Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Svetla krv na papiru
PostPoslato: Sub Sep 28, 2013 1:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 28, 2013 1:06 am
Postovi: 2
Moj slucaj je malo komplikovaniji, pa ne znam odakle da pocnem. Pre nekih 12ak dana pocela sam da osecam pritisak u gornjem delu stomaka dok sedim (mozda cak i malu naduvenost stomaka). U narednih par dana sam smanjila kolicinu ishrane (u nekim trenucima nemam apetit, u drugima imam), tako da je taj pritisak i napetost vise usmeren gore ka plucima (koja mi prilikom dubokog udaha zigaju srce). Ovih dana sam zaista i previse napeta, jer pomisljam na najgore. Moguce je da ovo gore navedeno nema nikakve veze sa ovim sto mi se desilo danas (uradila sam juce eho abdomena i eho je pokazao da su jetra, slezina, bubreg i pankreas u redu). Ovih dana imam promenljivu stolicu (mozda iz razgloga sto slabo jedem i jos slabije spavam). Boja stolice je normalna, mada se gustina stalno menja. Juce sam u dva-tri navrata imala iznenada skroz retku stolicu. Jutros kada sam imala stolicu, nije bila krvava, ali posle nuzde, na papiru sam pronasla tragove krvi (velicine dva otisaka prstiju), svetlije boje . Posle toga sam jos dva puta imala stolicu, ali nije bilo tragova krvi na papiru, a ni u stolici. Stolicu dobro zagledjujem i za sve ovo vreme u njoj nisam videla tragove krvi. Moram napomenuti da mi je predeo oko analnog otvora bio naduven, ojeden i peckao od silnog naprezanja, tako da me malo tesi pomisao da su mozda u pitanju suljevi ili hemoroidi (koje inace nikada ranije nisam imala). Imam 27 godina i do sada nisam imala nikakvih stomacnih problema. Takodje moram napomenuti da zadnjih 10ak dana imam napade podrigivanja (ne znam da li to ima ikakve veze).

Hvala unapred na odgovoru, Mina.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: