Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 216 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 01, 2008 5:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Haaahahahahahahaah qq :oops: Vidim ja nestale mi charape sa shtrika chipkane i gatjitze !A tu su znachi :evil: Vracaj gatje :wink: i charape
Idi radi neshto :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 01, 2008 5:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 12, 2008 6:53 pm
Postovi: 235
Lokacija: Srbija, Beograd
carape ti odmah dajem ali gatje zadrzavam :) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 01, 2008 5:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
harry_mason je napisao:
carape ti odmah dajem ali gatje zadrzavam :) 8)


AAAAAAAA kako je tebe prepoznala Zeljana70?Svaka joj chast :)Ti bi leba bez motike ?Moj muz da radi a ti da maznjavash gatje shto on platja!Nece motji ;) !Preko moje zemlje necesh moci inache cu zvati muza :)
Ma vratjaj gatje !I kupi sebi sram te bilo shta ce tebi zenske gatje ?Ti si onaj trandza ili gay ili kako se ono reche(shto kaze Zeljana70) .Sad idem da trazim da te isteraju sa foruma!Ne odaj za zenama!
Ja idem da mesim krofne mom muzitju on ih voli ja a ja nesmem :( a obozavam ih!Ali nema veze ON sme!A ti lopove dzaba kradesh zenski vesh !Idi radi i lovu zaradi pa ce te voleti zene AKO TI VOLISH ZENE?Ups da mushkici kukukuku !




:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
nemislim sama da taj nije bas kako treba al neka su mu srecni puti i nek nadje sebi ravnog koj voli isto pa ce biti i on srecan.Ja sam dobila od svetlane kako i gde citat sta da jedem i kako da zadrzim moju liniju pa sam ovim putem da izrazim zahvalnost jer ima ljudi koji svacaju tude muke i to su ljudi kojima ce se dobro vratit.jos cu citat sto mi rekla i vozicu biciklo umesto tojotom da se stalno vozam a leba vec odavno nejedem i svikla se tako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 6:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ma gde sama da mislish,da taj harry nije kako treba?Svi mislimo i sam je priznao :D dzaba ga bilo nek ide u pershun samo daleko mu lepa kuca od NAS :wink
Samo ti malo vishe vozi biciklo nek tojota odmara i poslushaj Svetlanu ona ti je rekla istinu jer ona sve zna!A ovaj nek nadje sebi istog kao i on pa nek bude srecan i on sa njim briga nas za njega :lol: !To ti je mnogo dobro da si svikla bez leba jesti :wink: Jer leb goji kao i sva testenina!Ponekad mozesh tost (prepechen hleb uzeti ) Ili crnog malo! :P Cao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 12:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
zeljana70 je napisao:
nemislim sama da taj nije bas kako treba al neka su mu srecni puti i nek nadje sebi ravnog koj voli isto pa ce biti i on srecan.Ja sam dobila od svetlane kako i gde citat sta da jedem i kako da zadrzim moju liniju pa sam ovim putem da izrazim zahvalnost jer ima ljudi koji svacaju tude muke i to su ljudi kojima ce se dobro vratit.jos cu citat sto mi rekla i vozicu biciklo umesto tojotom da se stalno vozam a leba vec odavno nejedem i svikla se tako


Da li si ti čula za utrobično čedomorstvo????????? To što ne želiš da rođiš je tvoja stvar ali što ubi dete ženo??????????? Da li si čula za kontracepciju na sto i jedan način?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 2:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
Ne znam ja mnogo,ali se trudim da saznam,a i da uputim ljude na one koji od svih nas ovde zajedno,mnogo vise znaju..Ne glumim majstora za sve,ali se trudim da si pribavim prave majstore,a ne neke salabajzere priucene...i rado prave adrese i telefone podelim sa onima kojima su potrebne...Ako to nekome smeta,sta mu ja mogu.I meni smeta sto nema administratora da se pozabave problemom vredjanja,trovanjem glupostima,i mnogim drugim stvarima na ovom sajtu,pa se sada umesto "doktor"moze nazvati "kenjara",ali nista tu ne mogu...Hvala Bogu ima ovde i nekih sa pravim informacijama za mene i na tome sam im beskrajno zahvalna,na zalost moram uvek da procitam 300 baljezgarija da bih dosla do jedne stvari koja zasluzuje paznju.Zalim sto sam na ovaj post potrosila vreme,ali eto glupo zensko,mora se izbrbljati (niko nije savrsen).
Koga voljem voljem ,kog ne voljem NE koljem,slobodno vi......nisam u fazonu da vrebam :wink:,a da jesam Boze sacuvaj,pa ne bi ste imali trunke mira od mene.Sa postovanjem Svetiljka-licno.
P.S. Gluvom je besmisleno govoriti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
olivera treba otic u manastir kolko je bogoljubac a takve su isto meni znate jer se bogom pokrivaji i boje ga se a zasto to samo one znaju jel ko zna sta su loso uradile u zivotu sve.Ja se boga ne bojim jal nikom ne zelim zlo i ne cinim zlo al sto sam od srca pitala i izrekla to sto jesam Vidim da ima zlobnica ovde kao u seriskim filmovima i samo jedna zena ovde je iskreno prijatekjsku ruku pruzila a onda je napaduta od zlobnica i neka joj na izvinjenje odmene a ovim u boga sto se zaklinju neka voelki bog oprosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 6:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Tacno tako Zeljana,samo ti teraj po svome i ne slusaj nicije savete.Najpametnije je da usvojis samo ono sto tebi odgovara da cujes.Ko razume,shvatice :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
vidla sam ja kolko one mene mrze i lose govore kad sam imala vremena citala sam sve o hrani.Neka nji nek se smeju ja cu slusat samo pametne i dobre


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 7:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
i ona sto mi kao lepo govori a smeje se se i onaj zenski petko snjom se smeje iza ledja ta je najgora al nek i njoj bog oprosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 7:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
zeljana70 je napisao:
olivera treba otic u manastir kolko je bogoljubac a takve su isto meni znate jer se bogom pokrivaji i boje ga se a zasto to samo one znaju jel ko zna sta su loso uradile u zivotu sve.Ja se boga ne bojim jal nikom ne zelim zlo i ne cinim zlo al sto sam od srca pitala i izrekla to sto jesam Vidim da ima zlobnica ovde kao u seriskim filmovima i samo jedna zena ovde je iskreno prijatekjsku ruku pruzila a onda je napaduta od zlobnica i neka joj na izvinjenje odmene a ovim u boga sto se zaklinju neka voelki bog oprosti

"Ja se Boga ne bojim jal nikom ne želim zlo i ne činim zlo..."?????????????
Stvarno ništa zlo nisi učinila ?! A abortus????????? Uostalom , tvoja stvar..... možda ste vi na toj vašoj planeti "X" drugačiji od nas zemljana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
jest je moja stvar i neradim tebi no sebi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 7:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:45 pm
Postovi: 113
Lokacija: Pozarevac
Ma za nju bi najbolje bilo da podveze jajnike,i jos je nije sramota da pise ovde da ih je imala .Jer i kada se ostane bar na kratko u drugom stanju moze da nabaci koje kilo,zato cap-carap. :x

_________________
Dum vivis,sperare decet.-Dok si ziv,valja da se nadas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 7:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
:o Alo, zeno!!! Koji je tebi bre???? Radi shta hocesh i skini nam se s ...dnevnog reda! Nemoj da prozivash ovde nikog i nemoj da se pozivash na Boga, nisi ti njegov izaslanik. Mi smo se malo zezale, ali niko nema nameru da ti bilo shta loshe uchini!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 216 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: