Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Slicno-ali opet razlicito pitanje u vezi koze - S.O.S.
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 27, 2010 1:50 pm
Postovi: 4
Lepsa polovina je otisla na duze putovanje pa odma' na masturbaciju.Da bi sto bolje simulirao pravi seksualni odnos-prilikom masturbacije sam penis (i deo testisa) mazao sa 3 neke razlicite kreme...vodom....samponom..mleko za telo....sta sve... Plus sam nekako veoma grubo i dugo to radio (po 3,4h - 2-3 dana). E nakon 2-3 dana izivljavanja.... koza na penisu i delu testisa (tacno dokle je saka isla) pocela da crveni i blago pecka..a nakon jos jednog dana postala mnogo suvlja nego sto je inace-pa je pocela da se peruta.Na penisu je ostala glatka i jako osetljiva ( siguran sam zbog jakog trenja, jer nisam imao seksualne odnose sa drugom osobom,a i sa zenom pre tog mog dogadjaja sigurno 20-30 dana-znaci nije niko nista preneo!) .Juce sam penis naprskao sa PROPOLISom- (sprej) ...trenutno je peklo jako...ali se situacija osetno popravila za nekoliko sati! Ali eto sinoc (luda glava) sam opet poceo masturbirati,doduse mnoooogo neznije i to samo dodirivajuci "glavu" penisa. Sve je ok bilo dok nije dosla na red Ejakulacija-i tada je tacno na tom mestu ("glava" penisa) nastala ranica onako tanka i dugacka 1cm....no ja opet Propolis... (inace sam obrezan ako to nesto znaci)
Pitanje...da nastavim da prskam Propolis...ili ako ne on - onda koja krema....Inace zena dolazi za par dana,pa bi to nekako izbegao objasnjavati. I ima li sanse sa se situacija sa kozom sredi do njenog dolaska?)

Srdacan pozdrav,
Nesa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Slicno-ali opet razlicito pitanje u vezi koze - S.O.S.
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 3:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 27, 2010 1:50 pm
Postovi: 4
Nesa78 je napisao:
Lepsa polovina je otisla na duze putovanje pa odma' na masturbaciju.Da bi sto bolje simulirao pravi seksualni odnos-prilikom masturbacije sam penis (i deo testisa) mazao sa 3 neke razlicite kreme...vodom....samponom..mleko za telo....sta sve... Plus sam nekako veoma grubo i dugo to radio (po 3,4h - 2-3 dana). E nakon 2-3 dana izivljavanja.... koza na penisu i delu testisa (tacno dokle je saka isla) pocela da crveni i blago pecka..a nakon jos jednog dana postala mnogo suvlja nego sto je inace-pa je pocela da se peruta.Na penisu je ostala glatka i jako osetljiva ( siguran sam zbog jakog trenja, jer nisam imao seksualne odnose sa drugom osobom,a i sa zenom pre tog mog dogadjaja sigurno 20-30 dana-znaci nije niko nista preneo!) .Juce sam penis naprskao sa PROPOLISom- (sprej) ...trenutno je peklo jako...ali se situacija osetno popravila za nekoliko sati! Ali eto sinoc (luda glava) sam opet poceo masturbirati,doduse mnoooogo neznije i to samo dodirivajuci "glavu" penisa. Sve je ok bilo dok nije dosla na red Ejakulacija-i tada je tacno na tom mestu ("glava" penisa) nastala ranica onako tanka i dugacka 1cm....no ja opet Propolis... (inace sam obrezan ako to nesto znaci)
Pitanje...da nastavim da prskam Propolis...ili ako ne on - onda koja krema....Inace zena dolazi za par dana,pa bi to nekako izbegao objasnjavati. I ima li sanse sa se situacija sa kozom sredi do njenog dolaska?)

Srdacan pozdrav,
Nesa
Nisam video opciju modifikovati poruku, a hteo sam dodati da koza na desnoj saci je se takodje perutala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Slicno-ali opet razlicito pitanje u vezi koze - S.O.S.
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 5:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
"nakon 2-3 dana izivljavanja" drugacije ne moze ni da izgleda...naravno da ce da se odere, ipak je od krvi i mesa... :wink: prekini sa stimulacijom da se ne bi dalje iritiralo i da bi se smirilo brzo, vodi dobro racuna o higijeni, da uvek bude suv i popravice se...i smisli sta ces da kazes zeni ako ne bude kao nov dok se ona vrati...i sledeci put pazljivije :wink: :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Slicno-ali opet razlicito pitanje u vezi koze - S.O.S.
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 6:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 27, 2010 1:50 pm
Postovi: 4
Heh :) Hvala...ali kada si pomenuo higijenu, ja vise ne znam sta koristiti za tusiranje. Sve kontam da neki ce imati neku hemiju koja ce pogorsati stanje. I ovaj propolis pomaze...vise ne znam kada da se kupam, a kada da prskam propolis...prso sam :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Slicno-ali opet razlicito pitanje u vezi koze - S.O.S.
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 6:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
i preterano pranje je kontraproduktivno...dovoljno je jednom lepo da ga operes i odrzavas suvim tokom celog dana, po potrebi isperes vodom, bez jakih hemijskih sredstava za odrzavanje higijene (sapuni, samponi sa mentolom itd)...trudi se i posle mokrenja da ostane suvo...i bez preteranog prskanja...znaci da bude cisto, suvo i bez previse diranja...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: