Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KARCINOM PLUCA , STITNA ZLEZDA , CIROZA JETRE
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 11:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 12, 2008 11:23 am
Postovi: 3
Skoro sam vodio prijatelja koji je dobio broj od gosp. Milete iz Krusevca. Neverovatno zvuci, ali u potpunosti mu je sanirao rak pluca . Cak su se i lekari nakon obavljenog pregleda zbunili . Za svega 12 dana nije bilo nicega na snimku. Taj covek uspesno leci i zirozu jetre i stistnu zlezdu. Po zanimanju je profesor a takodje poseduje i sertifikat evropske unije za fitoterapiju.
Evo, u zelji da nekome pomognem ostavicu i broj njegovog telefona ....................... pa u zdravlje !!!

064 / 0 41 08 08 Mileta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: jel??
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 12, 2008 10:24 pm
Postovi: 1
Zanima me na bazi cega leci taj doktor?

Da li je jos neko cuo za njega? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: HVALA
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 12:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 12:00 am
Postovi: 1
Posebno zelim da se zahvalim gospodinu koji je ostavio broj gosp. Milete.
Jednostavno za to su male reci pa bih voleo da mi se javi na ostavljeni mail.
Moj otac je bio teski bolesnik. Dijagnostikovana mu je metastaza na jetri, nadbubreznoj zlezdi i plucima. Cancer IV stepen. Od ranije je vec imao problem sa srcem i ugradjen baj pas. Otpoceo je sa hemoterapijom koja je donela jedino opadanje kose i nista vise. Nije mogao da podigne glavu. Na samom pocetku terapije znakovi su bili vidljivi ali jos nam nije bilo za verovati. Moj otac je poceo konacno normalno da jede. Temperatura koju je imao danima se povukla. Posle trece ture nastupilo je povracanje. Ni sam nemogu da verujem sta je izbacio iz svog tela. Komadi tkiva , nesto sto je licilo na mlec. kAO DA SU MU SE ORGANI RASPALI. U izmetu je bilo nesto nalik na posteljicu. Prvih dana , stolica je bila tamna i veoma neprijatnog mirisa. Gosp. Mileta nam je unapred objasnio da je moguca takva pojava. Kada smo otisli na kontrolu, lekar nije mogao da poveruje da oca nismo doneli vec je dosao sa nama. Na skeneru nije bilo NICEGA !!! Tom priliko je Dr. koga ne bih zeleo da imenujem nablatio svoje kolege govoreci " Kako su mogli da napisu ovakve gluposti, kakva metastaza, pa njemu je jetra kao kod deteta cista. Od kancera ni traga !!! Terapija se sastojala od nekih cajnih mesavina vec pripremljenih. Nismo nista pripremali sami. Dobijao je gotove napitke kao i propratne kupke itd. U SLUCAJU DA SE GOSPODIN NE JAVI , NEIZMERNO MU HVALA !!!! POKLONILI STE ZIVOT JEDNOM COVEKU ,A AKO NE MI, IMACE KO TO DRUGI DA NAGRADI !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 6:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 05, 2008 6:45 pm
Postovi: 3
Poklanjam Tarcevu pametni lek protiv raka pluca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: DA LI JE TO JOS JEDNA REKLAMA U NIZU?
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:00 pm
Postovi: 10
Pitao pih gedeta da li je to jos jedna reklama u nizu ostalih ili je to sto je rekao stvarno istinito? Voleo bih da je istina jer i ja imam problem sa svojom suprugom i nameravam da se javim pomenutom gospodinu za pomoc. Hvala unapred na odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cudno
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 4:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 30, 2008 5:16 pm
Postovi: 1
Verujem u moc biljaka mozda i vise nego vecina ljudi na ovom forumu, ali mi nesto smeta u ovoj temi. Naime, stil pisanja gedet-a se skoro poklapa sa stilom pisanja etix-a (blanko ispred znaka interpunkcije, tri uzvicnika sa takodje blanko karakterom...). Takodje sam na jednom drugom forumu naisao na profil goggilly ciji se stil pisanja takodje poklapa sa navedenim.
Ne zelim da donosim zakljucke koji su osnovani (moguce) na cistoj slucajnosti. Mozda bi administrator mogao da uporedi IP adrese ovih poruka.
U svakom slucaju, ako se radi o (neumesnoj) reklami smatram da joj na ovom forumu uopste nije mesto. Ako je prica istinita, trazio bih vise detalja o Gosp. Mileti, takodje bih zeleo bih da stupim u kontakt sa njim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 03, 2009 1:35 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 11, 2008 11:23 pm
Postovi: 50
Lokacija: ohrid
jos malo i mozete da kazete da ta Mileta moze i vec neko ko je preminuo da izleci...pa ajde molim vas, nije lepo igrati sa ovih pacienata, ipak nije dobro da neko zaradzuje na njihovu nesrecu...

_________________
Es una cosa triste no tener amigos, pero es aún más triste no tener enemigos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ....
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 12:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 10:13 pm
Postovi: 633
Zasto taj gospodin Mileta ne bi te svoje radove objavio, i eventualno dao recepte nekoj farmaceutskoj kuci. Mogao bi ako je naravno sve tacno sto iznad pise da od procenta koji bi mu sledovao i njemu a i njegovim potomcima obezbedi sebi da zivi ko bubreg u loju a da ne mrda mali prstom, takodje i svi njegovi potomci nakon njegove smrti. Bilo bi lepo pozvati gospodina Miletu da govori na sledecem kongresu onkologa. Mislim nije to mala stvar.

Nikad mi eto nije jasno kako niko od tih magova i vraceva nikad nije javno istupio sa svojim otkricima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 25, 2009 1:42 am
Postovi: 0
http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: