Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problemi sa spolovilom
PostPoslato: Uto Jan 27, 2009 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 10:03 pm
Postovi: 13
Da li je moguće da je suženje mokraćnih kanala-strictura uretre nastalo zbog poslijedica klamidije ili streptoccocus agilacic grupe B ili može biti poslijedica i stresni način života.

Drugo pitanje je ovorije nekoliko godina odredili su mi dijagnozu phimosis,balantitis chr.Nisam mogao navuči ponekad kožicu preko glavića spolovila,oticala je kožica,ponekad kod odnosa isto,morao mazati kremom-mastima da se smiri.Smetnje su nastale odjednom,nikad prije nisam imao i prije normalno imao spolni život sa suprugom,nakon ovog odnosi su bili bolni,oticalo samo od sebe i bez odnosa.Napravio prije par god cirkumciziju-obrezivanje spolovila.Od onda boli me kod odnosa po mjestima gdje je kožica zašivena za spolovilo te po sredini spolovila koža jako bude iritirana,crvena,znaju poskakatui i veliki plikovi,bolno sve na dodir.Probao razne kreme-masti ništa ne pomaže.Ponekad se koža peruta,jako svrbi u korjenu bude kao krvava ranica.Muku mučim više od 5 god,obilazim urologe šalju me kod imunologa,oni kod dermatologa,oni opet urologu,nitko ništa ne zna,samo sliježu ramenima,nitko nezna što je to.Govore neka nađem privatnog dermatologa koji je dobar!!!Ne mogu imati normalan spolni život,smeta i općenito.Ponekad mi dosta pomogne lubrikant na bazi vode kod odnosa,ponekad ne.Dok čekam kontrolu kod liječnika stanje se ponekad smiri,pa dok dođem kod njih ništa se ne vidi,nisu mi vjerovali.Stoga sam sve poslikao kao dokaz,ali što mi vrijedi,imam problem,a nemam riješenja.Molim za pomoć


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: