Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POZDRAV...
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 6:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
Poštovani,
pristupila sam ovom sajtu čista srca, da pomognem ljudima kojima je pomoć, pa i u vidu iskrene i stručne reči, najpotrebija- onima koji boluju od neke maligne bolesti. Po profesiji sam internista- subspecijalista onkolog. To znači da sedam dana u nedelji, unazad deset godina, radim samo sa takvim pacijentima.Neke pacijente, još sa početka moje karijere, srećem žive i zdrave na redovnim godišnjim kontrolama, neke je bolest , na žalost, odnela.
U početku me je radovalo da mogu da odgovorim svima, ukratko i ponekad populistički, kako bi neko ko nije studirao medicinu razumeo tok i prognozu ove opake bolesti. Nekima sam pomogla, neke samo iziritirala izgleda.Sa takvima nisam ulazila u polemiku...Mislila sam - nema veze, ovo je moj doprinos da smanjim stigmu sa lekarske profesije tipa " oni ne znaju ništa i oni nemaju vremena da saslušaju pacijenata"...E, ja sam ovde slušala i pažljivo čitala svako pitanje. I davala odgovor. Mislim stručan. Šta više - u to sam sigurna.
Vremenom je podforum Onkologija prerastao u nešto što to ranije nije bio. Na moje odgovore su se kačili, lepili , boldovali, preispitivali i tražili dopunska objašnjenja ( ali sa alternativnim pristupom , ako može!) čak i oni koji su pitanja postavljali. Bilo je i onih koji su sa istim nikom postavljali ista pitanja na drugim forumima i sajtovima, pljuvali po mojim odgovorima koje su ovde dobili a da nisu znali da im i na tim drugim mestima ja odgovaram- samo sam tamo bila sa svojim imenom i prezimenom ili sa drugim nickom.
Šta želim da kažem a da ne zvučim patetečno- moj životni put me trenutno vodi u neke nove i neizbežne obaveze te ću se sa ovog sajta odjaviti.Pozdravljam sve kojima sam svojim odgovorima pomogla ali i one koji misle da nisam.
Do nekog novog susteta, na nekom novom mestu, pozdravlja Vas TARTUFA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 7:53 pm
Postovi: 14
Draga tartufa zelim da ti se zahvalim, prvo u svoje, a onda i u ime svih ljudi kojima si pruzila neizmernu pomoc. Uvek si bila tu i svima davala odgovore u najkracem mogucem vremenskom periodu, sto je bolesnim ljudima od velikog znacaja. Bila si divna i puno ces nam nedostajati. PUNO SRECE U ZIVOTU!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 9:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 12:30 am
Postovi: 54
Draga tartufa,
beskrajno ti hvala na svakom odvojenom sekundu i strpljenju da odgovoriš na bezbroj mojih pitanja i time mi pružih uteha, nadu i snagu da budem uz svog supruga i pomognem mu da se izbori sa ovom opakom bolešću. Žao mi je što odlaziš jer koliko vidim dosta ljudi sa ovog foruma je iamlo tvoju pomoć. Tužno je što su neki sebi dali za pravo da te na tako nizak način povrede jer. na žalost (a na našu sreću) izuzetno retkoi se sreću tako požrtvovani lekari koji žele i mogu da pomognu pacijentu.
Želim ti sve najbolje u budućem životu.
Srdačan pozdrav

_________________
što me ne slomi, ojača me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2007 2:38 am
Postovi: 26
Lokacija: Beograd
Imam svega 2, 3 posta ali sam dosta chitao po forumu. Laf si nema shta! Ti si zeno svetlija od zlata kosharci, znachajnija od ulaska Zvezde i Partizana u ligu shampiona, mudrija od Djokovica na masters turnirima... :)
Zelim ti puno zdravlja, mnogo srece i vedar duh :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 3:32 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 1:02 am
Postovi: 65
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!! Pa nemojte dozvoliti da Vas svakakvi ljudi navedu da ne radite ono sto Vam je predstavljalo zadovoljstvo!!!! I nemojte nas kojima je stalo do vaseg misljenja lisavati Vas i Vaseg odgovora!!! I to bas na moj rodjendan odlazite :( :( :( :( :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 10:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 9:32 am
Postovi: 150
Lokacija: Beograd
Hvala vam puno i razmislite jos jednom, zbog nekoliko neodgovornih pojedinaca mi oslatali ostajemo bez pomoci. SVE NAJBOLJE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 08, 2007 4:48 pm
Postovi: 21
Lokacija: Beograd
Ukoliko sam Vas ja mojom kivnoscu na lekare uopste , ikako uvredila jako mi je zao.Nisam imala nameru da licno Vas okarakterisem losom.
Zao mi je sto odlazite, jer bi se reklo da ste mnogima pomogli...a i Vasa je namera bila najbolja.
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 4:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 12, 2007 8:24 pm
Postovi: 70
Zao mi je hvala na svemu ali mislim da nije fer da ispastamo mi zbog nekakvih ljudi koji ustvari i ne znaju sta hoce!Molimo vas da razmislite jos jednom.Hvala unapred i veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 11:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 12:18 pm
Postovi: 18
Lokacija: BEOGRAD
Verujem da ste to sto ste radili, radili cistog srca. Zato vas molim da jos jednom razmislite. Ima nas puno kojima puno znaci VAS savet. Puno vas pozdravljam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 21, 2007 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 22, 2006 7:49 pm
Postovi: 43
Steta. Na zalost nece vise biti dogovora od nekog ko mnogo zna, hoce i moze da pomogne. Ovo ide na dusu uredniku foruma.

_________________
p.s. nisam lekar, samo se druzim s njima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 21, 2007 6:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:11 pm
Postovi: 74
Lokacija: beograd
TARTUFA HVALA na vremenu koje ste nam posvetili! Jako mi je zao sto odlazite.... :cry: Zelim Vam sve najbolje u zivotu! Eh da je vise ljudi velike i dobre duse poput Vas.... Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 21, 2007 6:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:11 pm
Postovi: 74
Lokacija: beograd
TARTUFA HVALA na vremenu koje ste nam posvetili! Jako mi je zao sto odlazite.... :cry: Zelim Vam sve najbolje u zivotu! Eh da je vise ljudi velike i dobre duse poput Vas.... Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 22, 2007 12:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 2:31 pm
Postovi: 16
:(Draga Tartufa!Jako mi je zao sto odlazite!!!Nisam iznenadjena sa svim sto se dogodilo,jer tako je obicno u zivotu!Dobre stvari se malo cene!Kamo srece da je vise ljudi kao sto ste vi!Skidam vam kapu i divim se vasoj velikodusnosti!
Sta da vam kazem,bez vas ovaj forum vise nece biti ono sto je bio!
Zelim vam svako dobro,svu srecu ovog sveta i VELIKO HVALA,jer ste pomogli i meni i mnogima na ovom forumu!Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hvala
PostPoslato: Pet Okt 26, 2007 4:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
Draga Tartufo,

Zao mi je sto odlazis. Iako nisam dobila od tebe odgovor - nema veze! Citala sam tvoje odgovore i zaista si super. Da, nekada je istina zaista ruzna, ali mislim da je nama koji smo bolesni ili onima koji zive sa bolesnikom, istina neophodna.

Ljudi zaista umeju da budu nemilosrdni. Iz licnog iskustva znam koliko je tesko dobiti od lekara na IORS-u detaljan odgovor. Znam, nemaju vremena, pacijenti nisu dovoljno obrazovani da shvate sta im se govori i sl.

Sretno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 26, 2007 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Gospode Boze!!!!

Nedaj da ona ovo uradi.
Preklinjem te Majko Bozja,Sveta Petko,Boginjo trojerucice i ostali sveci, taman sam nasla nekog ko hoce da me cuje.

STAAAAA CUUUUUUUUU SAAAAAAAAAD JAAAADNAAAAAA
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Prezalila sam jedva Djindjica,pa Toseta pa sad ovo mu dodje isto.......


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: