Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Pon Jan 28, 2013 5:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 5:20 pm
Postovi: 48
Imam 18 godina. Imam problem nakon mokrenja, još uvek imam nagon za mokrenjem i iscuri mi par kapi mokrace nekontrolisano, ja ne mogu to da sprecim. Taj nagon mi traje oko pola sata do sat vremena i posle nemam problema do sledećeg mokrenja. Ne osećam nikakve bolove ni peckanje. Uradjena urinokultura, nalaz uredan. Biohemijski pregled urina uredan, glukoza 5,3, sedimentacija 15, kompletna krvna slika uradjena, sve vrednosti su u granicama normale, bris uretre bakteriološki na prisustvo Mycoplasma hominis i Ureaplasma urealyticum uredni, bris uretre serološki na prisustvo DIF-Chlamydia trachomatis uredan. Molim vaše mišljenje i da li bih još nešto trebao da uradim? Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 1:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Могуће је да имаш упалу бешике. Набави неки чај рецимо у Инситуту Јосиф Панчић: http://www.mocbilja.rs/. Било би добро да пијеш ацидофилно млеко али не оно кобајаги млеко из радњи. Купи га у Заводу за млекарство, ул. Аутопут Београд-Загреб 3, Београд, тел.: 011/66-06-232.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 4:38 pm
Postovi: 2
Imam 28 god/Nisam imala nikakvi problema sa mokrenje...samo malo belo pranje koje mi smetalo.Uzela sam vaginalete od drugaricu macmiror...posle dva dana boli me kad pisham...i to pisham na 5 min..i malo krvi...sta da radim? ne mogu kod doktora...nemam pare...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 8:17 pm
Postovi: 24
probajte caj od brusnice,1kasiku suve brusnice skuvati sa 2oo ml vode,popiti caj i pojesti kuvane bobice.provereno za sve mokracne infekcije,Takodje je jako dobar caj od persuna nebitno dali je sv ili svez,Nije na odmet otici doktoru ali ovo sigurno ne moze skoditi.Meni je pomoglo/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 4:38 pm
Postovi: 2
Vesna65 je napisao:
probajte caj od brusnice,1kasiku suve brusnice skuvati sa 2oo ml vode,popiti caj i pojesti kuvane bobice.provereno za sve mokracne infekcije,Takodje je jako dobar caj od persuna nebitno dali je sv ili svez,Nije na odmet otici doktoru ali ovo sigurno ne moze skoditi.Meni je pomoglo/



hvala pokusat cu...ja neznam kako sm mogla ovo da uradim ali nasla sam na internet nezeljeno dejstvo i bas tako mi je...strashno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 5:20 pm
Postovi: 48
Damas mi se broj kapi koje iscure povecao, bio sam kod urologa, ni on ne zna sta je.. Hoce da me posalje u Novi Sad na dalja ispitivanja.. Samo se plasim da se nece moci izleciti, kad ni doktor ne zna sta je u pitanju :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi nakon mokrenja
PostPoslato: Sre Jan 30, 2013 10:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
cicigan94 je napisao:
Damas mi se broj kapi koje iscure povecao, bio sam kod urologa, ni on ne zna sta je.. Hoce da me posalje u Novi Sad na dalja ispitivanja.. Samo se plasim da se nece moci izleciti, kad ni doktor ne zna sta je u pitanju :/

Лекар није баба врачара, па да може све да погоди. Анализе су такве какве су.
Најбоље је да испробаш савете које си добио јер ни један не може да шкоди.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 161 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: