Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 10:42 am
Postovi: 6
Postovani imam veliki problem jer sam neiskusan u ovome, a i ne znam vise od osnovnog, listam forume od pola 6 i ne znam sta da radim, zahvaljujem na najbrzim odgovorima i korisnim savetima...
O cemu se u stvari radi: sinoc sam imao odnos sa svojom devojkom, nismo imali prezervativa jer smo odlucili da pauziramo, ali sta cete strast... mladi smo.
bio sam preterano oprezan, vadio sam ga svakih 5 sekundi ( nisam ni svrsio sinoc) kada sam ga izvadio jednom uhvatila ga je i rekla da je preterano mokar (inace sam i ja to primetio ali sam mislio da se ona "uzivila" vise nego inace) pitala me je da li sam zavrsio u nju... ( mogu vam reci da mi je mozak u k. zbog toga jer znam da nisam, ali opet me ta situacija ubija) zanima me da li antibebi pilule deluju nakon odnosa? Kada se koristi test za trudnocu i kako da skratim muke u saznanju i resevanju problema ako ga uopste i ima, poludecu ako se ovo ovako nastavi... hvala na pomoci unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 4:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 4:29 pm
Postovi: 4
Ne brini, postoje tzv pilule za dan posle, ima ih u svim apotekama i deluju najkasnije do 72h posle odnosa. Ali nabavite ih sto pre, sto se pre konzumiraju vece su sanse za dejstvovanje. Nadam se da sam pomogla:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 6:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Hm. Mokar ili vlazan penis moze biti samo od nje jer ona vlazi kako bi naravno tvoj mercedes klizio kroz njenu garazu. Ako smem da budem ovako slikovit :)
Valjda bratic znas kad ejukuliras, moze da se desi da izadje posemena tecnost koja sluzi kao lubrikant ali koja moze i da zameni spermu u nekim slucajevima. Mislim da je to u pitanju ako vec nije do nje. Stisni zube i budi tata na mafiju! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 10:42 am
Postovi: 6
Milan*** je napisao:
Hm. Mokar ili vlazan penis moze biti samo od nje jer ona vlazi kako bi naravno tvoj mercedes klizio kroz njenu garazu. Ako smem da budem ovako slikovit :)
Valjda bratic znas kad ejukuliras, moze da se desi da izadje posemena tecnost koja sluzi kao lubrikant ali koja moze i da zameni spermu u nekim slucajevima. Mislim da je to u pitanju ako vec nije do nje. Stisni zube i budi tata na mafiju! :)



Nemoj to tata, alergican sam ^^ haha
Znam brt ali opet mi nije sve jedno, ipak i sam kazes moze biti zamena za spermu... :/ zato se i cimam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 7:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 10:42 am
Postovi: 6
Milan*** je napisao:
Hm. Mokar ili vlazan penis moze biti samo od nje jer ona vlazi kako bi naravno tvoj mercedes klizio kroz njenu garazu. Ako smem da budem ovako slikovit :)
Valjda bratic znas kad ejukuliras, moze da se desi da izadje posemena tecnost koja sluzi kao lubrikant ali koja moze i da zameni spermu u nekim slucajevima. Mislim da je to u pitanju ako vec nije do nje. Stisni zube i budi tata na mafiju! :)






Nemoj to tata, alergican sam ^^ haha
Znam brt ali opet mi nije sve jedno, ipak i sam kazes moze biti zamena za spermu... :/ zato se i cimam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 9:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Kupi devojci onda tablete. Ne znam sta drugo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Uto Nov 26, 2013 12:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 10:42 am
Postovi: 6
To smo i resili, sutra ih kupujem, da me ne boli glava i toliko... :/ inace hvala na postovima... ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi treba pomoc i saveti oko sexa bez zastite!!
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 04, 2013 10:29 am
Postovi: 2
Ne bih da ti dodatno stajem na muku, ali trudnoca je najmanje i najlepse sto moze da izadje iz sexa bez zastite! Prouci malo polno prenosive bolesti, KONDOM UVEK!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 192 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: