Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nisam bas siguran
PostPoslato: Sre Feb 15, 2006 7:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2006 7:31 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Postovani,

malo mi je nepriljatno sto o ovome pisem, ali nisam nasao za sada na netu nista o mom "poblemu" ako je to uopste. Naime, radi se o tome da mi se koza na mosnicama da nazovem to pomalo razvlaci i da mi onda mosnice vise, a to nisam primetio kod drugih muskaraca. Uvek se brinem da li je to neki poremecaj ili nesto slicno jer samo ponekad mi je koza oko mosnica skupljena i sasvim uz penis dok su vecinom spustene dole. Moguce je da cu nekoga ovde i nasmejati, ali za mene je to trenutna trauma.

Unapred hvala na odgovorima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 16, 2006 9:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Nemoj da se brines da li ces nekog nasmejati.Ovde ljudi dolaze da bi im se pomoglo i nista se ne sekiraj.
Fizionomija mosnica je razlicita kod muskaraca a to sto ti imas visece a ne skupljene mosnice ne znaci da je to lose niti da je to neka bolest.
Mosnice su skupljene kada se testisi povlace na gore a to je kad je hladno ili prilikom nadrazaja.
Nemoj da se brines,u toku svog rada sam sigurno videla vise mosnica nego ti u svom zivotu i postoje svakakvi oblici : od velikih visecih do malih i skvrcenih.
Ne bi bilo lose da opipas svoje mosnice dok stojis i da u prostoru iznad testisa osetis da li slucajno nema neceg sto bi te potsetilo na klupko glista.
Ako ima toga,javi se.

cao :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 16, 2006 10:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2006 7:31 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Hvala na odgovoru i skinule ste mi veliko breme sa duse. Opipao sam i nemam nista sto bi podsecalo na tako nesto osim kanala koji spaja testise. Desavalo mi se ranije da su mi mozda na nekih nedelju dana testisi osetljivi na dodir ili kad sedim pa prekrstim noge, ali bi to tada mozda trajalo tako nedelju dana ili malo vise i onda nista kao da nikada nisam ni imao taj problem i u poslednje vreme mi se to na srecu i nije desavalo.

Jos jednom hvala na odgovoru i iskrenom savetu jer kod nas je okruzenje tako da je obicno nas muskarce sramota da idemo kod urologa ili o tome da pricamo i ovaj forum je izvrsno mesto za postavljanje svih takvih pitanja koja nas muce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 16, 2006 11:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
A zene nije sramota da idu kod ginekologa?
Ne treba tako da razmisljas....niko te u ambulanti ne gleda tako kao sto ti mislis jer kroz nju dnevno prodje po 20 muskih polnih organa na izvolte.
Tako da je postalo sasvim sve jedno da li pregledjujem grlo ili muske genitalije.

cao :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: