Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Menstruacija mi kasni :(
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 23, 2013 12:12 pm
Postovi: 1
Imali smo odnose od prilike 6 dana prije nego sto sam trebala da dobijem,koristili smo kondom,ali prilikom vadjenja ostao je u meni,i ja sam ga odmah izvadila,jedan kraj kondoma je malo bio izvan a drugi unutra,sve je ostalo u kondomu,ali na ovoj strani koja je bila napolju je bilo malo tj sa te unutrasnje strane,posto mi kasni strah me da nisam trudna,nisam jos raadila test za trudnocu,ali ako ne dobijem narednih 2 dana uradicu ga, molim vas recite mi vase misljenje.unaprijed hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Menstruacija mi kasni :(
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 11:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 11:06 am
Postovi: 30
Mala je verovatnoca, ali mozes da uradis beta HCG iz krvi, on je mnogo pouzdaniji od kucnog testa.

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Menstruacija mi kasni :(
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 24, 2013 3:10 pm
Postovi: 3
moguće je da su ti bili plodni dani, jer oni se razlikuju od žene do žene. ja koliko znam na tu temu rećiću ti, sli nisam expert xD

dakle imas u apotekama one testove na koje piskis, i nisu skupi, ima ih od 300 - 400 dinara, uzmi bilo koji i uradi po upustvu. PRVO PROČITAJ UPUTSTVO. i ono sto znam, sto su mi rekli, a i sto se desilo mojoj sestri kada je zatrudnela je sledece:
posto na tim testovima ukoliko ti se nakon 5 minuta, (verovatno zavisi od testa do testa, ali ovo ti pisem za ovaj koji je ona radila) pojave 2 crtice, test je pozitivan (trudnoća) a ukoliko je jedna crtica- test je negativan (nema trudnoce). ali , ukoliko se jedna ta crtica vidi jasno, jake boje, a druga crtica makar i nazire jedva tek toliko da znas gde je, znaci isto da je test pozitivan.
a ovaj test iz krvi sto se vadi, sto je napisao neko na pistu iznad mene, beta hcg, on jeste najpouzdaniji to znas verovatno i sama, i kosta 800-1000 dinara. a radi se valjda 10ak dana nakon rizicnog odnosa, ili 10-15 dana nakon kasnjenja menstruacije.. nisam sigurna.
srećno! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 205 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: