Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 1:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Alisa021 je napisao:
Pozdrav svima,
.
procitaj sve postove na ovoj strani ja sam zvala u Brckom u proceduri su ovaranja,eva mail koji mi je gospodja predpostavljm vlasnik poslala:

Zahvaljujemo vam se za vase interesovanje i dozvolite, da vam predstavimo nekolicinu bitnih informacija o Protokolu Vidatox.

Nedavno je bila otvorena klinika u Brckom. Klinika je zvanicno registrirana i ima sve licence za rad. Imamo direktnu saradnju sa kubanskim drzavnim produzecem Labiofam, koji proizvodi homeopatski lek Vidatox. Na zalost, imamo jos nekih administrativnih problema sa dozvolom za uvoz ljekova; od zadnje prezentacije nam je ostala neka manja kolicina.

Kubanska originalna cena za lek je 167,00 € za bocicu, koja je dovoljna za mjesec do dva terapije, sto ovisi o vrsti i stadiju bolesti.

Kopiju vase dokumentacije mozete poslati na adresu nase klinike, koja je Sakiba Edhemovica br.2, 76120 Brcko, distrikt Brcko, Bosna i Hercegovina. Kontaktirati nas mozete na telefonski broj 00387 49 217 487, mobilni broj 00387 66 912 709 ili putem e-poste na [email protected].

Sa postovanjem,

Natalija Mihajlovic

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Pozdrav svima,

ovo mi je napisala Jelena Zivojinovic kad sam je pitala da li misli da je ok nabavljati lek iz Albanije.

"Za Albaniju, na zalost, nemamo proverenih informacija, a odavde mozemo da Vam posaljemo Vidatox koji se regularno prodaje u apotekama."

Sta li sad to znaci? Da li je ta apoteka u Albaniji zaista zvanicni zastupnik ili nije? Trazicu da mi pojasni.

Ja isto ni od jednog leka ne ocekujem cudo, nekome moze da pomogne, a nekome ne mora. Naivno je verovati da je rak nesto sto se tamo nekim kasicama moze resiti, to je bolest koja nastaje na mnogo dubljem celijskom nivou, a ne zato sto neko jede meso, a neko samo povrce. Da je to tako svi koji jedu zivotinjsku hranu bi poumirali, a svi koji su vegetarijanci ne bi imali nijednu jedinu bolest. Problem bi onda bio veoma lako resiv.

Ja imam rodbinu u planinama Crne Gore koji jedu ISKLJUCIVO hranu zivotinjskog porekla jer na tim visinama samo to i imaju: punomasno mleko, meso, sirevi, kuvaju na maslu itd, pa moj stric evo ima 92 godine i odlicnog je zdravlja, kao i svi ostali tamo, dok moj otac ima 74 godine, uvek je jako vodio racuna o ishrani, nikad nije pusio, ni pio (a taj moj stric pusi po ceo dan, ne vadi cigaretu iz usta, pije po casicu Loze svako jutro), niti jeo masno, neko samo salatice, corbe, povrce u svim oblicima, bavio se sportom i evo ga zaradio rak zeluca sa metastazama. Nas unistava RADIJACIJA, zagadjeno zemljiste iz koga dolazi zagadjena hrana, zagadjeni vazdih i voda, STRES i potpuni nedostatak zadovoljstva u zivotu vec samo gorcina, lose emocije, sekiracija zbog ove ili one nepravde, tj. konstantno nezadovoljstvo. Jednostavno, los kvalitet zivota. I zato i nemam neku nadu da ce sad neka bocica da izleci nesto sto je nastajalo decenijama (taj nacin ishrane, taj nacin zivota), ali svakako sve sto se unosi u organizam moze da pripomogne pa zasto ne pokusati? Ako ce bar da mu umanji bolove i ucini zivot podnosljivijim, pa i to je vec nesto.

Ljudi zive naopako decenijama i onda se ljute sto ne postoji magicni lek. E pa ne postoji. Ako hocu da se zastitim od radijacije, onda ne smem da ostanem u Srbiji, ali ako ostanem ovde, zracim se i jedem ozracenu hranu, pa onda zaradim rak tamo negde oko 50-tih, onda treba da ocekujem da ce par bocica Vidatoxa da potre kilograme zagadjene hrane koje sam jela decenijama. Kamo lepe srece da moze, ali mozda moze da resi problem kad je rak u samom zacetku (ali nazalost tada se jako retko otkriva, zato i jeste tako podmukla bolest), ali kad je u poodmakloj fazi... Ne verujem. Vise verujem u one radikalne dijete, ali i to ne moze svako da primenjuje, moj tata je jako mrsav i slab, ne znam koliko bi on mogao da podnese te extremne dijete.

Tako da covek treba da se dogovori sam sa sobom sta hoce od Vidatoxa: ako ocekuje potpuno izlecenje za nekoga ko je u zadnoj fazi, onda bolje da ga ne narucuje jer ce se razocarati, a ako gleda na Vidatox kao na pomocno sredstvo, onda je to ok.

I da dodam jos nesto: najdugovecniji ljudi zive na grckim ostrvima Ikarija i Krit. A svi znamo koliko Grci jedu maslinovog ulja, ribe, one njihove punomasne fete, da piju vino uz svaki rucak, a da ne pominjem one njihove preslatke kolace, tipa baklave itd. ALI oni imaju cist vazduh, more, relativno nezagadjeno zemljiste, i nemaju stres - nema zurbe na posao, nema nerviranja, druze se (sto je jako vazno) i imaju seksualne odnose do poznih godina. I naravno da nece biti bolesni. A nama u ovoj radijaciji i u ovom stresu ne moze da pomogne ni 15 Vidatoxa. Zato imamo epidemiju raka u Srbiji.

Idem da iscackam malo tu pricu kako oni tamo na Kubi nemaju informacije o prodaji u Albaniji, pa javljam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 6:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
AtinaBG je napisao:
Pozdrav svima,

ovo mi je napisala Jelena Zivojinovic kad sam je pitala da li misli da je ok nabavljati lek iz Albanije...


Atina sve te informacije su objavljene ovde na forumu, na ovoj ili staroj temi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2012 5:28 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, želeo bih da podelim svoja iskustva u koršćenju vidatoxa, ako se za korišćenje u vremenskom intervalu od 10-tak dana to može reći.
Osim toga bih želeo da čuvjem i vaša mišljenja i savete.
Mom sinu od 9 g je dijagnostifikovan tumor u orbiti desnog oka, najverovatnije kao juvenilni osificirajući fibrom ili ''diferencijalna monostotska forma fibrozne displazije''.
Ovo je nalaz posle MR-a, dok je na CT pregledu dijagnostifikovan kao osteom.
U oba slučaja najverovatnije je okarakterisan kao benigni, T1/T2 nivo signala je nizak, a tumor ja za okvirno godinu dana narastao nešto preko 1mm.
Naravno obišli smo sve moguće, od KC Vojvodine, KC Srbije, VMA, razne alternative i slične stvari, do sadašnjeg tretmana Vidatoxom i planiranja operacije u KC Srbije. Imamo zakazano na neurohirurgiji, kod dr Nagulić, koja je vodeći neurohirurg u zemlji koji se bavi orbitom oka i ima realizovanih preko 300 operacija na orbiti što je impozantan broj i za evropske okvire.
Terapiju vidatoxom smo počeli pre desetak dana i kao prva rekacija(odmah sutradan??) se javila blaga temperatura u predelu glave, desnoj polovini, čak i glavobolja. Naravno da smo se zabrinuli, jer toga ranije nije bilo, odnosno nismo primetili ništa slično pa smo došli u nedoumicu, šta raditi dalje. Operaciju imamo zakazano za 22 mart ove godine i za sada ne planiramo prekidanje tretmana vidatoxom, ali smo vrlo zabrinuti. Molio bih za slična iskustva i mišljenja. Unapred se zahvaljujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 09, 2012 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 29, 2006 6:25 pm
Postovi: 30
Mene je uvek strah da ovde napišem bilo šta.
Mislim da možda neko zbog toga neće biti Vidatox, ili da će početi da pije a ne treba, ili ne znam ni ja...
Strah me i da ne napišem to što znam i mislim, možda nekome pomogne, a ja ćutim.
Kako čovek koji se sretne s ovom bolešću ostane normalan, pojma nemam, ali svima takvima se klanjam.

Elem, pre par meseci nabavio sam Vidatox preko nekih ljudi koje poznajem koji su tvrdili da je sa Kube.
Na flašici je bila neka mrljava štampa, datum trajanja do oktobra 2013 itd. Neko je sliku iste takve stavio na forum.

Pre par dana prijatelj mi je doneo par flašica, kupljenih u apoteci na Kubi (udjes, kupiš, koliko hoćeš).
Flašica po svemu izgleda isto, ali nema nikakve mrljav štampe, datum (isti) otkucan na mašini ili odštampan na matričnom štampaču,
vrlo profesionalno izgleda, za razliku od te mrljave. Ne znam da li su obe sa Kube ili je ona prva falš, samo kažem kakva je razlika.
pakuju se u kartonske kutije, dobijete fiskalni račun i još jedan dokument na koji se potpisujete (takodje vam ga daju).
Košta 165€. Uz to vam stave i prospekt na kome piše da utiče pozitivno, anti inflatorno, anti kancerogeno, produzava život i poboljšava uslove života.
A onda rekoše prijatelju da imaju novi, bolji lek, koji slično košta (apotekarke su mu rekle), ali on zaboravi kako se zove.

Ako budem u prilici postaviću sliku flašice, računa i tog drugog dokumenta sledeće nedelje.

Poenta ovoga što napisah je što mi je prva flašica izgledala krajnje sumnjivo, a i to što su se pominjale razne cene (dakle cena jeste 205CU, tj. 165€ (+/-5€). Pa eto ako nekom znači...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 10:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2011 2:47 pm
Postovi: 3
vec neko vreme pratim postove ,na ovu temu ,iscitala sam skoro sve postove ,mnogo toga mi je jasno ,al i nejasno ....da ne duzim mnogo ,ukratko cu reci o svojoj bolesti .Operisala sam karcinom jajnika koji se nalazio na levom ,jajniku ,uradjena je totalna histerekotomija,posle toga je usledilo 6 hemoterapija ,9 meseci sam bila ok ,i od tada (operacija je bila 2009) ja se jos uvek lecim ,Dijagnoza je C56 FIGO 3 Gradus 3...nazalost agresivan i recidivirajuci karcinom .
Trenutno stanje zapocela opet HT na onkoloskom,sa novom terapijom koja se zove PAC.Podnela sam je katastrofalno lose ,al...i ta je iza mene ,idemo dalje
Poenta mog javljanja ovde je to ,sto sam nabavila Vidatoks ,(iz Tirane ),i juce pocela da koristim .
Jedino sto nisam sigurna kako ,ali ,ovde sam iscitavala i pocela da koristim 2 puta na dan pre dorucka i vecere.Prvi moj je problem bio sto kapi nisu akapale ,nego su potekle pa sam se namucila ,oko doze ,dal je mozda neka kap pobegla ,e sad mislim da to i nije toliko strasno ,ako se ne bude ponavljalo .Jutros sam se zaboravila i posle 15 min od uzimanja kapi oprala zube ,zelela bi da mi neko ,ako naravno zna ,pojasni ,zbog cega je to veoma bitno pola sata se uzdrzavati ,od uzimanja vode ,pretpostavljam da bi dejstvo kapi bilo ,vece,al cisto da se ne traumiram ,ionako mi je dosta toga na pameti.
Jos me interesuje jedna stvar ,kad sam sad pocela da pijem ,znaci ,nema prestanka ,al kako to da izvedem u bolnici dok tece terapija,da li sam potrfila dozu ,jer ja sam lekdobila ,od prijatelja koji mi ije ustupio ,jednu bocicu ,koja je podignuta na njegove rezultate ,on je stariji covek i ima metastaze.
Sledeci put naravno saljem moje papire ,tj dijagnozu ,ali bi milola nekog ko je dosta upuceniji ,npr Sandrao ,jer u nju sam stekla veliko poverenje iscitavajuci postove ,i cini mi se da ona u ovoj prici najvise ,svima nama moze pomoci.
Ja naravno ne zelim da ulazim u debate koje se ovde naveliko vode ,dal je lek pravi ,dal neko zaradjuje ili slicno ,na nama samoma je da se takvih cuvamo ,a prave da prepoznamo i portazimo pomoc koliko je to moguce .
Ja sam mozda malo oduzila ,al cisto ,zelim da pojasnim neke stvari,jer i ja kad citam neke postove ne volim sture informacije ,ovde smo da bismo se sto bolje edukovali i pomogli jedni drugima .
Ako nekog nesto interesuje ,a ja mogu da odgovorim ,naravno ,bicu za saradnju ,i zelela bi da malo vise ljudi iznosi ,podatke ,o tome ,kako vidatoks deluje na njih.
Ja licno imam malu konfuziju u glavi ,mada vec sam napomenula da sam primila terapiju ,koji sam jako lose podnela ,te mozda jos nisam sva svoja ,ali ,na osnovu jednog dana ne mogu nista da tvrdim .
Zato molim ,tko bi mi mogao dati smernice u daljem koristenju vidatoksa .
Unapred zahvaljujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 03, 2006 4:32 pm
Postovi: 7
Lokacija: zrenjanin
Ja vas iscitavam vec nekoliko nedelja, trazeci mom bratu leka..
Pomislila sam da bi Vidatox bila prava stvar za njega, da je to to sto ce mu pomoci.
Onda sam saznala da je njegov rak pluca u IV stadijumu i to me je dotuklo.
Ali rekoh da pokusam, mozda mu Vidatox pomogne...
Obratila sam se Labiofamu da ih pitam da li je klinika u Tirani zaista njihov zastupnik.
Labiofam ima online shop, mozete videti link direktno sa njihovog sajta vidatox.co.uk i
samo sam htela da podelim ovu info sa vama a koju mi je prosledila gospodja Renata:

Svetlana,


this is official Labiofams internet shop. You can * SPAM * directly from this site and it will be shipped to Bosnia without problem.


There is no partner in Brcko , so I can not say anything about a product. It is not official reseller.


The price of Vidatox is 130 Euros per bottle of 30 ml plus shipping (EMS courier - 10 Euros).


If you wish to order send please your address and full name, so we could send you an invoice.


You can pay in a bank by a bank transffer


If you have any questiones do not hesitate to contact me


With kindest regards,




Renata Kapusin


Vektralab
Official online reseller of Labiofam s.a. Cuba



Elem obratila sam se i navodnoj klinici u Brckom i dobila identican mail kao i neko par postova pre mene

Postovana xxxx,


Zahvaljujemo vam se za vase interesovanje i dozvolite, da vam predstavimo nekolicinu bitnih informacija o Protokolu Vidatox.



Nedavno je bila otvorena klinika u Brckom. Klinika je zvanicno registrirana i ima sve licence za rad. Imamo direktnu saradnju sa kubanskim drzavnim produzecem Labiofam, koji proizvodi homeopatski lek Vidatox. Na zalost, imamo jos nekih administrativnih problema sa dozvolom za uvoz ljekova; od zadnje prezentacije nam je ostala neka manja kolicina.



Kubanska originalna cena za lek je 167,00 € za bocicu, koja je dovoljna za mjesec do dva terapije, sto ovisi o vrsti i stadiju bolesti.



Kopiju vase dokumentacije, koju ce pregledati nasi strucnjaci i savetovati terapiju Vidatoxom, mozete poslati na adresu nase klinike, koja je Sakiba Edhemovica br.2, 76120 Brcko, distrikt Brcko, Bosna i Hercegovina. Kontaktirati nas mozete na telefonski broj 00387 49 217 487, mobilni broj 00387 66 912 709 ili putem e-poste na [email protected].



Sve klinicke analize i statistike ukazuju, da je lek Vidatox koristan u svim stadiumima bolesti. U prvom i drugom stadiumu postoji velika mogucnost potpunog ozdravljenja, u kasnijim stadiumima je ta mogucnost, na zalost, manja, ali se bitno produzuje zivotni vek i kvalitet zivota. I u zadnjoj fazi se Vidatox vrlo uspesno upotrebljava kao sedativ, uspesniji cak i od najjacih sedativa (morfij…).



Vidatox se mora cuvati na temperaturama od +5 do +30 stepeni Celziusa; ne sme se cuvati u frizideru i ne sme biti izlozen zracenjima.



Za osobni dolazak u Brcko, molimo vas, da se prethodno dogovorite telefonom ili putem e-maila.



Sa postovanjem,



Natalija Mihajlovic
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Znate, zlo mi je od ljudi koji pokusavaju zaraditi na nasim mukama.
Ovo je strasno :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 7:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Zakice svaka cast za ovu onformaciju,i da znas da mnogim "dobronamjernim" osobama na ovoj temi nece biti dobro zbog ovoga jer oni nisu ovde da bi pomogli ljudima vec da bi zaradili,reklamiraju ovu renatu i jelenu mrtvi padose,o ovima iz tirane pisu kako nije to sigurno,ko zna sta siptari pakuju i da je najsigurnije da kupe direktno sa kube OD NARAVNO RENATE I JELENE GDE GA OVI DOBRONAMERNICI PRODAJU ZA 170E plus provizija banke,a u sred tirane je 100e isti lek,zvanicni su uvoznici,sram ih bilo,jos ljudi cekaju da im salju po turistima vidatox smijesno!!! Ja sam ovoj sandri na pp rekao da sam do vidatoxa dosao preko labiofama za 130e plus troskovi sto mu dodje oko 150e i da to ljudi treba da znaju jer je jeftinije i na adresu im se isporuci ona nije komentarisala,ta dobronamjerna dusa osim da mi to nista ne treba! Osudjuju ove sto prodaju na forumima lekove oni su makar posteni jer lepo kazu da prodaju ,nisu licemjerni kao ovi ovde sto kao pomazu ljudima a ustvari rade posao i zaradjuju,tuzni su ljudi kao ovi ovde koji u ovoj muci na ovakav nacin dolaze do para!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
Vuuuk je napisao:
Zakice svaka cast za ovu onformaciju,i da znas da mnogim "dobronamjernim" osobama na ovoj temi nece biti dobro zbog ovoga jer oni nisu ovde da bi pomogli ljudima vec da bi zaradili,reklamiraju ovu renatu i jelenu mrtvi padose,o ovima iz tirane pisu kako nije to sigurno,ko zna sta siptari pakuju i da je najsigurnije da kupe direktno sa kube OD NARAVNO RENATE I JELENE GDE GA OVI DOBRONAMERNICI PRODAJU ZA 170E plus provizija banke,a u sred tirane je 100e isti lek,zvanicni su uvoznici,sram ih bilo,jos ljudi cekaju da im salju po turistima vidatox smijesno!!! Ja sam ovoj sandri na pp rekao da sam do vidatoxa dosao preko labiofama za 130e plus troskovi sto mu dodje oko 150e i da to ljudi treba da znaju jer je jeftinije i na adresu im se isporuci ona nije komentarisala,ta dobronamjerna dusa osim da mi to nista ne treba! Osudjuju ove sto prodaju na forumima lekove oni su makar posteni jer lepo kazu da prodaju ,nisu licemjerni kao ovi ovde sto kao pomazu ljudima a ustvari rade posao i zaradjuju,tuzni su ljudi kao ovi ovde koji u ovoj muci na ovakav nacin dolaze do para!!!!!


nije 170e, ja sam ga placala 200, plus 10 za racun u moskovskoj, plus 10 za transfer sa mog racuna na kubanski, plus 10 za nesto, plus 10 da bi oni na kubi mogli da podignu 200. tako da smo za 4 bocice, koliko smo do sada kupili, dali oko 1000 evra. a mog oca vise nema. neka je sa srecom svima koji su muljali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 8:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Tuzno je sve to,procitajte malo bolje sve komentare ovdje na ovoj temi sandre i pojedinih koji reklamiraju lauru,to im nikad nije smetalo,sve druge preporuke i infomracije su im smetale,ja kad sam nudio pomoc oko nabavke vidatoxa za mnogo manje pare,sandra ja odmah rekla da sam sumnjivi prodavac,a kad sam predlozio da se upoznamo pa posle toga neka kaze da li sam neko ko zeli zaradu od ovoga ili samo da pomognem nije se javljala! Velike su pare zaradjivali na licemjeran nacin,da su rekli kako prodaju niko im ne bi zamerio,ali da glume majke tereze ovde ,osudjuju one sto prodaju na forumima a sami uzimaju pare na ovakav nacin od ljudi u tako velikoj muci,neka im je na cast i zdravlje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 9:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Sandra provaljena si sram te bilo!!!! neka se svi jave koji su kupili lijek od "laure i kompanije" a sto su preuzeli od ove sandre foliranta i lazova,koji su humanom pricaom navlacili narod da kupuju od njih i ko zna sta su uzimali!!! Sandra nece ti biti dobro zbog ovoga vjeruj mi!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 9:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Vuuuk je napisao:
Tuzno je sve to,procitajte malo bolje sve komentare ovdje na ovoj temi sandre i pojedinih koji reklamiraju lauru,to im nikad nije smetalo,sve druge preporuke i infomracije su im smetale,ja kad sam nudio pomoc oko nabavke vidatoxa za mnogo manje pare,sandra ja odmah rekla da sam sumnjivi prodavac,a kad sam predlozio da se upoznamo pa posle toga neka kaze da li sam neko ko zeli zaradu od ovoga ili samo da pomognem nije se javljala! Velike su pare zaradjivali na licemjeran nacin,da su rekli kako prodaju niko im ne bi zamerio,ali da glume majke tereze ovde ,osudjuju one sto prodaju na forumima a sami uzimaju pare na ovakav nacin od ljudi u tako velikoj muci,neka im je na cast i zdravlje!!!


Podrzavam !!!! Apsolutno si u pravu...Samo,zaslepljeni sopstvenom mukom,slabo citamo izmedju redova!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 10:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 03, 2006 4:32 pm
Postovi: 7
Lokacija: zrenjanin
Ovo sto sam napisala odnosno copy/paste-ovala prepisku sa te dve zene,
nije da bi se digla hajka na nekog!

Samo zelja da kazem ljudima da dobro provere sta i od koga kupuju, mnogo ih je nadrilekara, travara, znalaca
koji svoje proizvode prodaju za velike pare!


Koliko sam procitala, sandra nikom nije rekla - nemoj da ides na Kubu vec poruci od Laure ili ne znam koga
vec je ljudima skretala paznju na nepoznato poreklo navodnog Vidatoxa iz Tirane.
S obzirom da se otvorila mogucnost kupovine Vidatoxa i u Brckom
a sve preko pharmamatrixa, sve mi je to bilo sumnjivo...

Muka nas je sve ovde velika snasla, onaj ko zna kako je tesko zna, onaj ko ne zna- ne dao mu Bog da sazna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 11:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
zakici molim te daj link za online shop?
Citam i prosto ne verujem,taman sam se obradovala eto leka i kod nas tj blizu nas , ali ono eto ti ga ,NO COMENT.
ELEM, moj svekar koristi vidatox vec dva meseca, i stanje je konstantno,radio je ct bolest miruje i eto, zadovoljni smo i time ako ne moze bolje neka bude onako kako je samo da nije gore.
Pozdrav svima

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Mar 10, 2012 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 03, 2006 4:32 pm
Postovi: 7
Lokacija: zrenjanin
www.vidatox.co.uk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: