegne kako izgleda. A da, da li neko cuo za silikonske tampone? Videlqa sam na netu da se i oni koriste i da su kao mnogo bolji mada se kod nas jos to ne primenjuje, ako sma dobro upucena, pa neka se onikoji ce se u buduce operisati, raspitaju i za tu varijantu, mozda je lakse sa njima nego sa 5m zipovane gaze :)
Jos jednom SVIMA pozdrav i samo ooooopustenoooo!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 12:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Da li je neko isao ovih dana da zakaze operaciju kod dr.Bjelica i koliko se ceka?Zahvaljujuci vama odlucila sam da operisem nos na vma ali vec duze vreme me nesto spreci pa nikako da odem na operaciju koju nestrpljivo cekam :D .Hvala vam za svaki komentar, kako pozitivan tako i negativan. Treba svi da iznesu svoja iskustva i misljenje, mi koji smo pred operacojim treba da budemo spremni na sve.Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 12:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:45 am
Postovi: 19
evo slika (ako sam ih uopste dobro postavila)...malo su mozda losijeg kvaliteta, jer su slikane najobicnijom web kamericom...ali valjda se dovoljno vidi...Inace, sam operisana 25.decembra kod Bjelica, znaci nesto vise od mesec dana...cim nadjem pogodne, postavicu slike kako mi je nos izgledao pre...pa, be free to comment...pozz za sve...


Poslednji put menjao oljicaa dana Pet Feb 05, 2010 12:21 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 12:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:45 am
Postovi: 19
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 11:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Novi Sad
oljicaa odlichan nos, kao da si rodjena sa njim! Sve pohvale za Bjelu super ti stoji i hvala sto si postavila slike, postavi i before please!!! :D

_________________
Get up stand up, get up for yor life, get up stand,dont give up the fight!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 25, 2010 11:11 pm
Postovi: 12
Oljice, nosic ti je odlican ! Sve pohvale, bravo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 8:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 3:53 am
Postovi: 134
@oljicaa: SUPER NOS !!! ;-)

Jos nesto primetio sam jos neku razliku u radu imedju doktora sa VMA i KBC Zvezdara, pogledajte prelaz nosa iz profila kako ide do cela vecini koji su radili kod Bijeljica... Cini mi se da Bijeljic pravi onako prelaz izmedju cela i nosa a na KBC Zvezdara skoro pa pod ostrim uglom... Bar ja meni tako izgleda na osnovu mojih slika i Vermaelen...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 05, 2010 7:42 pm
Postovi: 16
Ponovo Orel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 05, 2010 7:42 pm
Postovi: 16
Bio sam na kontroli kod Bjelica nakon 6 meseci od operacije. Izneo sam mu problem otoka i unutrasnjeg oziljka kojeg imam na nosnoj kosti u obliku, opisao bih ga kao neki masni podkozni plik. Rekao mi je da ne diram i da njega i otoke mazem uvece sa Jomelop E. Za unutrasnji oziljak je rekao da bi trebalo da nestane, ali da otoci ostaju uvek nepoznanica. Kada sam mu rekao da mi je 6 meseci od operacije proslo i da sada masiranje mozda i nema efekat, on je podvukao da upravo sada masiranje treba da ima pravu svrhu, a da je sve ranije rizicno. Napomenuo mi je da ce se tek nakon godinu dana znati krajnji rezultat. Moj licni zakljucak je da se stanje nakon masiranja promenilo na bolje i da nakon 7 meseci mogu biti zadovoljan postignutim. Ipak poruka za one koji skoro operisani, buditi sigurni da je sve u procesu bar godinu ili godinu i po dana i to je i Bjelic potvrdio. Stoga nemojte se trositi na rasprave oko izgleda nosa koji je >star> 3 ili 4 meseca. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 05, 2010 11:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
@oljicaa nosic ti ej extra!! Ali zaist! Kao da je tvoj oduvek :D Inace, kako ide oporavak? Mazes li ti necim nosic sa unutrasnje strane? Ja licno mislim da je ipak malo rizicno masirati nos dok je kost jos u procesu zarastanja, ne smeju se nositi naocare 6 meseci zbog pritiska a ovamo se kao masira, koji paradox :-? I za drzanje leda sam negde procitala bila da se ne drzi posle operacije zbog sinusa, ipak je sve sveze a led je brrrrrrrrrr.
@dijanim, postavi neke slikice da vidimo kako napredujes :)
Pozdrav svim novim nosicima a i onim koji ce to uskoro i postati!! :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: