Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Krajnik ili nešto drugo?
PostPoslato: Ned Jul 13, 2008 2:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 10:25 pm
Postovi: 4
Pre nedelju dana sam nakon korišćenja dosta hladnih napitaka osetio bol sa desne strane vrata u visini krajnika, ili samo malo niže.
Na tom mestu sam osetio i video da mi je oteklo nešto nalik na žilu i mišić ali samo na toj jednoj strani.
Par dana sam imao i temperaturu, malaksalost i vrlo neprijatan bol prilikom bilo kakvog gutanja.
Prvo sam mislio da je krajnik, ali mi je bilo čudno što mi je otekla ta žila. možda 2 cm po visini u vrhu vrata.
Sada mi je bolje već treći dan, ne osećam nikakve bolove kad gutam, nemam temperaturu ali kad dodirnem taj deo vrata, ova otekla žila (ili šta je već) je i dalje tvrda, samo u manjoj meri.
Nisam išao kod lekara, koristio sam samo andol i čajeve, generalno se osećam dobro ali mi smeta što mi je na toj strani još uvek tvrdo pod prstima, dok sa druge strane mogu da napipam takvu žilu ali je ona mnogo mekša i skoro neprimetna.
Inače retko patim od krajnika, ali me zanima da li je ovo nešto uobičajeno, da li prehlade mogu da uzrokuju ovako nešto (simptomi su bili isti kao da je krajnik), da li će ovaj otvrdla žila da prođe ili treba da idem kod lekara iako me sada baš ništa ne boli.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: