Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: molim za pomoc
PostPoslato: Pon Nov 19, 2007 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
u zadnje vreme je pocelo da me pecka dok mokrim,ali sam mislio da je u pitanju prehlada,ali poshto je pocelo da me pecka (zari) i kad ne mokrim,to me je zabrinulo...to zarenje osecam ispod glavica negde pri kraju mokracnog kanala..a primetio sam i neke sitne kao plikcice koji me inace ne bole...a nalaze se ispod pecurke (glavica penisa).nisam primetio da imam ikakav gnoj.i cini mi se kao da mi je glavic malo svetlije boje nego sto je inace...ovo mi se desilo pre nekih 10 meseci,ali je posle nekog vremena proslo bez ikakve terapije. sex imam samo sa jednom devojkom i to sa kondomom...nemam predstavu sta je,pa bih zamolio ako neko moze da mi pomogne i kaze dali ima mesta za paniku :( i dali zna neko o cemu se radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 19, 2007 7:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Niko ti ne moze reci sta ti je dok ne odes kod lekara da ti se urade neke analize.Mozemo samo da pretpostavimo.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 19, 2007 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
to sam znao i sam...ali dali ima neko drugaciji odgovor?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 20, 2007 12:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ja sam ti rekla jedini pravi i strucni odgovor ali ako zelis da jos neko naklapa o tome,izvoli cekaj.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 3:51 pm
Postovi: 11
Vragolasta Amfibija je napisao:
Ja sam ti rekla jedini pravi i strucni odgovor ali ako zelis da jos neko naklapa o tome,izvoli cekaj.

mnogo mi je pametna ova amfibija!? normalno da je bolje otici kod lekara,ali mozda ti nije poznato da je muskarcima malo cudno da se skidaju goli pogotovi pred drugim muskarcima,tako da ako imas nesto pametno da kazes kazi,da ne kazem da pomognes nekome,sto obicno znaci da odgovoris na postavljeno pitanje a ne da se pravis pametna i otkrivas nam nesto sto vec znamo!

za decka koji trazi pomoc: Mozes pogledati na netu, idi na neki pretrazivac i ukucaj polne bolesti i trazi slike pa vidi da li je nesto ozbiljno,ako prepoznas tvoj problem medju nekim bolestima intervenisi. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 10:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
suzukic je napisao:
mozda ti nije poznato da je muskarcima malo cudno da se skidaju goli pogotovo pred drugim muskarcima,tako da ako imas nesto pametno da kazes kazi


Suzukić, prvo nemoj ti da lupaš gluposti !
Čuj, muškarcima glupo da se skidaju pred drugim muškarcima :roll: !!

Da li to onda znači da ja nisam muškarac pošto se ja skidam i pred muškarcima a i pred ženama ako imam potrebe odnosno ako imam problem i meni je to sasvim normalno i ne vidim šta tu nije normalno.

Ti očigledno imaš neki problem pored toga što te pecka, to što te pecka - veruj mi da je tako !

I naravno jako neprostojno sa tvoje strane je što si napisao :

suzukic je napisao:
mnogo mi je pametna ova amfibija!?


Ako ti je napisala ono što je napisala onda ima razloga za to i nema potrebe da ti sada piše šta sve može da bude da bi te prepadala ili da te ne bi prepadala !

Pošto imaš sex sa jednom devojkom a koristiš kondom onda ti je dama verovatno konzumirala penis oralno bez kondoma pa te sada pecka ili si dobio pesak u mokraći - što bi se reklo samim tim i u bubregu/zima, klamidiju, ureaplasmu, mikoplasmu, infekciju uretre i još kamaru drugih stvari. Na tebi sada ostaje da odabereš šta ti se najviše dopada od ovog pobrojanog pa ćemo da te naplašimo !

Druga opcija je da odeš kod urologa pa da ti kaže tačno šta je ono što je problem kod tebe.

Treća opcija je da ne uradiš ni prvo ni drugo nego da sačekaš - sam će otpasti pa nema potrebe posle ni da ga pokazuješ lekarima !

Eto ja toliko , nadam se da mi ne zameriš na opširnosti !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 11:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
suzukic je napisao:
za decka koji trazi pomoc: Mozes pogledati na netu, idi na neki pretrazivac i ukucaj polne bolesti i trazi slike pa vidi da li je nesto ozbiljno,ako prepoznas tvoj problem medju nekim bolestima intervenisi. pozdrav


Auuuu...ala si ga posavetovao,svaka cast :-D to mu verovatno ni na pamet nije palo :lol: :lol: :lol:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 3:51 pm
Postovi: 11
Mislim da bi bilo dobro ako vec nesto komentarisete da pazljivo citate sta ko pise.Nisam napisao da mi je neprijatno da se skidam pred muskarcima,nego da mi je neprijatno da skidam go pred bilo kim nepoznatim(sto i mislim da je normalno)osim u slucaju ljudi koji su egzibicionisti,a pogotovu pred drugim muskarcima(misleci na to da mi je lakse da mi penis pregleda doktorka nego doktor.Polazim logikom da ako neko nesto studira 7godina onda to mora i da voli,ako neki muskarac uci toliko o penisu nisam bas siguran u njegovu sexualnost. Da li bi ti SQL voleo da se skidas pred homosexualcima ili bi ti bilo svejedno? ne kazem da su svi urolozi gay ali covek se zapita.
za amfibiju: zaista iskreno mislim da mu je moj savet vise pomogao nego tvoj.mozda ti je smesno,ali ukoliko on vec ne ide kod lekara,zasto je lose da pogleda slike svih polnih bolesti pa ako vidi da od neke bolesti koju ne daj boze prepozna da ima moze da ima ozbiljne posledice ode kod lekara.
Naravno da je bolje otici kod lekara,ali koja je svrha foruma,ukoliko cim ti se nesto malo desi odes kod lekara,onda forum nije potreban zar ne?

izvanjam se decku koji je otvorio temu,sto se odbjasnjavam sa ljudima koji misle da pomazu a ne pomazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 3:51 pm
Postovi: 11
Samo jos jedna stvar.Hteo bih da pojasnim SQL nesto:
osoba koja ima prvi post u ovom slucaju hellobg ujedno je i
ona koja je otvorila pitanje,tako da ne znam zasto pises odgovor meni,mene ne pecka nista ,ja nisam postavio to pitanje,samo sam komentarisao amfibijin odgovor i pokusao da mu pomognem. peace


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 2:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
za suzukic:

Ja kad pogrešim onda imam običaj i da se izvinem i izvinjavam ti se što sam prethodni moj post pisao kao da se problem odnosio na tebe a ne na postavljača teme.

Ono što si me pitao, da li bih se skinuo i pred urologom koji je homoseksualac odgovor je - DA !
Mislim da imaš pogrešno shvatanje u urolozima ako ti na njih gledaš kao na homoseksualce samo zato što kako si rekao uče o penisu 7 godina ???
Pored penisa urolozi se više bave nekim drugim stvarima tako da bih te pitao kako bih nazvao urologa koji 7 godina uči o prostati ? Da nije možda prostak ?
Ja nemam problema sa tim predrasudama. Ako je on gej a ja nisam onda ne vidim problem što će on da me pregleda ( siguran sam da me neće pregledati njegovim penisom ili uraditi nešto što ne bi smeo ) . Verujem da nam se drastično razlikuje stav o homoseksualcima pa neću ni da ulazim u tu temu, ali ako želiš pričati o tome onda otvori novu temu "Homosekualci - šta mislite o njima ? " rado ću da ti se javim !

Zapravo sam se javio da ti odgovorim zato što si napisao ono za Vragolastu a rekao si : Mnogo mi je pametna ova amfibija a mene je to nešto iritiralo !

I na kraju bih hteo da ti kažem da dobiti specijalizaciju iz oblasti koja te zanima nije ni malo lako jer se problem svodi na sledeći problem : treba nam urolog, da li neko hoće specijalizaciju ( pa onda gledaju na nekoga svoga pa ako taj neće onda se bira demokratski ) ? Ako imaš ambicija da napreduješ onda prihvataš ako neko propusti, teško će mu dati drugu šansu jer bolja specijalizacija je rezervisana uglavnom za doktorsku decu i u boljim ustanovama - koliko sam ja upućen .
Ako sam nešto lupio - izvinjavam se unapred !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
molio bih vas da se ne raspravljate,pomogli ste mi oboje!ali vishe je suzukic,s obzirom da sam znao i sam to da bih trebao da odem do doktora...bio sam na neki sistematski pregled(za zaposlenje),znate sami kako i shta ide tu...uzimali su mi uzorak krvi i mokrace i rekli mi da je sve u redu!mozda su radili analizu mokrace samo na pojedine stvari...? a inache zarenje se smanjilo,a primetio sam da me zari vishe kad sam na hladnom...(kad sam duze napolje) mozda je to kao neka prehlada... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
shta ja nepravi ovde... :( ova 2 gore ne chitajte...samo ovaj prethodni :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ja smatram da covek koji ume da ukljuci kompjuter,da se registruje na forumu i da postuje postove ima dovoljnu kolicinu inteligencije i spretnosti da na netu potrazi ono sto ga interesuje bez potrebe da ga iko posavetuje da to uradi.
Postoji ogroman broj polnih bolesti i svaka od njih ima na stotine varijanti ispoljavanja.Koja je svrha gledati sve te slike i uporedjivati kada i nakon toga i dalje neces znati sta ti je nego ces morati kod lekara da ti se uradi nalaz urina,bris glansa,bris uretre i slicno?
Ja sam ti dala konstruktivno resenje problema,najbrze,najtacnije,najzdravije i najetickije sa medicinske tacke gledista.
Svi ostali mogu da ga savetuju i drugacije.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 12:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 12:52 am
Postovi: 6
dobro reche ovaj...mnogo se pravish pametna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 29, 2007 3:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
helloBG , hellooo :o !

Zar nisi napisao da si bio na sistematskom pregledu ?

E, tamo će baš da ti nadju što te pecka. Koju ti logiku imaš ?
Dok te pecka ti se žališ, kad prestane onda je sve OK. Ako ti je ovo logika onda, blago tebi a teško tvom penisu !

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: