Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 29, 2006 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 25, 2006 4:38 pm
Postovi: 44
Za Aloe propolis vaginalete i druge preparate koji se koriste u tretmanu HPV i drugih infekcija pogledati ovaj site:

www.cydonia.com.ba

Cijene su pristupacne, postoji i mogucnost narudzbe putem e-maila.

Mozda nekome bude od koristi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 10, 2006 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 10, 2006 10:34 pm
Postovi: 25
Moj imunitet je katastrofa slab uvek bio! Ishrana mi je vrlo dobra, bazirana uglavnom na povrcu, ribi, zitaricama... jedem voce, pijem dodatne vitamincice ali ne vredi, moj imunoloski sistem je jako slab i ja ne kapiram zasto! Vise ne znam sta da probam, sta da pijem... Posebno sada kada sam zapatila taj hpv... uzas! Da li neko zna da li postoji neki laboratorijski pregled koji ce konkretno da mi kaze kakav mi je imun. sistem (naravno, to moze da se vidi i preko hematoloske i biohemijske analize krvi, ali ja ne mislim na to vec na nesto jos konkretnije :roll: )?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 11, 2006 2:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 15, 2006 11:20 pm
Postovi: 72
Lokacija: 111
Moram se ubaciti kod vas u raspravu.Nemam kondilome,a da li imam problema koji su vezani za Hpv znaću kad uradim određene pretrage.
Dok to ne saznam dobila sam od dr Anke Dorić nekakav preparat koje ona daje za jačenje imuniteta. Natura Mix-PROIZVODE JE TALIJANI.
Ona je izuzetna doktorica koja daje besplatne savete telefonom.Preporučila mi je doc dr Nikolu LJubojevića,Ulica Bužanova u Zagrebu.Kaže da je svetski čovek po tom pitanju.Pregledi nisu ništa skuplji nego u Beogradu ili Novom Sadu.Godinu dana sam imala izuzetne probleme .ON mi je dao kremu koju mi dosad niko nije preporučio(za moj problem).Imate njegove internet stranice.GINODERMA.Toliko od mene.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 162 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: