Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 1:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Drago mi je da vas to zabavlja. Možda će i meni biti smešno... za dva-tri meseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 1:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
@informacija
@Ka1

Nisam mogao da izdržim! Da li ste vas dvojca normalni? Sada bi bez griže savesti mogao praktično da vam pokažem kakvi su to bolovi! Ja pokušavam da objasnim šta me boli, a vama dvojci u glavi slika doktora kako mi drka!? STRAŠNO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 2:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Sto se nerviras, nista lose nismo mislili, moras da priznas da je smesno! :lol: Gledaj malo sa vedrije strane na to pa ce ti mozda biti lakse! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 2:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Nacin na koji si to napisao je urnebesan. :lol:

P.S. Ne mogu da edit-ujem poruku, izgleda da "admin" jos uvek nije odradio tu lekciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Ne postoji drugi način da se napiše. Radio je polu-cirkumciziju pa valjda mora da vidi da li je dobro uradio, otkud znam. Vidiš da zjee-u ništa nisam nisam rekao. Poušao čovek da pomgne a onda se i našalio, nikakav problem. Vas dvojca ste od cele teme samo tu rečenicu komentarisali, to je ono što me je iznerviralo. Nema veze, bilo pa prošlo.

Admin bi stvarno mogao da uključi edit, bar na nekih 15 min od postavljanja poruke. Obično greške provališ tek kad pošalješ post.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
ne, ni za 3 meseca se neces smejati... tek za godinu dana ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 4:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Meni proslo skoro dva meseca od operacije i jos imam probleme doduse sitne ali opet ih imam, kapiram da ce za 6 meseci sve biti OK. Neki su imali probleme i godinu dana posle operacije... ipak je to osetljiv deo tela.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 19, 2007 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
bitno je da se na kraju sve srecno zavrsi... pa makar trajalo i 3 godine pupu da ne cuje zlo LOL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 20, 2007 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
9. dan

Ponovo sam otišao na previjanje. Ovog puta me je pregledao drugi doktor. Flastere mi je skinuo skoro pa bezbolno. Pogledao je ranu, pitao kada je bila operacija, malo premazao jodom i dao mi parče gaze. Kaže od danas ću samo tu gazu da šetam da bi se rana sušila. Reako mi je da prilikom kupanja stavim kondom!? Nije mi jasno kako sam već 5. dan smeo da kvasim penis a sada ne smem? Gazu koju sam dobio, jedva sam odlepio od frenuluma da bi mokrio. Nisam smeo da legnem da spavam zbog noćnih erekcija. Sve dok nisam zaspao sedeo sam go da bi sušio ranu.


10. dan

Ustao sam da odem do WC-a i spremio se na još jedno odlepljivanje gaze. Na moju veliku radost gaza je bila potpuno suva. Frenulum je prestao da curi! Konci su još tu ali mislim da neće još dugo. Imam i jako mali otok sa gornje strane penisa. Konačno neki napredak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 20, 2007 4:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Kad stavi jod na ranu a onda gazu on se zapece i zalepi, a kada se prenoci i osusi onda se lako skida. I zasto ti ne zaviju ranu i ostave prostor za mokrenje nego moras da pomeras?

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 20, 2007 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Nemam pojma, a i čini mi se da je ovako čistije. Ta gaza sa rupom bi verovatno stalno bila upišana, ovako skinem kad treba da mokrim i posle vratim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 21, 2007 10:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
meni isto nije jasno zasto vecina doktora savetuje kupanje, ispiranje kamilicom i slicne mokre radnje, kad rana josh nije zarasla
vidim da je tako i u svetu; tamo preporucuju ispiranje slanom vodom?
meni su kupanje i sve mokre radnje bile strogo zabranjene, a krastice su bile suve ko barut... doduse pukli su mi konci along the way, pa je bilo malo curkanja, ali sobzirom na situaciju jako malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 24, 2007 11:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 12:05 pm
Postovi: 2
Moje iskustvo:

Operaciju sam imao 1999 godine. Anesteziolog mi je dao Acikain [ako se dobro secam imena] kao anesteziju ali i sa tim je bash bolelo.

Nakon operacije sam bio hospitalizovan par dana nakon cega sam na svoju odgovornost napustio bolnicu [zbog drugih pacijenata koji kukaju 24h dnevno].

U bolnici za bolove sam dobio pakovanje Trodon-a - koje sam trampio sa cimerima u sobi, koji su imali ukljestene zivce, u zamenu za moj miran san. Po napustanju bolnice dobio sam recept za jos jednu kutiju i taj recept dao vec pomenutim mucenicima sto me je kasnije kostalo. Naime imao sam 8 savova uradjenih od plasticnog vlakna debljine oko 1.5 - 2mm. To sam tada prvi put video i doktor mi je objasnio da se ti "konci" ne skidaju vec sami otpadaju. Tako su prvih 3 "otpali" prilikom nocne erekcije uz jak bol, dok sam ostalih 5 sam "sredio" za 5 minuta.

Jedan vremenski period sam ispirao kitu sa kamilicom i rastvorom kalijumpermanganata i nakon par kontrola i previjanja doktor je bio prezadovoljan svojim radom.

U mome slucaju promenilo se dosta toga. Kao sto je vec neko napisao - sada glavic mogu pipati kao bilo koji drugi deo tela. Na duzini sam dobio oko 3 - 4cm. Seksualni odnosi su se osetno produzili - narocito sa redovnim partnerkama. Iako mi oralni seks vise nije tako zanimljiv kao ranije sveukupno sam vise nego zadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 27, 2007 1:51 pm
Postovi: 5
Mojih "5 centi"..

Mislim da sam imao "teži" oblik fimoze, u erektivnom stanju kožica nije htela da mrdne. Iskoristio sam najbolju moguću priliku za to, vojsku, i na vma sredio problem. Rođeni brat je imao istu operaciju, pa se nisam nešto plašio i sl.

Pošto su me "odradili", "budala" što bi rek'o D Boj je bio dosta natekao, baš.. Krvi je bilo, ne preterano, a konci su virile i podsećale me na ježovske bodlje.. Čuo sam dosta priča o katetama i tim čudima, pa trenutak kada sam u 4 ujutru u mraku sobe i sa pogledom bačenim kroz veliki vma-ovski prozor na lepu Beogradsku panoramu uspeo da napunim onu patkicu posle par neuspešnih pokušaja, pamtim kao jedan od najlepših momenata u životu :) Pre toga sam imao jedan neuspeli pokušaj mokrenja, kada sam umesto urina video krv, pa instant završio na patosu wc-a, brzo se povrativši :D

Elem, posledice u mom slučaju:

1. Definitivno je glans manje osetljiv a tu smo i kod najgore posledice:

2. Felacio ne predstavlja neko posebno zadovoljstvo, meni barem

3. Neko je spominjao da piša kao prskalica - imam sličan problem, kad krene samo da "podliva", ništa gore. Nije uvek slučaj, ne znam do čega je

4. Neko je takođe spomenuo da je imao neke naslage, šta li (ne sećam se upotrebljene reči), e meni je to ostalo kao trajna posledica.. na jednom delu reza, koža je nabrekla, naborana, podebljana, kako god.. Pri erekciji se ne primeti, ali u opuštenom stanju, da. Nije bog zna koliko problematično, ali bi voleo da toga nema, malo je kasno, ali ako postoji neko rešenje neka neko reče :)

5. URA, VEĆI JEEEEE! :)

Inače, anestezija, vidim da je neko spominjao da je "preživeo" ceo zahvat, ja sam komiran na stolu, probudio se na krevetu u sobi "glans free", to je to. :)

p.s. I da, jako fina cura mi brijala jajca pre zahvata, nisam bio nešto zarasto, pa smo se malo družili 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 28, 2007 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 12:58 pm
Postovi: 4
zbog ranica, za koje mislim da su iste/slicne kao na pocetku posta, resio sam da odem kod urologa. ipak ne bih svakom urologu dao da postavlja dijagnozu, zato ako moze neka preporuka... beograd je u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 117 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: