Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 6:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
_david_ je napisao:
brate ovo mi sve lici na neku igranku, ti ... ja ne znam sta da ti kazem, poseti onda psihijatra


Kakav igranka, kakav psihijatar.. nemoj me zezati. Jesi cuo da se neko plasi psa? Neko macke? Svako ima svoje strahove. **** neko se plasi da ode kod zubara. Ja se eto plasim da mi ubodu penis iglom. I tu imam psihicku blokadu, Ja sam zamolio doktora da mi prvo daju u koren anesteziju jer me to ne plasi. I da sacekaju koju sekundu pre nego sto daju u frenulum. Cisto da izgubim malo oseca. Doktor ni na to nije pristao. Kad sam odustao rekao je sestrama da napisu za drugu ustanovu i da sam odustao na svoj zahtev.

Posto sam bio poslednji, kada je on otisao, tu sam caskao sa doktorkama i sestrama, i jedna od njih kaze da nije problem da se odradi u totalnoj. Da za vecinu pacijenata to nije problem u lokalnoj anesteziji, ali da moze i u totalnoj kad se pojavi neko kao ja. Posavetovala me da promenim lekara i da lepo objasnim novom lekaru situaciju. Ona ne vidi zasto postoji problem da se to odradi u totalnoj ako pacijent ne moze u lokalnoj.

[quote="Dejanbg]
U kojoj si ustanovi probao?[/quote]

u Dragisa Misovic. Tamo sam trazio uput posto mi je blizu i cuo sam da imaju dobru urologiju. Samo se meni nekako zalome losi ljudi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
Cisto da dodam. Sutra cu pokusati i kod zastitnika pacijenata. Mozda mi on ne kako moze pomoci. Ako nista ne uspe, ostaje mi da kazem mojima i da mi daju lovu za privatnika.
Kakva je VMA po pitanju obrezivanja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 7:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
zacaranikrug je napisao:
Cisto da dodam. Sutra cu pokusati i kod zastitnika pacijenata. Mozda mi on ne kako moze pomoci. Ako nista ne uspe, ostaje mi da kazem mojima i da mi daju lovu za privatnika.
Kakva je VMA po pitanju obrezivanja?



ahahah vma brate ti nas ovde malo zajebavas vidim ja... iz cele price je ispalo da hoces obtrezivanje, da si otisao kod urologa i odmah ti zakazao operaciju haha pa da, hoce to koga ne poznaje... i onda su te kao pitali jel moze i ti skocio sa operacionog stola , ne moze necu da radim uplasio sam se... haha pa koga ti zajebavas ovde? i onda na kraju jos kao vma? ajde bre mladicu bezi ajde.. bezi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
_david_ je napisao:
zacaranikrug je napisao:
Cisto da dodam. Sutra cu pokusati i kod zastitnika pacijenata. Mozda mi on ne kako moze pomoci. Ako nista ne uspe, ostaje mi da kazem mojima i da mi daju lovu za privatnika.
Kakva je VMA po pitanju obrezivanja?



ahahah vma brate ti nas ovde malo zajebavas vidim ja... iz cele price je ispalo da hoces obtrezivanje, da si otisao kod urologa i odmah ti zakazao operaciju haha pa da, hoce to koga ne poznaje... i onda su te kao pitali jel moze i ti skocio sa operacionog stola , ne moze necu da radim uplasio sam se... haha pa koga ti zajebavas ovde? i onda na kraju jos kao vma? ajde bre mladicu bezi ajde.. bezi


Izvini, u cemu je tvoj problem? Jedine dve, za koje sam nasao da rade u totalnoj su Belmedic i VMA. A VMA je jeftiniji i nekako mi ima bolju reputaciju kao ustanova, pa sam zbog toga pitao. Verovatno nisi shvatio. Ja necu operaciju ali nemam izbora. Veoma je uzak prsten i doktor nije razmisljao ni sekunde kada je rekao da mora operaciju. Rekao mi je da dobro razmislim da li sam sposoban da podnesem operaciju jer sam bio vidno uzrujan. Zbog toga me je doktor i pitao jel moze (je li sve uredu) da nebi skakao po stolu. Tad sam prelomio i rekao da ne mogu. A ti se ovde sprdas sa mojim problemom. Sta treba da ti postavim sliku otpusne liste. Pali sabane

Ako smatras da zezam nemoj odgovarati. Pusti da mi pomogne neko drugi.
Ocigledno imas neki kompleks i ne vredi se upustati sa tobom u raspravu. Citao sam i tvoje postove. Sto si ti radio u opstoj a ne u lokalnoj ako si toliki baja? A vamo pricas kako nije nista opasno, pa ti onda krivo sto imas deo kozice koji je ostao. Nije ti estetski lepo. A posle pitas dal da probas vijagru

Shvati da meni nije ni do estetike ni do tvog sprdanja. Samo zelim da se resim problema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 8:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
zacaranikrug je napisao:
_david_ je napisao:
zacaranikrug je napisao:
Cisto da dodam. Sutra cu pokusati i kod zastitnika pacijenata. Mozda mi on ne kako moze pomoci. Ako nista ne uspe, ostaje mi da kazem mojima i da mi daju lovu za privatnika.
Kakva je VMA po pitanju obrezivanja?



ahahah vma brate ti nas ovde malo zajebavas vidim ja... iz cele price je ispalo da hoces obtrezivanje, da si otisao kod urologa i odmah ti zakazao operaciju haha pa da, hoce to koga ne poznaje... i onda su te kao pitali jel moze i ti skocio sa operacionog stola , ne moze necu da radim uplasio sam se... haha pa koga ti zajebavas ovde? i onda na kraju jos kao vma? ajde bre mladicu bezi ajde.. bezi


Izvini, u cemu je tvoj problem? Jedine dve, za koje sam nasao da rade u totalnoj su Belmedic i VMA. A VMA je jeftiniji i nekako mi ima bolju reputaciju kao ustanova, pa sam zbog toga pitao. Verovatno nisi shvatio. Ja necu operaciju ali nemam izbora. Veoma je uzak prsten i doktor nije razmisljao ni sekunde kada je rekao da mora operaciju. Rekao mi je da dobro razmislim da li sam sposoban da podnesem operaciju jer sam bio vidno uzrujan. Zbog toga me je doktor i pitao jel moze (je li sve uredu) da nebi skakao po stolu. Tad sam prelomio i rekao da ne mogu. A ti se ovde sprdas sa mojim problemom. Sta treba da ti postavim sliku otpusne liste. Pali sabane

Ako smatras da zezam nemoj odgovarati. Pusti da mi pomogne neko drugi.
Ocigledno imas neki kompleks i ne vredi se upustati sa tobom u raspravu. Citao sam i tvoje postove. Sto si ti radio u opstoj a ne u lokalnoj ako si toliki baja? A vamo pricas kako nije nista opasno, pa ti onda krivo sto imas deo kozice koji je ostao. Nije ti estetski lepo. A posle pitas dal da probas vijagru

Shvati da meni nije ni do estetike ni do tvog sprdanja. Samo zelim da se resim problema


jel si ti lud ili si pust? ko ce da ti pomogne ako ti sam sebi ne mozes, cuj vma, bezis sa operacionih stolova, skaces urlas... vices, plasis se... pa sta si ti majmun? ajde molim te, cuti sedi tamo nek ti skinu kozicu i miran si, sta skakuces ovde po forumima ko dete neko od 10 godina...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 15, 2015 11:37 pm
Postovi: 24
Ja sam sasvim normalna osoba. Samo eto plasim se uboda igle u penis. Pa znas ti koliko ljudi se plasi vadjena krvi i skoro ne zaplace kad se vadi krv. Pa sta ces njima da kazes? I po mojim komentarima se moze i videti da sam normalan. Za razliku od tvojih koji samo vredjas. Mislim ok tebe boli du@e za moj problem ali nemoras da napadas.
I ko je rekao da sam urlao i skakao? JA sam sasvim kulturnim i mirnim tonom rekao, u sali, da nisam u stanju za operaciju, sisao sa stola i izvinio se sto sam im oduzeo vreme. Da sam bio bezobrazan i nekulturan nebi me posle posavetovali da promenim lekara i objasnim situaciju. I koliko sam ja video i dva pacijenta i svi sem glavnog urologa su me razumeli. Bas kao i ti sad.

Jedino sto visim na ovom delu foruma jeste da citam iznova kako bi sebe ohrabrio al ne vredi. Pa eto ovog puta sam pitao pre operacije. A sad pitam za preporuku. Ako me drugi doktor odbije, onda da idem privatno. I ne vidim u cemu je problem sto sam pitao za VMA. kod njih je cca 45.000,00 dinara. Samo 2 klinike sam nasao po otprilike 25.000,00 a sve ostale su oko 40.000,00 dinara
Skoro sve klinike su preko 40.000,00 dinara
Ako bude doslo do toga da trazim od mojih pare onda bih pre otisao na VMA nego u neku kliniku za koju nikad nisam cuo. A isto ce me kostati

I zaista ako nemas sta pametno da mi kazes ne moras odgovarati. Bezveze se raspravljamo i zauzimamo temu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Uto Jul 21, 2015 12:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
zacaranikrug je napisao:
Ja sam sasvim normalna osoba. Samo eto plasim se uboda igle u penis. Pa znas ti koliko ljudi se plasi vadjena krvi i skoro ne zaplace kad se vadi krv. Pa sta ces njima da kazes? I po mojim komentarima se moze i videti da sam normalan. Za razliku od tvojih koji samo vredjas. Mislim ok tebe boli du@e za moj problem ali nemoras da napadas.
I ko je rekao da sam urlao i skakao? JA sam sasvim kulturnim i mirnim tonom rekao, u sali, da nisam u stanju za operaciju, sisao sa stola i izvinio se sto sam im oduzeo vreme. Da sam bio bezobrazan i nekulturan nebi me posle posavetovali da promenim lekara i objasnim situaciju. I koliko sam ja video i dva pacijenta i svi sem glavnog urologa su me razumeli. Bas kao i ti sad.

Jedino sto visim na ovom delu foruma jeste da citam iznova kako bi sebe ohrabrio al ne vredi. Pa eto ovog puta sam pitao pre operacije. A sad pitam za preporuku. Ako me drugi doktor odbije, onda da idem privatno. I ne vidim u cemu je problem sto sam pitao za VMA. kod njih je cca 45.000,00 dinara. Samo 2 klinike sam nasao po otprilike 25.000,00 a sve ostale su oko 40.000,00 dinara
Skoro sve klinike su preko 40.000,00 dinara
Ako bude doslo do toga da trazim od mojih pare onda bih pre otisao na VMA nego u neku kliniku za koju nikad nisam cuo. A isto ce me kostati

I zaista ako nemas sta pametno da mi kazes ne moras odgovarati. Bezveze se raspravljamo i zauzimamo temu


opet ti govorim jel si ti lud ili si pust, kakvo plasenje igle aman dete? neces ni osetiti ubod, jos manje nego kad te komarac ubode.. sta si se istripovao, moj savet ti je da se opustis, uzmes neki bensedin, lorazepam, dizapeam, rivotril.. malo da te smiri... i samo opusteno, ne traje intervencija dugo.. ali moj urolog u drzavnoj ustanovi, ne voli da ide na lokalne anestezije, kaze zapocne, secenje i dosta pacijenta odustane tako... tako da on iskljucivo primenjuje opste anestezije... konsultuj se sa njim.. kazi mu cuo sam da se dosta pacijenata pod lokalnom anestezijom povukli... i posao nije zavrsen, ja bih vas molio iz dna duse da mi pomognete i da mi date opstu anesteziju, izadjite mi u susret, pa ga onda castis nekom kaficom sokovima cokoladicama, je***a sve to ide u svoje... doneses mu cast pre nego sto bi te operisao, cisto da se pod znaci navoda sazali na tebe, i uraadice ti veruj mi ... ubaci mali psihologije u to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Sub Jun 18, 2016 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2016 1:04 pm
Postovi: 7
E drustvo odradjeno obrezivanje pre 3 dana u drzavnoj klinici u Beogradu pa evo da podelim sa vama svoja iskustva i da malo osvezim temu:
Prvo odes u dnevnu bolnicu obuces bolnicku haljinu i tako gologuz cekas svoj red na secu, u pocetku mi je bila frka ali posle nekog vremena sam bio vec ajde da to zavrsavamo
Dodjes na red udjes u salu kad ono dve mlade devojke ne bi te bilo sramota da ih startujes u nocnom izlasku, pocinju neku pricu kao da te opuste i onda legnes one cimnu doktora i zurka pocinje.
Dobijes 4,5 uboda anestezije koje su zaista bolne, regija utrne za min i sam proces sece ide bez problema kao da batine ni nema dole, mogu reci da mi je dobar deo radila ta devojka sto je starija god dana od mene a doktor je preuzimao delove u koje ona nije bila sigurna i zaista mogu reci da to zenska ruka odradi bas pedantno i lepo a onda kako anestezija krece da popusta period kada rade zasivanje je bas bolan, ja sam imao osecaj kao da me ubadaju iglom po sredini glansa no prodje i to zavije ti ga kao mumiju i predjes na krevet da odmoris jedan satak i picis kuci. Dobio sam amoksicilin i sprej a lek protiv bolova po potrebi. Mogu reci da sam taj dan krvario ali naredni dan se smirilo, drugi dan sam isao na skidanje te nekakve razvucene gaze i dosta je bolelo ali nije dugo trajalo pa ono stisnes zube i prodje scena kada ga ugledas onako unakazenog je bas jeziva ali se nadas da ce sve to proci i splasnuti u narednih dve nedelje no do potpune upotrebe batine se treba cekati mesec dana. Definitivno najbolnije od svega su te nocne erekcije koje covek ne moze da kontrolise, jbg zivotinjske potrebe:D Mogu reci svima koji zele da to odrade da nadju period kada imaju minimum 5 slobodnih dana i da obavezno idu i vracaju se kolima ili taksijem na dan operacije

_________________
YOLO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SUZENA UDNA NAVLAKA (fimoza)
PostPoslato: Pet Dec 15, 2017 4:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 15, 2017 4:31 am
Postovi: 2
Veliki pozdrav, pre 10 dana sam operisao fimozu, uradjena mi je polu cirkumcizija, i doktor mi je prepisao Gentamicin mast protiv infekcije da mazem, 4 - 5 puta dnevno. Sto se tice samog oporavka sve je u redu, nemam bolove, otok itd, ali imam problem sa krvarenjem, svaki put kada prevlacim kozicu da bi naneo mast dolazi do krvarenja, ja smatram da je to zbog masti koja ne dozvoljava rani da zaraste, jer nije suva. Sada me interesuje vase misljenje, i ukoliko treba da prestanem sa mazanjem Gentamicina da mi kazete sta da uradim da ne dodje do infekcije a opet da rana ne krvari i lepo zaraste. Hvala puno! Srdacan pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 120 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: