Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MR mozga bez kontrasta
PostPoslato: Uto Feb 07, 2017 12:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 07, 2017 12:35 am
Postovi: 2
Pozdrav svima,nov sam na forumu,javljam se kao i vecina ovde zbog nekih zdravstvenih problema.Radi se o tome da od polovine decembra povremeno imam pulsiranje u usima(kao neki bubnjevi),a u zadnje vreme malo cesce i glavobolje koje nisu jako,stavise jedva osetljive.Radio sam gomilu pregleda jer sam imao malo povisen pritisak uz jos neke simptome ali se sve to sredilo,OSIM JEDNOG a to je povremeno pulsiranje u usima.E sad jako sam se uplasio jer mi je jedan doktor iz nemacke(poznanik) reko da je to arterio-venozna malformacija dure,ili valjda neka fistula na duri...ja sam u decembru radio MR mozga bez kontrasta i nije se videleo nista,tj rezultati su bili dobri,ali on mi kaze da mora da se radi mr sa kontrastom da bi se to videlo,reko mi je da odem sto pre kod neurologa da popricam sa njim i da vidim ako mogu da uradim mr sa kontrastom.Mene zanima da li je ovo tacno?Da li bi se videlo to na mr u mozga bez kontrasta? Radio sam i kolor dopler krvnih sudova glave i vrata koji je bio ok,takodje sam radio neuroloski pregled,bris grla nosa jezika,ultrazvuk srca ,ultrazvuk abdomena i sve je to bilo ok,samo na ultrazvuku srca otkrio da imam srcani zalistak koji vraca malo krvi ali mislim da to nema veze sa ovim :) hvala svima unapred na odgovorima nadam se da ce mi neko reci sta da radim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: