Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 394 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Obrezivanje, postoperativni oporavak
PostPoslato: Sre Sep 11, 2019 2:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 11, 2019 2:19 am
Pozdrav svima. Operisao sam fimozu prije 7 dana. Operacija je prosla super a imao sam i kontrolu u ponedjljak. Doktor mi je prepisao bornu kiselinu da previjam i da ispiram kamilicom. E sada primjetio sam da na jednom mjestu ima gnoja a i ponekad krvarita rana. Moze li neko da odgovori da li je gnoj opasan i zasto i dalje krvari? Unaprijed hvala.

Vrh

PostPoslato: Čet Sep 12, 2019 7:41 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Djuro123 je napisao:
Pozdrav svima. Operisao sam fimozu prije 7 dana. Operacija je prosla super a imao sam i kontrolu u ponedjljak. Doktor mi je prepisao bornu kiselinu da previjam i da ispiram kamilicom. E sada primjetio sam da na jednom mjestu ima gnoja a i ponekad krvarita rana. Moze li neko da odgovori da li je gnoj opasan i zasto i dalje krvari? Unaprijed hvala.

Idi na vanrednu kontrolu. Malo krvi ne mora biti strasno, a gnoj me treba da bude, al idi da dr vidi da li je to gnoj uopste

Vrh

PostPoslato: Čet Sep 12, 2019 8:03 am 
Pridružio se: Sre Sep 11, 2019 2:19 am
Dejanbg je napisao:
Djuro123 je napisao:

Idi na vanrednu kontrolu. Malo krvi ne mora biti strasno, a gnoj me treba da bude, al idi da dr vidi da li je to gnoj uopste

Ima nesto zute boje iza konaca ali ne ostaje na gazi, a ima i ispod jednog konca gdje malo ostaje n gazi i
mislim da je to gnoj a z ovo ostalo nisam siguran.

Vrh

PostPoslato: Sub Okt 26, 2019 11:24 pm 
Pridružio se: Sub Okt 26, 2019 10:57 pm
Pozdrav, evo i ja da podelim iskustvo. Inace imam 30 godina i imao sam delimicnu fimozu, u opustenom stanju je ok ali u erekciji je kao omca oko vrata. Pravilo mi je probleme u sexu tako da vi klinci koji imate ovaj problem sto vise cekate vise cete se kajati. Inace iz Kragujevca sam, uradio kod privatnika sa pregledima i analizama 350e jbg jeste mnogo ali zavrsis sve za 2 sata. Strah od igle u penis je bio najgori i verujte kad su me uboli taj bol cu pamtiti do kraja zivota, ali sama operacija neverovatno bez ikakvog bola i za 20 min gotovo. Onda lezanje pola sata u sobi i napisao neku terapiju antibiotika i da dodjem sutradan na previjanje. Dosao sutradan da mi skinu taj zavoj misleci da je najgore proslo... ali kako su oni previli mog malog nekom trakom dok su odlepljivali ja sam urlao kao da mi kozu gule, naravno za 60 sekundi sam bio mokar od znoja cak je i doktor rekao sestri u fazonu moramo da menjamo ove zavoje tesko se skidaju a ja u sebi NO SHIT SHERLOK. Od celog iskustva najgore mi je bilo previjanje. Kaze dodji za 10 dana da skidamo konce, e sad ovi nisu razgradivi i sad razmisljam koliko ce da boli vadjenje konaca, inace sad je 4ti dan od operacije. Ako moze neko da opise vadjenje konaca i koliko boli bilo bi ok. Krvarenje nisam imao sam menjam zavoj posle svake nuzde, imam prsten izmedju glavica i tela penisa a ispod sa donje strane bas veliku oteklinu kao covek sa ogromnim pivskim stomakom valkda ce se povici. Uvece uzmem jedan bromazepam ali erekcije me bude svako vece. Plasim se samo infekcije i da rane presporo zarastu, jer se nadam da mogu da imam odnos mesec dana posle seckanja. Pisacu opet posle vadjenja konaca nadam se da ce otok do tad da bar malo splasne sad je bas frankendick.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 394 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata