Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 10:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
ALEO je napisao:
imam jedno pitanje ne znam dal sad ovde da postavim :
Ako ti je <20cm, onda ne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 10:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ALEO je napisao:
jos ovo i necu vise da smara u opste :) imam jedno pitanje ne znam dal sad ovde da postavim ja sam imao sa devojkom vec nekoliko puta odnos sa kondomom naravno jer ne zelim da se dogodi naravno ono...e sad,bila je jednom situacija da je na njoj ostao sekret neki,ja sam mislio da je to ,,sperma,,jer je tako izgledalo il malo sicno,ali ona je rekla da je od nje i osecala je ako vec muram da kazem ,,kako curi,, pa se ne brinem.e sad,imali smo dosta odnosa i nije se desavalo da pukne kondom niti slicno al ja se tripujem.Jel postoje neki simptomi koji ukazuju da je devojka zatrudnela slucajno ili neka provera jer mi vec imamo donos pola meseca...a i da je izlazilo iz kondoma ja nikad nisam ,,ajd da kazem zavrsio,,a da ga nisam tad izvadio...tako da ,,prasemena tecnos,,koja izlazi stalno koje je takodje bele boje ne moze da izazove ,,trudnocu tj oplodnju,,....tako da i jeste nista nebi bilo.Zanima me konkretno kako mozemo da primetimo da nesto nije uredu npr neki simptomi i kada se javljaju,pitam da znam ovako jer se nikad ne zna...pozdrav za sve,i tokom odnosa kada posle npr 5 minuta menjamo pozu ja vidim sa je na vrhu kondoma dosta belog sadzaja pa me zanima jel to ta prasemena tecnost i da li je ona u stanju ako iscuri npr ili pri pucanju kondoma da izazive oplodnju? :roll: eto toliko 8) uvek mi na vrhu kondoma skroz belo ispunjeno :roll: necu vise da smaram :wink:


ej,,,mnogo se tripujes :lol:

pa nije bas tako lako zatrudneti kao sto ti mislis.Vrh kondoma je pun tvoje tecnosti,presemena ili ne,nazovi je kako hoces,sansa da od toga zatrudni cak i ako kondom pukne je 1: 100000000000000.

Sto se trudnoce tice,na zalost,nema ranijih znakova od kasnjenja menstruacije.

Opusti se i uzivaj sa devojkom,prestani da se opterecujes bespotrebno jer ako ovako nastavis pocecemo da te vidjamo na temama o slaboj erekciji :wink:

A ako te jos nesto interesuje,pitaj,slobodno,tu smo.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 4:33 pm
Postovi: 43
ok,hvala :lol: ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 1:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 7:31 pm
Postovi: 7
Kad sam video da me ovde svi prozivaju i misle da se zafrkavam, smorio sam se ko lav i (iz nekog besa) nisam hteo da dolazim na ovaj forum. Ali posto "problem" jos uvek nije resen, ukucao sam u googlu "prevelik obim penisa", da vidim jel ima mozda nesto novo na tu temu, kad ono prvi rezultat doctor.co.yu
i moja tema, hehe
jes da je puna "off topica" ali nema veze, drago mi je da sam procitao bar neciju podrsku
hvala VA na razmevanju

Inace, problem je i dalje tu. Moju dragu jos uvek boli kad imamo sex, i vise smo se smorili i ona i ja. . .Taj bol je u pocetku, posle se on smanji ili skroz nestane. Naravno kad je duza predigra i kad se ona mali vise uzbudi, to prodje bezbolnije, ali definitivno nismo nesto kompatibilni. ja sam inace krupnije gradje 195cm i 100kg, a ona ima 159cm i jedva 50kg :)

eto, cisto da podelim sa vama kako stoje stvari
videcemo sta ce dalje biti, verovatno postoji neka vrsta operacije ili tako nesto?

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Citam temu i ne kapiram zasto se svi cude tim merama? Pa 17 cm u obimu nije nista preterano.. Valjda.. Hm.. u svakom slucaju i kod mene je tako.. Samo sto je meni duzina.. Hm.. 20 :roll:


U svakom slucaju ja imam problem.. Jer kada hocu da stavim obican kondom to ne mogu da uradim.. Bez poprilicnog bola.. Isti je slucaj u sexu kada dolazi to te pocetne penetracije.. Tad osetim bas snazan-sevajuci bol veoma veoma neprijatno,kao kad vas neko ustine iz sve snage.. Posle toga kada se ''podmaze'' :lol: bol nestaje i sve je super.. Ali kondomi i pocetna penetracija veliki problem..

Kondom mogu da navucem ako ga bas rasirim rukama ono na silu,ali onda uvek bude onaj mehuric na vrhu napunjen vazduhom,a i kondom nikada ne moze da obuhvati ceo penis.. Fora je sto mogu da ga navucem tek kad se toliko smorim da mi se on smanji,spusti i jedino tako moze stati,ali onda mi penis nije u full erekciji i to je smor.. Tako da ne znam.. Gde imaju da se kupe ti XXL kondomi? Da probam sa time.. Od ovih klasicnih dobi ja glavobolju (i jedna i druga glava bukvalno :lol: )

Sto se tice toga da li smeta devojci,za to postoje posebne tehnike,kako potencijalno neprijatnu stvar uciniti krajnje prijatnom hehe,ali to je nesto sto treba verzirati..

Sex nije samo udjes izadjes i gotovo :)

Ocigledno da je problem kod tvoje devojke to sto ne bude dovoljno i opet cu upotrebiti taj izraz ''podmazana'' :lol: .. U svakom slucaju mogao bi u zagrevanju da upotrebis prstice,po sistemu jedan prst,dva,tri,mozda cak i 4 hehee.. Polako pripremiti zonu i onda uvesti tesku artiljeriju :lol: naravno u pocetku laganije,a ne odmah ko sivonja neki :lol:


Meni bese glupo da pisem u ovoj temi jer me sve to podseca na onog Sexomana celavog sto je bio na televiziji :lol: al ajt.. Valjda sam ti pomogao..

A ostaje pitanje.. Gde kupiti XXL kondome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 12:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
E jbg.. Bzvz ovaj forum.. Stalno baguje.. I onda izbaci dve poruke odjednom :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 6:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 7:31 pm
Postovi: 7
pa, ja sam koristio kondome durex xxl, mada super su se navlacili i extra safe i elite (takodje od durexa). mada taj elit je znao i da pukne, pa sam ga izbegavao. to kad kazem super navlacili, to super je kao nekome jedva, ali ja romed, kao i one na trafici na komad, ne mogu uopste da stavim.
u svakom slucaju vise ih ne koristim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 28, 2009 7:55 pm
Postovi: 27
Lokacija: Perth
Vragolasta Amfibija je napisao:
A kako izgleda kad zena svrsi?
Kako koja...to je jedna od najvecih misterija za muskarce i svako ko ti kaze da zna kad je zena svrsila a kad ne,nema pojma.


Tu se ne slazem u potpunosti. Barem kada je oralni sex u pitanju, uvek znam kada je moja partnerka dozivela orgazam. To se pod jezikom vrlo dobro oseti, jer se i klitoris promeni i vrlo jasno na to ukazuju i drugi znaci koji nemaju veze sa dahtanjem i glumom. Kod klasicne penetracije to se ne moze znati, osim ako je veza vec kvalitetna i ako nema potrebe za bilo kakvim zavaravanjima, pa se partneri vec dobro poznaju, znaju ko sta voli i u tome uzivaju.

U svakom slucaju, ko misli da kod zena cuda cini samo svojom pojavom i da je nacinio spektakularnost tako sto je odmah krenuo na "stvar", te da su oboje super uzivali kada on dodje do vrhunca, taj nema veze sa zivotom.
Treba osluskivati telo i zelje partnera i voditi racuna da uvek ona prva bude zadovoljena.

Mozda je to formula i za drugara koji je postavio topic. Malo vise paznje prema svojoj partnerki, pa kada bude vise uzbudjenja i opustena, mozda bude laksi odnos, u suprotnom mozda ce biti sve stegnutija i bice vam onda sve tezi sexualni kontakt.
Zapamti, nikoga neces impresionirati svojom "cudesnom" pojavom, niti ce stavljanje one stvari uz eventualnu jadnu predigru i ne slusanje zelja svoja partnerke, naciniti uzbudjenje kod devojke. Sex nije "turi, vadi, dozivi orgazam" i svi zadovoljni.

_________________
Zabluda je potreba mnogo veceg broja ljudi nego istina, jer je zabluda toplija, i vecina se ljudi bolje oseca u nekom polumraku.
Istina je potreba samo malog broja ljudi, koji imaju dovoljno snage duha da mogu podneti teret istine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 07, 2009 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2009 4:24 pm
Postovi: 26
Bravo Australija! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 5:21 am
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Australija je napisao:
Vragolasta Amfibija je napisao:
A kako izgleda kad zena svrsi?
Kako koja...to je jedna od najvecih misterija za muskarce i svako ko ti kaze da zna kad je zena svrsila a kad ne,nema pojma.


Tu se ne slazem u potpunosti. Barem kada je oralni sex u pitanju, uvek znam kada je moja partnerka dozivela orgazam. To se pod jezikom vrlo dobro oseti, jer se i klitoris promeni i vrlo jasno na to ukazuju i drugi znaci koji nemaju veze sa dahtanjem i glumom. Kod klasicne penetracije to se ne moze znati, osim ako je veza vec kvalitetna i ako nema potrebe za bilo kakvim zavaravanjima, pa se partneri vec dobro poznaju, znaju ko sta voli i u tome uzivaju.

U svakom slucaju, ko misli da kod zena cuda cini samo svojom pojavom i da je nacinio spektakularnost tako sto je odmah krenuo na "stvar", te da su oboje super uzivali kada on dodje do vrhunca, taj nema veze sa zivotom.
Treba osluskivati telo i zelje partnera i voditi racuna da uvek ona prva bude zadovoljena.

Mozda je to formula i za drugara koji je postavio topic. Malo vise paznje prema svojoj partnerki, pa kada bude vise uzbudjenja i opustena, mozda bude laksi odnos, u suprotnom mozda ce biti sve stegnutija i bice vam onda sve tezi sexualni kontakt.
Zapamti, nikoga neces impresionirati svojom "cudesnom" pojavom, niti ce stavljanje one stvari uz eventualnu jadnu predigru i ne slusanje zelja svoja partnerke, naciniti uzbudjenje kod devojke. Sex nije "turi, vadi, dozivi orgazam" i svi zadovoljni.



Svaka cast


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: