Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: OLIGOZOSPERMIJA
PostPoslato: Ned Nov 22, 2009 1:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2008 12:20 am
Postovi: 55
Suprug i ja pokusavamo da dobijemo bebu vec 8 god,iza nas su dva blighted ovuma i jedan spontani pobacaj!Radili smo sve moguce analize imali smo urea plasmu koju smo hvala Bogu uspesno izlecili!Kod mene su rezultati savrseni ali njegov spermogram nije dobar!Prvi put kad je radio spermogram i spermokulturu konstatovana je oligozospermija,urolog sa klinickog centra nas je ohrabrio da to nije strasno i da se uspesno leci prepisana mu je terapija 3 meseca Andriol tablete(testosteron) mesec dana pauza pa opet kontrola!Pre nekoliko dana je ponovo uradio analizu i opet isto cak sta vise jos gore nego prvi put jako mali broj spermatozoida!Uporedjivali smo prosli spermogram i ovaj sad!Posto ne mogu da docekam sledecu nedelju kad ide kod doktora molim vas ako neko ima iskustva sa ovim da mi se javi posto smo oboje ocajni!Zna li neko cime se poboljsava broj spermatozoida cime se leci i da li je neko sa ovom dijagnozom uspeo prirodnim putem da dobije bebu(posto sam dosta citala na netu i preporucuje se inseminacija)?Molim vas javite se unapred zahvalna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OLIGOZOSPERMIJA
PostPoslato: Pon Nov 23, 2009 4:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Avg 25, 2008 12:20 am
Postovi: 55
Zasto mi niko ne odgovara na temu???!!! :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 157 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: