Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 334  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 09, 2012 3:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Svakakvih slucajeva ima ...ali danas svako kome je dosadno pise na forumu, nebitno da li je strucan ili ne... ili je tu zbog nekog problema ili iz dosade... ja sam procitao jedan post na ovoj temi gde covek kaze da je poceo da uzima lek na svoju ruku, bez nadgledanja dermatologa i da ga pije svaki drugi, treci dan :o ..to je dovoljno da zakljucim da ne treba verovati svakome, zbog toga i placamo doktora hvala Bogu :) ...a lek je inace broj 1 u svetu sto se tice lecenja akni, ne znam otkud to da je zabranjen u evropi ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Sep 09, 2012 1:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Od kad sam pocela da pijem lek veci deo moje okoline je poceo da prica svakakve gluposti. Generalno, nas narod ima veliki problem, strucan je za sve, ali apsolutno za sve oblasti. Muka mi je od toga. Kad bi svi pustili ljude da rade onaj posao za koji su se skolovali bilo bi nam svima bolje.. Elem, lek nije zabranjen u Evropi, nego negde u Americi zbog neke afere, ne znam tacno ali nije ni toliko bitno.. U Americi lek se nalazi pod nazivom Accutane, ukucajte na You Tube i pogledajte accutane after before i videcete kakvi su rezultati. Takodje, svaki lek ima svoje nuspojave i ukoliko se redovno ide na kontrole i analize krvi i ako to sve bude ok, kako moze da se postavlja pitanje ko zna sta je uneto u organizam, itd..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 10, 2012 10:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 12, 2011 11:07 pm
Postovi: 57
Ivane poslaji mi pp i ako zelis svoj mejl da ti poslajem svoje slike. Bas bih volela. Kao sto vidis imam skoro 60 poruka, na ovom forumu sam pisala od kad sam pocela da koristim lek, tada ti jos nisi ni cuo za njega :P Salu na stranu, nisam ja neki psiho slucaj koji pise ovde jer mu je dopadno, i ne znam ni ja sta kako ste me vec fino napljuvali... Ali dobro. Prastam :) Moj drug-poznanik je koristio lek(ja mu jos o njemu pricala) i pomogao mu je, vrlo sam srecna zbog njega, ali eto ja sam svoju pricu morala da kazem. Izvnjavam se puno sto sam prekinula hvalospeve o Roacc.
Sada sam u fazi da vadim hormone, trebalo bi to ovih dana da zavrsim.
Ne mogu da objasnjavam i da ulazim u raspravu za i protiv lekova, vase stavove necu promeniti, i ne treba ja to da radim. Svako je individua za sebe, pa nek svojuim mozgom misli, nek svojim telom upravlja, nek za sebe nadje najbolji nacin lecenja.
Ivane volela bih da mi posaljes svoj mejl pa ako zelis poslacu ti svoje slike, pre, u toku, posle, sta god, cisto da me upoznas :)
E da, mi smo svuda samo ne u Evropi. Nasi lekari, a posebno dermatolozi su takvi sablon-pripovedaci da je to sramota. Ja to kazem ne zameream licno, samo profesionalno.
p.s. Inace sam zdravstveni radnik, mlad doduse ali polako :)
Pozdrav, svako dobro, tako da bez napadanja i lose energije pliz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Sep 10, 2012 11:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
secerlema.ana2 je napisao:
Ivane poslaji mi pp i ako zelis svoj mejl da ti poslajem svoje slike. Bas bih volela. Kao sto vidis imam skoro 60 poruka, na ovom forumu sam pisala od kad sam pocela da koristim lek, tada ti jos nisi ni cuo za njega :P Salu na stranu, nisam ja neki psiho slucaj koji pise ovde jer mu je dopadno, i ne znam ni ja sta kako ste me vec fino napljuvali... Ali dobro. Prastam :) Moj drug-poznanik je koristio lek(ja mu jos o njemu pricala) i pomogao mu je, vrlo sam srecna zbog njega, ali eto ja sam svoju pricu morala da kazem. Izvnjavam se puno sto sam prekinula hvalospeve o Roacc.
Sada sam u fazi da vadim hormone, trebalo bi to ovih dana da zavrsim.
Ne mogu da objasnjavam i da ulazim u raspravu za i protiv lekova, vase stavove necu promeniti, i ne treba ja to da radim. Svako je individua za sebe, pa nek svojuim mozgom misli, nek svojim telom upravlja, nek za sebe nadje najbolji nacin lecenja.
Ivane volela bih da mi posaljes svoj mejl pa ako zelis poslacu ti svoje slike, pre, u toku, posle, sta god, cisto da me upoznas :)
E da, mi smo svuda samo ne u Evropi. Nasi lekari, a posebno dermatolozi su takvi sablon-pripovedaci da je to sramota. Ja to kazem ne zameream licno, samo profesionalno.
p.s. Inace sam zdravstveni radnik, mlad doduse ali polako :)
Pozdrav, svako dobro, tako da bez napadanja i lose energije pliz :)


Hahaha dobro :D...niko te nije napljuvao niti napao :)...samo se ne slazem oko nekih stvari koje si napisala...mislim ne kazem ja da se ne mogu vratiti,vjerujem ja tebi,nemam ja pojma sto mene moze zadesiti,mozda se i meni vratiti bubuljice ko zna (ne daj boze),to niko ne moze da garantuje da li ce se one vratiti,to moze reci i svaki doktor...poslacu ti na pm mail pa ako mozes posalji cisto jer me zanima da uporedim sa mojim licem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 11, 2012 12:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 7:45 pm
Postovi: 74
svrbi li nekog lice?i sta radite po tom pitanju?ali ne mislim malo nego bas bas.nocu me budi svrab ne mogu da izdrzim,danju se nekako i kontrolisem,mada ne znam koliko jos mogu,ovo postaje nepodnosljivo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 11, 2012 2:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
kuki :) je napisao:
svrbi li nekog lice?i sta radite po tom pitanju?ali ne mislim malo nego bas bas.nocu me budi svrab ne mogu da izdrzim,danju se nekako i kontrolisem,mada ne znam koliko jos mogu,ovo postaje nepodnosljivo

Mene povremeno, ali nije toliko nepodnosljivo i brzo prodje ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 11, 2012 7:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Kod mene je danas mesec dana od pocetka terapije.
Pre 2 dana prestale su skoro sve nuspojave. Znaci, organizam mi se privikao.
Sutra idem na kontrolu.
Sto se tice rezultata, svi rezultati su mi ok, jedino u odnosu na prosli put trigleceridi su imali malo vece povecanje, ali sve je u referentnim vrednostima.
Videcu sta ce mi dermatolog sutra reci! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 1:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
dana85 je napisao:
Kod mene je danas mesec dana od pocetka terapije.
Pre 2 dana prestale su skoro sve nuspojave. Znaci, organizam mi se privikao.
Sutra idem na kontrolu.
Sto se tice rezultata, svi rezultati su mi ok, jedino u odnosu na prosli put trigleceridi su imali malo vece povecanje, ali sve je u referentnim vrednostima.
Videcu sta ce mi dermatolog sutra reci! :D

Kako mislis sve nus pojave? Sta si jos imala osim susenja usana i lica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 3:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
osecala sam uzasan umor i slabost.. i malo mi se apetit smanjio, izgubila sam par kg na tezini.. pre par dana to je sve proslo.. ostale su one uobicajene pojave za suva usta i nos..
danas sam bila na kontroli i rekli su mi da je sve ok sa rezultatima i da je sledeca za 2 meseca, a po potrebi i ranije ako mi se povrate one nuspojave.. sto se tice ishrane, znam da je to neko ovde pitao, doktorka mi je rekla da lek pijem u sredini obroka i da obrok bude sto masniji! :D
sto se tice lica, nemam nijednu upalu i lice je sve cistije i cistije.. naravno, ovo je tek pocetak i trebalo bi od leka da bude sve bolje :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 5:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 7:45 pm
Postovi: 74
dano bas mi je drago sto sve ide tako fino :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 6:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
kuki :) je napisao:
dano bas mi je drago sto sve ide tako fino :D


hvala ti :D
kako je kod tebe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Sep 13, 2012 10:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 7:45 pm
Postovi: 74
bilo je bas fino krenulo al u poslednjih par dana su opet poiskakala neka cuda.mada mislim da je pre od pudera..bice bolje valjda :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Sep 13, 2012 11:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:16 pm
Postovi: 263
kuki :) je napisao:
bilo je bas fino krenulo al u poslednjih par dana su opet poiskakala neka cuda.mada mislim da je pre od pudera..bice bolje valjda :D


Ne znam koji puder koristis,ali moras dermatoloski,u protivnom i dalje ce ti izlaziti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Sep 13, 2012 11:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 7:45 pm
Postovi: 74
ivan0 je napisao:
kuki :) je napisao:
bilo je bas fino krenulo al u poslednjih par dana su opet poiskakala neka cuda.mada mislim da je pre od pudera..bice bolje valjda :D


Ne znam koji puder koristis,ali moras dermatoloski,u protivnom i dalje ce ti izlaziti
u tome i jeste problem,koristim dermatoloski,la roche posay kameni..razmisljala sam o dermablendu ali se plasim da mi tek on nije tezak ako s ovim imam problem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Sep 13, 2012 12:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Nije preporucljivo koristiti puder, mislim ako bas mora ali ne svakodnevno. Ja ga ne koristim uopste.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 334  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: