Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Čet Okt 21, 2010 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2010 1:52 am
Postovi: 17
Postovani, jedino se jos vama nisam obratio. Sve je pocelo pre otprilike godinu dana kada su mi se pojavile sitne crvene tackice na polnom organu tacnije glavicu. Doktor mi je dao canesten kremu. Mazao sam 15 dana i to je tada proslo. Mada, posle nekog vremena crvenilo se vratilo. ja sam opet uzeo da mazem sa tom kremo... i tako, nakon recimo mesec dana poceo je da me boli stomak u donjem delu, ledja u predelu bubrega i nize kao i povremen blag bol u testisim. I osecaj kao da mi je levi testis osetljiviji. I to nije prolazilo. Crvenilo mi se povremeno pojavljivalo.. Otisao sam kod doktora i vadio gomilu nekih nalaza... Urinokulturu, celokupni pregled urina (sv eje bilo u redu), testove na PATOGENE KLICE, HLAMIDIJU, MYCOPLASMA HOMINIS, UREAPLASMA UREALYTICUM,TRICHOMANAS VAGINALIS. I svi testovi su bili NEGATIVNI!!! Isao sam na ultrazvuk gde su mi pregledali mokracni mehur (bilo sve u redu) i bubrege. tu su mi nasli: desni sa sitnom kalkulozom (osalnog tipa), levi sa masivnom mikrokalkulozom!!! Isao sam i na pregled kod urologa, napisao je :Objektivno penis urednog nalaza, oba testisa palpatolno homogena, uobicajne velicine, oba epididima urednog nalaza. kao i Prostata da je u redu. Sad tenutno imam povremen bol u donjem delu stomaka i ledjima, kao i blag bol u testisima ali vrlo retko, par puta sam i osetio i jako probadanje u predelu cmara, kao i crvenilo na glavicu penisa samo pri erekciji i kao da se vide sitne tackice, oseca se i neprijatan miris povremeno.
Molim vas pomozite, sta da radim i kakve dalje preglede da odradim, pocelo je strasno da me nervira a ja vise ne znam kome da se obratim. Da li je moguce da je u pitanju neka prehlada ili UPALA posto sam bio na moru duze vreme i desavalo mi se da zaspim na plazi nocu naravno i da se smrznem?!
HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Uto Okt 26, 2010 7:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Crvenilo ne mora da bude uzrok samo bakterijske ili gljivicne infekcije, mozda je iritacija necim, mozda ekcem, to ipak bolje znaju dermatovenerolozi.
Bolovi u testisima mogu da se jave kao posledica kalkuloze u bubrezima i to je problem na koji treba da se usmeris.
Sigurno si dobio neku terapiju za kalkulozu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2010 1:52 am
Postovi: 17
jesam.... ne mogu sad dase setim, treba da pijem neke lekove 2-3 meseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 8:40 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Eto, lekovi, prolom voda, nagrevanje bubrega i pesak ce izaci.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 6:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2010 1:52 am
Postovi: 17
HVALA puno. samo jos nesto, posle odnosa mi se pojavilo prilicno crvenilo na glavicu, koje je nakon nekoliko sati proslo. ali me takodje i stomak malo boleo kao i predeo u korenu penisa. sta to moze biti? plasim se hlamidije, da li moze da se desi da onaj test koji sam ja uradio nije dovoljan??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Čet Okt 28, 2010 9:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Crvenilo je normalno kao posledica iritacije, bolovi u korenu penisa takodje.
Ako sumnjas u nalaze koje si radio, uradi ih na drugom nekom mestu radi potvrde.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pocelo crvenim tackicama...
PostPoslato: Čet Okt 28, 2010 11:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2010 1:52 am
Postovi: 17
hval. ziv bio


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: