Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: crvene flekice
PostPoslato: Sub Dec 25, 2004 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2004 12:30 am
Postovi: 1
Pre oko godinu dana,posle jakog stresa(sto ne mora da bude razlog)pocele su mu promene na kozi nogu.Citave noge su mi u sitnim crvenim fleicama,kao sasvim sitni tackasti kapilari,koji osim estetskog ne predstavljaju drugi problem.Ali koza oko cukljeva obe noge je postala modro-crvena,bez bola.Zadnjih dva meseca na tim modricama,pojavi se ispod koze,tamno bordo flekica(kao usirena krv)oko koje zapocinje bolan proces.Koza se upali ,javi se otok,traje 5 do 6 dana.Smiri se izvesno vreme,pa bukne na drugom mestu.Pre nekoliko dana i unutrasnja strana podlaktice leve ruke se prosarala crvenim zvezdastim flekama.Koza je glatka,promene su u njoj i bezbolne.Nestalo je posle 3 dana.Uradjene su mi sledece analize:wbc7,3 rbc4,65 hgb134 sedimetacija11 glukoza5,3 holesterol4,95 trigliceridi1,1 urea3,4 kreatinin80,2 bilirubin10,9 ast25 alt40 gama gt10 alkalna fosfataza60 gvozdje14.
Noge mi nisu hladne,na tom mestu osecam temperaturu.Imam 45 godina,hormonski status odlican.
unapred zahvalna Gordana


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 129 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: