Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ekstremna mrsavost
PostPoslato: Pon Sep 08, 2008 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 08, 2008 2:35 pm
Postovi: 2
ponestalo mi ideja kome da se obratim pa rekoh aj ovde... naime imam 18god, 185cm visok i bolesno mrsav nesto ispod 60kg. Najludja stvar u celoj prici je to da sam je potpuno zdrav sto su potvrdili nalazak krvi, testovi stitne zlezde... Jos ludje je to sto se ja ODVALJUJEM do hrane. U vise navrata sam pokusavao sa visokokaloricnom ishranom koja je ukljucivala i zivu mast, burek i svakojake stvari tog tipa i nista... Lekari, uglavnom neke budale su mi govorili da cu se ja ugojiti kad odrastem medjutim koliko ja vidim od toga nema nista... da li nekom pada na pamet sta je po sredi ili sam ja slucaj kakvog medicina ne poznaje... ili jos bolje recite mi kome da se obratim za pomoc... hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 08, 2008 3:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 1:28 pm
Postovi: 226
Lokacija: Tamo daleko..
Kao prvi ne tripuj da si "bolesno mrsav" bolesno kontam mislis na anoreksiju, ti to nemas, vec si geneticki imas vitak stas.. Sto se tice gojenja, pa ne bih ti preporucio da jedes toliko masnoca, moj savet ti je pravac teretana, ako vec toliko jedes - jedi zdravo, znaci unosi puno proteina i UH (Ugljenih hidrata-energija), e sad de toga ima? Proteini mozes jesti belo meso, curetinu, crveno meso (junetinu,konjetinu) jaja, mleko, sir itd.. Uh - pirinac, krompir, spanac, razne pahuljice (ovesene, zobene) itd to je sam primer al ima jos mnogo toga, dakle gledaj da imas u toku dana 5-6obroka al manjih i da svaki u sebi sadrzi proteinsku vredbnost, a UH gledaj da jedes najvise za dorucak i rucak, za veceru ti ne trebaju, i treniraj naravno umereno, i videces napredak, neces se ugojiti ko svinja, vec ces dobiti lepo misicnu masu, ako se budes drzao plana naravno.. Btw evo ja sam ti cist primer ja imam 198cm i sa 15-16godina imao sam 70kg! Mozes zamisliti nasta je to licelo.. Sad imam 18,5god i imam 95kg, doduse imao sam i 110kg misica sa 17god, al to nije bilo prirodno niti zdravo, nego samo ti gledaj da jedes pravilno i redovno treniras.. Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 08, 2008 5:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 08, 2008 2:35 pm
Postovi: 2
Veoma sam ti zahvalan na ovom odgovoru! svestan sam i sam da je teretana verovatno jedini izlaz i vec duze vreme o tome razmisljam... e sad mnogo bi mi znacilo da mi objasnis kako si ti u svemu tome uspeo , pre svega me zanima sta si uzimao od suplementacije, kako ti je izgledao trening... Samo me zanima, tebra, kako si uspeo da nabacis 110kg, jedino ako si cepao steroid


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 12:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
10 kg vode od kreatina i nista vise. :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: