Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban savjet
PostPoslato: Pon Sep 27, 2004 4:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 27, 2004 3:59 pm
Postovi: 1
Dok sam isao u srednju bilo je sve OK
onda pauza 1 godinu,slabo sam izlazio vani,a kad sam izlazio imao sam neke strahove,od puno ljudi,i sl,imao sam ponekad onaj strah iz stomaka,kad sam bio na koncert zeljka j.noge su pocele da se mrdaju,nervoza i sl.sad kad sam poceo na fax,malo je drukcije,nema strahova,ali se javlja kao neka trema kad ugledam cure,ili kad pricam sa njima,kada cekam bus,unervozim,se,onda ruke su mi trnule ka se god vozim busom,ali kako sam krenu na fax,vise ne,ali isto ima neke nervoze,nemogu mirno da sjedim,cesto mi treba da udahnem punim plucima,kada legnem da spavam,mnogo se okrecem,trudim se da sve bude Ok ali slabo ide,ponekad nemogu da stojim na jedno mjesto vec se permecem sa noge na nogu i sl.potpuno mi je nepoznato sta da radim,ako znate gje mogu pronaci savjete ovakog tipa molio bih vam da mi kazete.sve sto zelim je da sve bude kao ranije,da mislim drukcije,jer u glavi su mi cesto neke lose misli tipa,sta ako mi sad pozli,ko ce mi pomoci i sl....
hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 20, 2004 6:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
.....................


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: