Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 12:38 pm
Postovi: 5
Rodni, druže, razume te verovatno 99% ljudi sa ovog foruma.
Ja ne shvatam one koji učestvuju i posećuju ovu temu, a sole drugima pamet kako se samo treba prati, trpati maramice i biti samouveren. Kako da ne!?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Jun 12, 2011 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 11, 2011 4:34 pm
Postovi: 4
ako je nekom potreban Galmanin sprej neka se javi, jednom sam ga naprskala tako da se podrazumeva da ce biti nesto jeftiniji :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Jun 14, 2011 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 10, 2011 11:50 am
Postovi: 2
Ja hocu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jun 15, 2011 9:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2011 9:00 pm
Postovi: 1
pozdrav ljudi,ja vec duze vreme pratim vas razgovor jer i sama imam isti problem,pa sam sad resila i da se ukljucim.. :D

imam 14 god i od prosle godine se znojim kao luda! mislim,i pre toga sam se znojila ali ne ovoliko.

svaki dan se tusiram 2 puta,odrzavam licnu higijenu,probala sam sa ovim antiperspirantima sto ih ima u radnjama,ovi kao garnier,ali naravno ne deluju. Kuci sam potpuno suva (osim dlanova) .Otisla sam god lekara i sve sto sam dobila bilo je "to su hormoni,samo se ti tusiraj i proci ce" Znaci,on misli da se ne tusiram! >.<

Mama i ja smo se aktivirale i planiramo da nabavimo odaban,ali ne zelimo preko sajta jer traze br. kartice. Videla sam na prosloj ili strani pre nje neki broj za Odaban,ali eto nisam sigurna...xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Jun 17, 2011 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 10, 2011 11:50 am
Postovi: 2
http://www.e-ducan.com/bazaar/auctions/ ... sp?ID=9729

Evo ti linka. Naruci, a cuo sam da salju na kucnu adresu. Nego pitanje za duze korisnike Odobana. Prilikom nanosenja da li pazuh treba biti obrijan? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Jun 19, 2011 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 19, 2011 4:30 pm
Postovi: 7
Lymphorrhea je uvecano propuštanje limfne tekućine kroz površinu kože. Ogromna vecina, pa i vas problem ne mogu se resiti preparatima ili, ne daj boze, invazivnom intervencijom. Ljudski organizam je poput slozenog kompjutera. NIJE MOGUCE KOMPJUTERSKI SOFTWER DA POPRAVITE PRIRUCNOM LEMILICOM!!! Naucnici ukrainskog Naucno Istrazivackog Instituta su doshli do revolucionarnih otkrica. Istrazivanja i rezultati su osnov informacione medicine o kojoj se josh uvek, na zalost, ne zna bash puno ali saznanja predstavljaju osnov buduce savremene medicine.

http://www.youtube.com/watch?v=_2sYrIuD ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=wf2CNERl ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jun 22, 2011 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 12:45 pm
Postovi: 18
hej,ljudi,sta ima?ja sam nas problem preko zime uspesno resavala sa odabanom i bila sam jako zadovoljna,ali sam primetila da nakon 6 meseci upotrebe treba napraviti pauzu od 6 meseci da bi opet delovao..tako da ga ja leti ne koristim jer uglavnom nosim majice bez rukava pa mi nije toliki problem..napisala sam odavno da nadjete DEO BEKRA MINERAL KRISTAL,meni je to bilo extra,koristi se kao obican stik,nema miris i sprecava nastanak bakterija i samim tim i neprijatan miris..ali proble, je sto ga vise nema,tj.vise se ne proizvodi..pokusavam da ga nadjem opet negde u bg-u ali nema ga nigde..da li ga je mozda neko probao,kako ste zadovoljni i zna li neko gde sada moze da se nadje?pozz svima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Jul 09, 2011 2:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jan 16, 2011 8:47 pm
Postovi: 85
KORISTIO SAM MNOGE ROLL ONE,STIKOVE I DEZODORANSE I NIJE MI POMOGLO...
KUPIO sam FELCE AZURO PUDER,pa cu probati njega da nanosim ispod pazuha,a i znam da je to potpuno bezbedno,ne moze da mi se inficira ili da mi se upali pazuh(par puta mi se to desavalo,da se od losih dezodoransa upali pazuh,i izadju crvene tackice,kao bubuljice,ali nisu bubuljice,znate na sta mislim...) Pa zelim da pitam da li je neko od vas koristio nekakav puder,i nanosio ga na predeo ispod pazuha? Hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Jul 09, 2011 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 12:45 pm
Postovi: 18
Taj puder je najbolji od svih ali on samo moze malo da ti ublazi neprijatne mirise ali ne na velikoj vrucini,a i nece zaustaviti znojenje..probaj,mozda ces ti imati bolje iskustvo....pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jul 13, 2011 10:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 20, 2010 7:59 pm
Postovi: 11
optimizam je napisao:
Taj puder je najbolji od svih ali on samo moze malo da ti ublazi neprijatne mirise ali ne na velikoj vrucini,a i nece zaustaviti znojenje..probaj,mozda ces ti imati bolje iskustvo....pozz


Upravo tako...on ti nece spreciti znojenje sigurno...Bolje se pozabavi sa ovim preparatima na bazi aluminijuma...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jul 13, 2011 10:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 20, 2010 7:59 pm
Postovi: 11
[quote="crnomece"]Lymphorrhea je uvecano propuštanje limfne tekućine kroz površinu kože. Ogromna vecina, pa i vas problem ne mogu se resiti preparatima ili, ne daj boze, invazivnom intervencijom. Ljudski organizam je poput slozenog kompjutera. NIJE MOGUCE KOMPJUTERSKI SOFTWER DA POPRAVITE PRIRUCNOM LEMILICOM!!! Naucnici ukrainskog Naucno Istrazivackog Instituta su doshli do revolucionarnih otkrica. Istrazivanja i rezultati su osnov informacione medicine o kojoj se josh uvek, na zalost, ne zna bash puno ali saznanja predstavljaju osnov buduce savremene medicine.

Molim te nemoj da lupas gluposti jer i ne znas o cemu pricas...Kod nas se uspesno izvodi operacija u Sremskoj Kamenici, ljudi su vec opisali iskustva...I naravno da pomazu preparati na bazi aluminijuma, i nema nikakvih stetnoh posledica...Zato ti svoje lemilice i ostali alat ostavi za sebe i svoja istrazivanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Jul 15, 2011 2:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jan 16, 2011 8:47 pm
Postovi: 85
Aha,upravu ste da ne moze da spreci znojenje ali bar neutralise neprijatne mirise.. A ja se nekako bojim tih preparata ODABAN,MAXIM... STA SU TO,LOSIONI ILI STA? I kako se to nanosi? Citao sam ovde,video sam da se uvece nanese i onda ujutru stavim bilo sta samo da osvezava( u mom slucaju puder). Iskreno se bojim zato sto imam NENORMALNO osetljivu kozu ( PLAVA KOSA,PLAVE OCI ) .. A koza ispod pazuha je posebno osetljiva,pa se bojim da ne budu neke kontrareakcije..da se ne upali pazuh ili tako nesto.. Pa meni su samo od ovih dezodoransa svakakvih iskakale bubuljice ispod pazuha,tj nisu bubuljice ali kako bubuljice,urasle dlake nesto tako.. crvene tackice uglavnom... Zato se iskreno plasim :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Avg 19, 2011 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 19, 2010 10:35 am
Postovi: 10
Jel ima neka devojka ovde za upoznavanje,druzenje,mozda i vezu :oops: ,kojoj ne smeta sto se malo vise znojim? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Avg 19, 2011 10:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 9:36 pm
Postovi: 41
Pozdrav svima!

Moj muz se uvece dok spava puno znoji u predelu vrata, pa me interesuje u cemu je problem, sta to moze da bude? ....

Molim za odgovor...
Unapred hvala.
Kockolino


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Avg 21, 2011 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 23, 2008 4:49 pm
Postovi: 5
Ja se javljam samo da prenesem moje iskustvo sa znojenjem i kako sam ga USPESNO RESILA. Znojila sam se 24/7 i to nije bio znoj koji se osecao vec kao voda koja je uvek majice pravila mokrim cim ih obucem. I pokusavala sam sve, i da pijem kojekakve cajeve, i raznorazne stikove, dezedoranse protiv znojenja, talkove, cak sam i pila vise vode jer sam cula jednu doktorku da je savetovala da radi regulacije znojenja treba unositi sto vise tecnosti....ali nista, bez rezultata...onda sam se raspitivala i za botox inekcije, zvala klinike i uvidela da je cena ogromna, a efekat samo par meseci posle cega se javlja ponovo znojenje, pa sam se raspitivala oko operacije....i svaku nadu izgubila, dok nisam naisla na PERSPIREX. Neki su ga ovde vec pominjali, u ranijim postovima, ali ja sam tek sad dosla do njega. Meni je delovao vec posle prve upotrebe, i nisam se uopste oznojila. Ono sto je bitno da se kaze, da se covek onda znoji kao i svaki normalan, ali nema vise krugova ispod ruke i slicno. Majica je uvek suva! Prezadovoljna sam. U apotekama u Srbiji ga nema, ima ga npr u Hrvatskoj, Sloveniji. Kosta 10 evra, a ako se poruci preko distributera iz BGa, onda kosta 20 evra. Postoji rolon, koji se koristi ispod ruke, postoji i losion koji se koristi za dlanove ili stopala koji se preterano znoje....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: