Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 28, 2011 9:59 am
Postovi: 2
Pre neki dan,imao sam odnese sa svojom devojkom,ali medjutim pukla mi je ona kozica sto spaja penis i glavic. Potom mi je mnogo iskrvarilo,ali nije bolelo. Gledao sam po internetu,i cuo kao da to moze da zaraste,ili sta vec. Treba mi pomoc. Dal' da idem kod doktora ili da ostavim da zaraste. ZABRINUT!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 31, 2011 8:06 pm
Postovi: 30
Ne moraš kod doktora, biće sve u redu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 11:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 28, 2010 8:20 pm
Postovi: 191
Ispirajte taj predeo par puta na dan i proci ce brzo. Ako slucajno pocne da predeo rane crveni, otice, boli i poprima neku modrikastu boju, javite se lekaru, da ranu na adekvatan nacin obradi. Medjutim, najverovatnije ce se sve samo od sebe srediti. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Pon Avg 29, 2011 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 28, 2011 9:59 am
Postovi: 2
Ja nzm stvarno kako moze ovo da zaraste samo od sebe, evo slike : http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 0011l.jpg/ . Ipak je pocelo da crveni i malo svrbi. Sve u svemu hvala,ipak cu otici lekaru. Ako se neko jos razume u ovaj slucaj,moze li mi reci kako se to zavrsava,i sta ce da bude kad odem lekaru. Dali ce normlano biti posle toga,dali cu moci imati opet odnose a da ti ne pukne opet ili bude hrskavo ili sta vec. Hvala unapred. Mnogo mi je bitan odg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Uto Avg 30, 2011 3:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ono sto je jako bitno je da se ne nakaci neka infekcija dok je sveza rana...znaci posebno voditi racuna o higijeni i izbegavati dalje povredjivanje dok ne zaraste...nakon pucanja moze da se desi da frenulum zaraste tako otkacen sto bi bilo najbolje, time bi se problem resio, moze da zaraste i bude kao sto je bilo, a moze da sraste jos tesnije...ako i dalje postoji zakacen deo koji sprecava da se kozica sa lakocom svuce svakako treba uraditi frenulotomiju, savetujem da odes na pregled da se to pogleda i proceni da li je potrebno uraditi intervenciju...inace to je jedna kratka intervencija kojom se frenulum samo otkaci od glavica...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucanje Kozice na Glavicu
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 12:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 11:18 pm
Postovi: 1
Posto ne mogu da ubacim sliku ( na fonu sam ) , da Vas pitam . Tokom stavljanja kondoma naglo sam povukao , I malo mi je napukla kozica gde pocinje glavic, tu gde je napuklo je ljubicaste boje ali vrlo malo, pecne me malo kad pipnem. VEOMA ZABRINUT !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 178 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: