Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nisam zsiguran,u cemu je problem....???
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 12:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Pozdrav svima,imam jedan problem,pa verovatno jos od puberteta,i citao sam neke teme i na forumu u vezi sa tim,ali nisam siguran da je to to!Naime radi se o tome da na penisu imam tj. na rubu glavica vrlo sitne(jedva vidljive)bele tackice,koje se vide samo dok je penis u erekciji,i na kozici penisa kao i na testisima isto nesto cudno, mozda je to i normalno,slicno kao kad se najezimo,pa se pojave one tackice na kozi!Molim nekog da mi odgovori,da li ima slican problem i da li se ove bele tackice na glavicu mogu nekako ukloniti,nekom masti ili sl.i da li postoji mogucnost da se to prosiri!?Unapred zahvalan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 1:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Da, to je sasvim normalno, NE TREBA DA SE UKLANJAJU, imam to i ja ako ti nesto znaci. :lol: Zovu se TISONOVE ZLEZDE i EKTOPICNE LOJNE ZLEZDE. Znaci, potpuno se opusti, mislim ja nisam lekar ali ti 99,999999999% kazem da je to to, mozes da odes do dermatovenerologa da bi se smirio.

I jos jedan savet - posto si dobio odgovor, BEZI sa ovog foruma glavom bez obzira, poludeces ovde! Govorim ti iz licnog iskustva, ako nemas vise nista da pitas, bezi i ne vracaj se - mislices da imas sve moguce bolesti. Proverio sam. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nisam zsiguran,u cemu je problem....???
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 2:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
dusan88 je napisao:
Pozdrav svima,imam jedan problem,pa verovatno jos od puberteta,i citao sam neke teme i na forumu u vezi sa tim,ali nisam siguran da je to to!Naime radi se o tome da na penisu imam tj. na rubu glavica vrlo sitne(jedva vidljive)bele tackice,koje se vide samo dok je penis u erekciji,i na kozici penisa kao i na testisima isto nesto cudno, mozda je to i normalno,slicno kao kad se najezimo,pa se pojave one tackice na kozi!Molim nekog da mi odgovori,da li ima slican problem i da li se ove bele tackice na glavicu mogu nekako ukloniti,nekom masti ili sl.i da li postoji mogucnost da se to prosiri!?Unapred zahvalan...


Nista ne brini dosta muskaraca ima tisonove zlezde imam i ja to je normalna pojava one nista ne stete niti smetaju zato ih nemoj ni dirati. Jedino sto vizuelno bas ne izgledaju lepo al boze moj penis i nije neko merilo lepote :D

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 3:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ma cuti, znas kako se kaze, ko nema u glavi ima u..... :lol: znam ja jednog lika koji nema prst na ruci ali se stalno hvali da ima kitu 22cm... tako da... :lol: imas nas raznih... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 9:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Ka1 je napisao:
Ma cuti, znas kako se kaze, ko nema u glavi ima u..... :lol: znam ja jednog lika koji nema prst na ruci ali se stalno hvali da ima kitu 22cm... tako da... :lol: imas nas raznih... :lol:

kad imaš 22cm
ne treba ti ni jezik :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 11:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
:lol: ha,ha...ludnica,hvala momci!Veliki pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 5:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Pa jbg kompleksasi se hvale svime i svacime ne znam samo da li ispadaju glupi ili pametni hvaleci se tim stvarima...

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 22, 2007 9:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Danas sam bio kod dermatologa i rekao mi je da ove zlezde imaju svi muskarci samo sto su kod nekog vise,a kod nekog manje izrazene i da ne mogu da stete!!Zato svi koji imate ovaj problem(ako se moze tako nazvati) NE BRINITE!!!PoZz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 23, 2007 7:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Rekoh ti ja... imam ih i na kozici i na testisima i nikad mi nije ni palo na pamet da se pozalim na njih niti su mi ikada smetale zato uzivaj i srecno ;)

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 23, 2007 2:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Bas tako jedino estetika,ali ni to ne smeta,a i kao sto si reko u nekoj od prethodnih poruka:"penis nije merilo lepote" :D PoZz i tebi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 02, 2007 9:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Da li ove zlezde mogu biti izrazene i u vidu sitnih gljivica(zuckasto-belih bubuljicica)na kozici penisa(ne na glavicu),u predelu oko frenuluma i sastrane??!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 28, 2007 5:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
Da li masnoca(u mom slucaju pavloviceva mast) moze da utice na prosirenje ektopicnih lojnih zlezda ili tisonovih zlezda??Znam da na licu ukoliko je masno to utice na pojavljivanje bubuljica,pa mozda i glupo povezujem sa ovim,ali pitam jer se ne razumem!Mazem od skoro pavlovicevu mast zbog neke iritacije,pa da se koza oporavi,pa kao da mi se broj ovih zlezdi povecao na kozici,a mozda sam i sve "utripovao" :oops: :) Vragolasta ti si ovde najstrucnija!!Unapred hvala...PoZz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 28, 2007 8:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Pre svega to nisu bubuljice nego zlezde tako da ne mogu da izrastu od pavloviceve masti ti si se utripovao.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 28, 2007 8:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 11:58 pm
Postovi: 174
:lol: Izgleda da jesam! :wink: Hvala...PoZz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 107 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: