Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4072 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
sanyalica je napisao:
snsara je napisao:
sanyalica je napisao:
Nego si bash originalna auuuuu :D


Nego sanyalice nisam znala da si presla u advokate .... pa sad ne moze Djolivera da odgovori vec ti umesto nje. .... :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Bolje idi i procitaj vec jednom tog Nicea kad se na njega pozivas. :wink: :wink: :D :D
Uzgred, shodno gramatici i pravopisu srpskog jezika se ne pise Nitche, vec Niče. Martat dusice draga pa zar ti to nije PROSTO BOLO OČI? :wink: :wink: :wink: :D :D :D


JELDE? :D :wink:
- jos jedan primer cistog, knjizevnog srpskog jezika obrazovane persone za Vuka Karadzica :wink: :wink: :wink: Ma da je ziv odmah bi ga uvrstio u revidirano izdanje svog recnika :wink: :wink: :wink: :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
snsara je napisao:
martat je napisao:
sanyalica je napisao:
A ti, Snsajice, idi majko pavaj...pa da cutja budes odmojna da ce dopicujes ca cvojom djugajicom, Mikajicom :lol:


Ni jedna gramaticka greska!!!!


Ma cudo jedno pravi ta selektivna amnezija :wink: :wink: :wink:

Ej ostavi da ti barem pertle vire iz necije pozadine .... :wink: :wink: :wink: :D :D :D
Samo pazi da te gasovi plikavci ne uguse .... tako je to kod siromasnih duhom :wink: :wink: :wink: :D :D :D


Oooooo Laki je malo nervozna 8) pa pochela da se prikazuje onako bash "prosvetljeno" ooooo pa to je nepoznata strana nashe Sn-snaje
Snaja, hajde malo pazi kako se izrazavash 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:20 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Snsara,zeznuto kada imas 30 kg viska,jel da??Pa ti ceo svet kriv!!Uh,mora da je bas gadno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
sanyalica je napisao:
Snsara reshila da vecheras od aktivnog postane pochasni chlan...E pa nece moci ove noci hahahahaha


Jel to sebi neko pridaje vise vaznosti? :D :D :D
Pa nemaju svi takve ciljeve .... biti pocasni clan na gomili ispraznih poruka :wink: :wink: da ne kazem cista sramota :wink: :wink: :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
snsara je napisao:
sanyalica je napisao:
Snsara reshila da vecheras od aktivnog postane pochasni chlan...E pa nece moci ove noci hahahahaha


Jel to sebi neko pridaje vise vaznosti? :D :D :D
Pa nemaju svi takve ciljeve .... biti pocasni clan na gomili ispraznih poruka :wink: :wink: da ne kazem cista sramota :wink: :wink: :D :D :D

Eee nije lepo od tebe da ogovarash Mikalju :-?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:24 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
martat je napisao:
Snsara,zeznuto kada imas 30 kg viska,jel da??Pa ti ceo svet kriv!!Uh,mora da je bas gadno?


Jel to neko gleda sopstvenu sliku u ogledalu pa pobrkao loncice - misli da je odraz u ogledalu neko drugi a ne on sam (kako bese na temi netolerancija.... :wink: :wink: :wink: ) :D :D :D

PS Komentari o necijoj predpostavljenoj tezini su toliko balavacki, neeeezreeeeli i prevaaaaazzzzziiiiddddjeniiiiiii :D :D :wink: :wink: :wink:

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:25 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ja imala visak od 5 kg pa sam bila besna,mogu misliti kada imas 30 kg viska. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
:lol: :lol: :lol: Što ste takve? Vidite li da je ženi, tamo preko, dosadilo da mjauče i pijuče onim bebetjim jezikom i koristi priliku , dok joj djugajica pava, da se druži sa nama normalnima :lol: :lol: :lol:
Btw Snsara nisi videla moj odgovor pa ću ti ga sada rado copy/paste tehnikom ponoviti:

A znas li ti Olivera da nisu najveci vernici koji idu najredovnije u crkvu, zgrazavaju se nad "skarednim" slikama i literatuom i sl, koji se ne dizu od ikona ... obicno su ti upravo najmanje vernici, jer takvim ponasanjem zele da sakriju prazninu u srcu.

PROSVETLI ME :lol: :lol: :lol:
Aludiraš na ona moja pisanija na početku kada sam pričala o postu i obilasku manastira :lol: :lol: Pa vi sve vreme mislite da sam ja MONAHINJA ?????????? :o :o Sada razumem ono vaše "zgražavanje " nad muzikom koju slušam, načinom moga izražavanja... :lol: :lol: Tccc ....u kakvoj ste vi zabludi bile :roll: :roll: Koliko ste se puta do sada na ONOG GORE KOJI VIDI SVE pozvale kada ste mene napadale, pa ona slika vesele monahinje..... :o Uh ne znam ko će se više krčkati..... :o

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:27 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ja mislim da Snsara veceras sa nama uziva :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Aman zeno, nauchi taj srpski jezik vec jednom!!!! :o
Ne moze se reci predpostavljenoj, jer tu postoji jednachenje suglasnika po zvuchnosti, tako da se D pretvara u T i kaze se PRETPOSTAVLJENOJ

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
sanyalica je napisao:
snsara je napisao:
sanyalica je napisao:
Snsara reshila da vecheras od aktivnog postane pochasni chlan...E pa nece moci ove noci hahahahaha


Jel to sebi neko pridaje vise vaznosti? :D :D :D
Pa nemaju svi takve ciljeve .... biti pocasni clan na gomili ispraznih poruka :wink: :wink: da ne kazem cista sramota :wink: :wink: :D :D :D

Eee nije lepo od tebe da ogovarash Mikalju :-?


Dusice, to bi ti samo htela da ogovaram Mikalju - ne bi li sakrila sebe samu ..... da se ne kaze "filosofki" :wink: :wink: :wink: :D :D :D receno:D :D :D :wink: :wink: Znas, stvar dobrog vaspitanja je da kad sada ona nije tu je ne uvlacis na silu - ili ti je mozda ponestalo argumenata :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D


A ti kao ono bese milosrdna i brizna pa si se brinula ko i kada je ogovarao Rome ..... :wink: :wink: :wink: :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
sanyalica je napisao:
Aman zeno, nauchi taj srpski jezik vec jednom!!!! :o
Ne moze se reci predpostavljenoj, jer tu postoji jednachenje suglasnika po zvuchnosti, tako da se D pretvara u T i kaze se PRETPOSTAVLJENOJ


Martat obrati paznju - imas konkurenciju - hoce da ti preotme mesto "filofoski! nastrojena persona :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
snsara je napisao:
sanyalica je napisao:
snsara je napisao:
sanyalica je napisao:
Snsara reshila da vecheras od aktivnog postane pochasni chlan...E pa nece moci ove noci hahahahaha


Jel to sebi neko pridaje vise vaznosti? :D :D :D
Pa nemaju svi takve ciljeve .... biti pocasni clan na gomili ispraznih poruka :wink: :wink: da ne kazem cista sramota :wink: :wink: :D :D :D

Eee nije lepo od tebe da ogovarash Mikalju :-?


Dusice, to bi ti samo htela da ogovaram Mikalju - ne bi li sakrila sebe samu ..... da se ne kaze "filosofki" :wink: :wink: :wink: :D :D :D receno:D :D :D :wink: :wink: Znas, stvar dobrog vaspitanja je da kad sada ona nije tu je ne uvlacis na silu - ili ti je mozda ponestalo argumenata :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D


A ti kao ono bese milosrdna i brizna pa si se brinula ko i kada je ogovarao Rome ..... :wink: :wink: :wink: :D :D :D


NIJE OGOVARALA, NEGO VREDJALA

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
Dj.Olivera je napisao:
:lol: :lol: :lol: Što ste takve? Vidite li da je ženi, tamo preko, dosadilo da mjauče i pijuče onim bebetjim jezikom i koristi priliku , dok joj djugajica pava, da se druži sa nama normalnima :lol: :lol: :lol:
Btw Snsara nisi videla moj odgovor pa ću ti ga sada rado copy/paste tehnikom ponoviti:

A znas li ti Olivera da nisu najveci vernici koji idu najredovnije u crkvu, zgrazavaju se nad "skarednim" slikama i literatuom i sl, koji se ne dizu od ikona ... obicno su ti upravo najmanje vernici, jer takvim ponasanjem zele da sakriju prazninu u srcu.

PROSVETLI ME :lol: :lol: :lol:
Aludiraš na ona moja pisanija na početku kada sam pričala o postu i obilasku manastira :lol: :lol: Pa vi sve vreme mislite da sam ja MONAHINJA ?????????? :o :o Sada razumem ono vaše "zgražavanje " nad muzikom koju slušam, načinom moga izražavanja... :lol: :lol: Tccc ....u kakvoj ste vi zabludi bile :roll: :roll: Koliko ste se puta do sada na ONOG GORE KOJI VIDI SVE pozvale kada ste mene napadale, pa ona slika vesele monahinje..... :o Uh ne znam ko će se više krčkati..... :o


Eto ja cu koristiti tehniku citiranja, a ne copy/paste. :wink: :wink: :wink: Ko jos pamti tvoje price sa pocetka ....sta to bese :wink: :wink: :wink: :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:31 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Vredjala pa se izvinjavala pa opet dobila napad pa se mi sazalile pa se zeznule jer je onda nas pocela da vredja.Onda smo se povukle a nastavak znas.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4072 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: