Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Mali penis
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 1:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 1:13 pm
Postovi: 3
E ovako, imam 19 god i penis mi je isti kao kad sam imao 8 god (mali). 2 cm u normalnom i 12 cm kad je u erekciji. koza ko da mi je zalepljena od glavica i kad pokusavam da je povuce (ide samo do pola) boli jako.... mislim da ce pomoci neke saveti... :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Pon Jul 29, 2013 11:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Неће помоћи савети него ћеш морати код лекара. Закаснио си десетак година, али нема ти друге.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 9:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 1:13 pm
Postovi: 3
Dobro icicu kod lekara. mozes mi reci sta ce mi uraditi???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 11:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Он ништа, али хирург хоће. Вероватно неко обрезивање или шта слично.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
aa_aca, to što ste rekli moglo je biti rečeno na dosta prijatniji način, a ne tako da uplašite dečka koji je verovatn i sam (bez potrebe) uplašen.

Dakle, svakako se javi urologu na pregled, bez straha, bez stida, ti si samo pacijent i sasvim normalno je da se obratiš lekaru na pregled kako bi dobio odgovarajuće mišljenje i terapiju.
Veličina tvog penisa nije nenormalna i to nije nešto što treba da te brine.
Sa druge strane to što si opisao sa kožicom zvuči kao fimoza (ima više oblika iste), pa je zato bitno da se obratiš urologu kako bi se to rešilo što pre. Nisi zakasnio, nikad nije kasno, sve se može rešiti!
Postoji više scenarija tj odgovora na tvoje pitanje šta će ti urolog raditi, a oni zavise od toga koji oblik fimoze imaš (ako je uopšte fimoza u pitanju). Sve se može rešiti kremama u nekim slučajevima, a u težim oblicima mora se raditi intervencija "obrezivanja" tj cirkumcizija (i to može biti delimično i potpuno) ali sve u svemu, ni za šta se ne moraš brinuti jer šta god da treba raditi - gotovo je bezbolno, brzo se završi i najbitnije je da posle više ne moraš o tome razmišljati i da možeš voditi normalan seksualni život.

Dakle, javi se urologu na pregled pa javi kako je prošlo i ako trebaš još neki savet.

Pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 6:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Не брини. Момак није страшљив. А нисам могао краће да кажем. Трудим се да будем јасан, а видео сам да онај ко је плашљив уплашиће се и интернет сенке, а камоли нечега што се напише. Цап, цап и готово.

Само да се не направи филозофија око небитних ствари. Шта хоћу да кажем? Знам да су једном дечку планирали операцију ураслог нокта на нози. Да се не би мучио, одлучили су да му дају тоталну анестезију. И? Превидели су алергију на анестетик. Умро је на столу. Много сам се гадних ствари нагледао, а неке и доживео. Мука ми је. Због тога и "висим" на овом форуму не бих ли како коме помогао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Pet Avg 30, 2013 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2011 7:50 pm
Postovi: 5
Kao prvo nemoj da se opterećuješ da ti je mali, ja sa tolikim radim posao i ni jedna mi se nije žalila, već naprotiv:) Pokušaj malo na silu da prebacuješ kožicu, svaki dan po malo...kako da kažem bacaj ga malo:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Sub Okt 19, 2013 12:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 1:13 pm
Postovi: 3
jao hvala mixfree... bacao sam ga malo (najmanj3 3 puta dnevno) i daje rezultate... e sad bih vas pitao samo jos nesto, a to dal da ga uvelicam citao sam mnogo o tome i ima i losih stvari. problem je u tome sto me devojka ostavila zbog moje velicine paaaa ne znam sta da radim :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Okt 31, 2013 12:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 28, 2013 11:07 am
Postovi: 5
Ja sam obrezan pre nekih mesec ipo dana... i da se odlucis na operaciju (u zavisnosti sta ti doktor preporuci) nemoj da se sekiras nije nista strasno, u krajnjem slucaju uvek mozes da zatrazis opstu anesteziju i da se probudis bukvalno kao da ne znas o cemu se radi, sto se postoperativnog toka tice tu ima par fazona koje ako ti zatrebaju kontaktiraj me preko PP da se ne ponavljam iz teme u temu... Sve u svemu od prirodnog razvlacenja kozice u tim godinama nema leba (prosao sam sve to)... Benefiti su higijena je milion puta bolja, duze trajes tokom odnosa (ovo ti garantujem 1000%) jer sam imao i odnose pre obrezivanja.... Jedino sto me nervira jeste sto mi je trebalo vremena da se naviknem i prevazidjem osetljivost.... ali slip gace resavaju sve probleme ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 12:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
:(
ovako imam 12god. Ovako mi je penis 4cm. A u erakciji 7.cm jel to normalno.
Kada je normalan mogu spustiti kozicu preko glavice. Ali u erakciji kako ja znam da cim ti se digne odmah kozica bude ispod glavice. Ali kod mene nije tako. Ja moram rukom da svucem kozicu. I da vam kazem to radim vrlo lako. Jeli to normalno.. kada cu dobiti odgovor. Nezamerajte mi nov sam nerazumem nista na sajtu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 12:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
[color=#008000][/color]_i_da_zaboravio_sam_kada_mi_se_digne_mogu_povuci_kozicu._Ali_posle_nekoliko_minuta_(5min)_se_kozoca_vrati_preko_glavice.
[color=#FF0000][/color]_i_da_hristo_se_rodi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 2:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Normalno je sve, još ti nije počeo rast


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 3:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 3:07 pm
Postovi: 14
A ovo kada mi se digne kozica ostaje preko glavice nespusta se ispod.
Jel to normalno.
Ja mogu kada mi se digne kozicu spustiti ali me cudi zar netreba sama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali penis
PostPoslato: Čet Jan 07, 2016 4:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Normalno, ne znam otkud ti to da kožica mora sama da se svuče. To zavisi od penisa do penisa, dužine kožice itd.

Jedino ne sme da zapinje prilikom prevlačenja, sve drugo je ok


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 154 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: