Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 07, 2007 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Ja sam nosio nedelju dana zavoje a za to vreme nemas problema sa preosetljivoscu. Kada sam skinuo imao sam neke sitnije probleme kad naglo ustanem ili potrcim, ali sve se to sredi tesnim novim gacama koje fiksiraju penis na gore i sprecavaju da se penis krece. za nedelju-dve mocices normalno da se kreces. Jedina je frka sto ja i dalje osecam kada pipnem suv glans suvim rukama onda osecam nelagodnost, sto znaci da jos uvek nije sve kako treba i da za to treba duze vreme. Ali to je valjda posledica kada ceo zivot imate glavic zasticen a onda je naglo otkriven i normalno preosetljiv.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
evo ja i posle sest meseci svakodnevno mogu da primetim mikronska poboljsanja u smislu estetike oziljka. na jednom mestu mi je bilo nacigovano, i mislio sam da nikada nece proci, ali posle par meseci se ispeglalo... na jednom mestu mi je malo nateklo, vrlo malo, ali doktor kaze da ce proci :roll: inace na pocetku sam mazao saljicevu mast, ali mi to nikako nije prijalo kozi; vise mi odgovara kada je sve suvo. probao sam i neki silikonski gel, ali najbolje mi je bez icega, suvo :wink: jedini bedak je sto imam dva tri mala tunela od konca, jedva primetna, i kao da se smanjuju-iscezavaju. negde sam procitao da to moze da se secne i kraj, ali otom potom hehe
jebemu mater, vise nikada nece biti kao pre :oops:
sada moze da bude samo bolji LOL
a frenulum su mi sredili extra, to je ono sto sam rekao, da doktori mogu neke stvari da urade i bolje nego mother nature 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Hvala vam obojci na savetima. Nabavio sam sve lekove, zavoje, gazu i tesne gaće :D
Operacija mi je zakazana za sutra. Nadam se da će sve proći kako treba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
e pa srecno :wink:
i javi se da vidimo kako si prosao hehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 11:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Ne želim nikog da odvraćam od operacije, samo prenosim svoje iskustvo!


Posle detaljnog čitanja ovog foruma, rešio sam da konačno odem na operaciju fimoze. Imao sam težak oblik, koža uopšte nije mogla da se prevuče preko glansa. Tokom odnosa, koža je uspevala da se istegne i dodje do polovine glansa ali je vraćanje na mesto bilo veoma neprijatno i ponekad bolno. Da ne pominjem koliko je neprijatno objašnjavati partnerki zašto “to” ne izgleda kao ono što je do sada imala prilike da vidi.


Ordinacija
Operacija je obavljena laserom u privatnoj ordinaciji. Svi su bili maksimalno ljubazni i korektni. Ime ordinacije ću napisati kada se penis potpuno oporavi.


Operacija
Ništa gore u životu nisam doživeo! Anestezija je imala efekta samo par minuta, negde na polovini operacije. Sve pre i posle toga sam itekako osetio. Davanje anestezije, seckanje, laser, ušivanje, SVE! Osećao sam veoma oštar bol. Kadgod bi doktor nešto uradio, svi mišići u telu bi se zategli. Do kraja intervencije, bio sam potpuno mokar. Ne znam tačno koliko je trajalo, verovatno negde oko 45 minuta.
Jedva sam se odvukao do prostorije gde su mi bile stvari. Oblačenje je posebno zanimljivo, umalo se nisam srušio kada su gaće po prvi put dodirnule glans.


Odlazak kući
Na operaciju isključivo u tesnim gaćama! Iako sam ovo znao, iz nekog razloga sam krenuo u bokserkama. Do kuće sam išao držeći se za penis.


Ašpteka
Ulazim u apoteku, dajem recept i tražim Bromazepam. Nadrkana apotekarka me pita: “A našta se žalite?”. Kroz zube cedim: “Imao sam operaciju”, a mislim se “Teraj se bre u p.... m......., daj te lekove da bežim kući”. Bromazepam ide samo na recept.


Lepa strana
Konačno sam se upoznao sa svojim glavićem, tolike godine živimo zajedno a nismo se nijednom u oči pogledali :lol:


Četiri sata nakon operacije, osećam povremeno bockanje sa donje strane penisa (odmah iza glansa). Prisutno je i veoma slabo krvarenje, tek toliko da ostavi fleku na gaćama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 11:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Krvarenje odnosno sukrvicu u crvenkastoj i zutoj boji ces imati stalno ali ce posle par nedelja nestati a zbog toga ces stalno menjati gace jer ostaje na gacama i stvrdne se a onda ce te grebati. Zanimljivo ce ti biti i prva nekoliko dana pogotovo u toku noci kada ce te buditi erekcija i zatezanje konaca. Mokrenje takodje je prava akrobacija, prvo sto ide na smrk iz vatrogasnog kamiona a plus sto ti glavic ostane mokar a ne mozes da otreses pa moras ili da ga peres ili da cistis toalet papirom koji se ponekad zalepi za glans pa moras da ga odlepljujes. Otok ce ti se verovatno pojaviti posle 2-3 dana ili vec sutra. Kazi kako je covek najveca zivotinja i sta sve moze da podnese, kakve bolove i torturu. Srecno pa javljaj kako ide oporavak.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 11, 2007 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
matori, ko kroz to prodje, ostaje izmenjen do kraja zivota, i to ne samo fizicki...
sada lezi, odmaraj i pij zepam :(
prati otok, ako ne budes mogao da mokris, javi se doktoru
aj pa pisi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 11, 2007 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Otoka skoro da nema, ili ja ne vidim. Za sada nemam većih problema sa mokrenjem. Samo telo penisa je umotano nekom rastegljivom gazom, dok je glans potpuno slobodan. Izgleda da je glans malo naduven jer danas mokrim kao kantica, juče je sve bilo normalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 11, 2007 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
vodi racuna da ne ukvasis zavoje tokom mokrenja, da ti se konci ne bi razgradili prevremeno... moze i to da se desi...
solucija - ili stavi papirnu maramicu malo ispod otvora kroz koji mokris, ili ako to ne pomogne-smisli nesto(meni je palo na pamet i levak da stavim lol)
otok, pa tako je i meni bilo, ali polako, nadajmo se da je najgore proslo kad su te @krajcovali@ hehe
i polakooo
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 12:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Ma opusteno ako imas nekih komplikacija ili ti se nesto cini cudno napisi da ti pomognemo koliko mozemo.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 10:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Koliko ja mogu da primeteim sve je kako treba. Videćemo šta će doca da kaže danas na kontoli. Jutros sam imao i prvu erekciju :o
E stvarno smo životinje, sav je isečen, ispečen, izboden, vezan, a diže se momčina kao da mu ništa nije.
Bromazepam komotno mogu da zamenim Orbitom, efekat bi bio isti :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
kazu kad se dize, dobro je, znaci da zarasta LOL
"momcina" lol


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:23 pm
Postovi: 45
ahaha ovo treba staviti u lepljivu temu:

Citiraj:
E stvarno smo životinje, sav je isečen, ispečen, izboden, vezan, a diže se momčina kao da mu ništa nije.


vragolasta bi mogla da lektorise malo ova nasa lupetanja, i da ih saobrazi u jednu lepljivu temu lol


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 4:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
To sto se dize potice iz Glave (ove gore) a i to je odlika zdravog muskarca. E sad sto je on isprebijan to je nesto drugo, ustaje on ali malo teze. Nemoj da pijes vodu pre spavanja imaces jos ise problema sa erekcijom. A te lekove protiv erekcije mozes slobodno da bacis, kad je muskarac mlad i zdrav ne moze da ga spusti pa da popije i celu kutiju Bromazepama.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 9:22 pm
Postovi: 22
Evo mene sa previjanja. Nije bilo nimalo prijatno. Veoma brzo je odmotao zavoj i samo je poslednji zamotaj polio nečim da popusti. Kaze da je sve ok, da imam mali otok i da dodjem sutra opet.

Koliko ste puta vi išli na previjanje?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 258 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: