Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 07, 2009 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 1:44 pm
Postovi: 2
Mozete li mi reci da li, kad odem u studentsku polikliniku, treba prvo da idem na opstu praksu, pa da mi oni daju uput za ginekologiju, ili kako?

:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 07, 2009 6:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Za odlazak na pregled kod ginekologa u studentskoj poliklinici u Beogradu nije ti potreban uput od lekara opste prakse. Odes na odeljenje ginekologije (drugi sprat) i izaberes odredjenog ginekologa, predas knjizicu i indeks i cekas da dodjes na red za pregled. To je cela procedura


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 07, 2009 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Kada izaberes ginekologa javi koga si izabrala i kakva su tvoja prva iskustva sa njom ili njim. Ova tema je veoma korisna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 07, 2009 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 1:44 pm
Postovi: 2
hvala na odgovoru, poslacu kad zavrsim kako je bilo,
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 08, 2009 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Nema na cemu, tu smo da se pomazemo. Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 6:54 pm
Postovi: 1
Da li je neko od vas cuo za doktora Ivana Cukica? Ili mozda ide kod njega?
Danas na sistematskom je bio jako prijatan, i pitao nas da li imamo neka pitanja, i lepo nam objasnio da se mozemo leciti na poliklinici, kao i to kakve testove mozemo da radimo...
Pa se razmisljam da izaberem njega, posto nisam radila pregled, a imam problema sa sekeretom :(
Inace bi mi to bio prvi pregled :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Nije valjda jos zamrla tema, pa reko da izlozim svoje iskustvo! Inace imam sklonost ka muskim ginekolozima :lol: nekako su mi zene sklonije predrasudama i moralisanju i kritikovanju, aja bi da mi neko pomogne a ne osudjuje...
Za dr Kazic sam cula da je bas losa, sto i vidim da pise, ali da potvrdim... cula sam da je i dr velkovski dobra...ja sam bila kod dr Slobodana Obradovica...jedina caka sa njim je sto on deluje nezainteresovano, ali je potuno suprotno, caka je da morate da ga pitate, a dobro je sto mozete da ga pitate sta god vam padne napamet :D a uprovo smo cinile to i ja i jos moje dve drugarice, da je on nama umirao od smeha...meni je pomogao kod kriticne dijagnoze prosle godine u ovo vreme CIN III na grlicu materice i ureaplazma, tada nije bio nezainteresovan, propricao je 8) , ja sam bila toliko izgubljenja da mi je on zavrsio sve tehnikalije! On mi je radio biopsiju, a zahvat u saradnji sa strucnjakom za to!
Znaci deluje nezainteresovano, ali kad ga pitate on ce objasniti ( ali moje iskustvo uopsteno sa lekarima je da uopste nece da pricaju o dijagnozi ili cak koja je dijagnoza!!!) Znaci za one koje vole da pitkaju i nista im nije jasno, mozete kod njega za objasnjenje! Znaci deluje kruto sto i jeste, ali je dobar covek...sada, sigurno nemaju svi ista iskustva i ne odgovara svakome isti lekar sto je i normalno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Ja sam kod dr. Obradovic, dve godine i isto mislim da covek izgleda ne zainteresovano za problem. Imam ureaplazmu i nista ga nisam pitala, i nije mi dao nikakvo objasnjenje samo mi je napisao recepte i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 9:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
ja sam ga pitala za ureaplazmu on je odgovorio samo prenosi se seksualnim putem i dao terapiju meni i decku i upesno smo je izlecili! Pronasla sam pravu rec za njega mrzovoljan je! Ni meni se nije dopadalo sto ponekad nece da objasni, ali sam primetila da samo odredjene stvari ne objasnjava, ima neki sistem on u tome, ne znam...htela sam reci da sa jedne strane je ok, a sa druge, pa kome odgovara...nisam ni godinu dana bila kod njega (zavrsila faks jejejejejeje :lol: ) tako da nisam razmisljala o tome da ga menjem, ali evo i moja drugarica je sada kod njega i dopada joj se, a cula sam i u cekaonici da hvale i da je guzva kod njega...ako to ista znaci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 13, 2009 10:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Ja sam kod dr. Obradovica dve godine i izabrala sam ga zato sto kod njega nikad nije bila guzva dok se kod drugih doktora, npr. Dr. Andjele cekalo satima za pregled i bilo po 30 indeksa i knjizica, kod dr. Obradovic je bilo po dve knjizice.
Sada se situacija drasticno promenila i kod njega je bas guzva, prosle nedelje sam cekala skoro dva sata da dodjem na red, a bilo je oko 20 indeksa i knjizica.
Dobar je Dr. Sloba i ne razmisljam da ga menjam.
A inace taj dan kada sam ja cekala na pregled, kod dr. Colovic je bila velika guzva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 13, 2009 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Ja sam vise isla zbog preporuke, nema veze cekala sam, ali bitno je da znam da je dr.Sloba :D ok...ne brini se za ureaplazmu, prdrzavaj se terapije, pozitivne misli i bice sve ok...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 3:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Hvala za podrsku!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Nema na cemu :wink:
Znam kako je!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 10:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 10:26 am
Postovi: 1
Ja sam kod dr. Obradovica od prosle godine,ali razmisljam da ga menjam jer JESTE nezainteresovan! Prosle godine mi je ustanovio da imam ranicu na grlicu materice,ali, navodno,nije to nista,jer je mnogo mala, samo treba da se kontrolise i prepisao mi Hyperol da koristim 3 meseca posle menstruacije...kad je drugi ginekolog, inace otac moje kolegenice video te rezultate rekao mi je da nimalo nisu naivni i da ne razume terapiju mog ginekologa i sam je prepisao drugu... Sada opet treba da radim kolposkopski pregled,da vidim da li se ranica pocvecala... Poslednji put sam otisla pre mesec dana kod njega zbog problema sa Candidom,koja mi se pojavljuje vec peti put u roku od sest meseci(tako moze da postane hronicna,pa sam se uplasila),rekao mi je da to nije nista i da to imaju i deca,dao mi neke vaginalete,a kad sam ga pitala da li ,mozda,treba da proverim i creva,rekao mi je da vidim s lekarom na opstoj praksi! :-?
I,naravno,opet mi se pojavila posle menstruacije ovog meseca!

Ako neko zna nekog dobrog ginekologa na piliklinici ili na Institutu za majku i dete,zamolila bih ga da preporuci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 22, 2009 8:45 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
[/b]suzana2111 iz iskustva ti kazem unapred da kada su ginekolozi u pitanju, oni nemaju isto misljenje o nekim stvarima, sto se upravo i tebi dogadja! Ono sto sam ja uradila kad sam bila u tvojoj situaciji, jeste da sam izabrala u tom trenutku u sta cu i kome su da verujem, poruka osluskuj sebe i svoje instikte! Informisi se sama i shvatices da oni bas i nemaju ista misljenja i pristupe ginekoloskim problemima upravo zato sto je sve to i dalje nedovoljno istrazeno tako da sa sigurnoscu ne moze da se tvrdi to je tako i tako, zbog toga toga i toga....Cinjenica je da nekome odgovara neko, a neko ne, to je sasvim normalno! Ali ne znam da li znas da se kandida dobija i od jakih antibiotika ako si ih pila, a to hoce i da nagriza i da se stvori privremena ranica, koja se posle sanira ( to je slucaj sa mojom drugaricom ima i ranicu i kondidu)! Takodje je vezena za imunitet! Takodje leci se samo vaginoletama zato sto je gljivica, i ne utice na reproduktivne organe zato je i najbezazlenija od svih zala ( da se tako izrazim) ! Ne branim nekioga da se razumemo, ali danas sve sto je nekada bilo lose postaje normalno ( a to ne vallja):svi imamao neke alergije, neke probleme sa reproduktivnim organima, sinusima, varenjem i ostalo...kapiras poentu?! Nemaj toliko da se plasis, jer stres je okidac za sve, verovala ili ne, a narocito za imunitet, koji opet je osnava za ostalo i tako u zacarani krug...izvinjavam se skrenula sam sa teme, ali iz posta tvog izbija uplasenost, pa sam mislila pomoci!

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 187 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: