Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 15, 2006 11:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
e vala slatko se ismejah :lol: :lol: :lol: :lol:
nisam znala to za zadrzavanje i da posle boli zbog toga :lol: :lol: :lol: :lol:
ajd uzdravlje,momci :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: nije smesno
PostPoslato: Sre Mar 15, 2006 11:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Stvarno nije smesno, moze da napravi posledice. Zamisli, tolike zlezde izluce tecnost i to krene, a ti to voljno zaustavis. Zaista je tako. Ne mora uvek da boli muske, ali ukoliko se cesto radi, ozbiljno ostavlja posledice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 15, 2006 11:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 14, 2006 11:33 am
Postovi: 98
Lokacija: Kraljevo
Ume da boli i to bas da boli,pa bre najbolje nek proba,eto cisto da vidi kako je,nece mu nista biti za par puta.Nema on tu sta da odlaze,uzmimo npr situaciju iz zivota,sta bi da se tokom sex-a njoj pripiski,pa ode na 2-3 min,on se malo smiri,pa nastavi,pa joj se posle par minuta opet pripiski pa opet isto,i onda kasnije npr pikne kondom,pa dok uzmu drugi pa stave pa krenu,i tu izgube min-dva i eto to ti je to.Nije bas to toliko strasno koliko se prica ovde,evo ja sam ziv i zdrav,koliko mi se puta dnevno na poslu "digne" pa nista padne,i tako dok ne stignem kuci,i nista mi ne fali jos uvek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 8:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 7:51 pm
Postovi: 114
Cekajte malo.....Da li je moguce da su situacija pravljenja pauze zbog odlaska devojke na koji trenutak....i situacija gde muskarac kad mu "krene" svojevoljno to da kazemo zaustavi? I to nekoliko puta tako.Mislim da nema muskarca kome se ne desi da mu se u toku dana "digne",i to nekoliko puta.A niko od njih normalno nema posledice od toga,to je prirodno.Tako da mislim da to,studenica,ne mozemo uopste da racunamo,ili situaciju sa pravljenjem pauze zbog iznenadne zelje devojke da poseti wc,i isprazni se.Ne znam da li se ostali slazu.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 9:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Imate li vi pametnija posla?
Mislim ova tema je pocela sa devojkom koja zeli vise spreme od svoga muskarca......mislim da je tu problem.........ne znam bas devojke koje zele da muskarac ima vise sperme tako da mislim da je ovaj koji je zapoceo ovu temu jedan obican prevarant postavlja kvazi intigrantnu temu i stavlja sebe u centar paznje kao on je nesto neobicno i vulgarno i nestandardno i hajde sada da mu odgovaramo i da se cudimo(ili zavidimo i takve ovde vidoh)
ta devojka ne znam sta bi htela mozda litar ili dva spreme da li bi onda bila zadovoljna ili bi onda neko pisao ovde kako da ima manje spreme?
Bas bi bilo cool da ovaj lik sto je postavio temu pocne da izlucuje na litre i litre sperme da vidimo da li ce devojka onda biti zadovoljna??????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 15, 2005 7:19 pm
Postovi: 18
E tunks sada stvarno kenj*s.Ako ti je ikada to neko rekao,ja to najozbiljnije mislim.Postavio sam konkretno pitanje.Moze li se nesto uraditi da bi se vise ejakuliralo.Dobio 2-3 pametna odgovora,zadovoljio se,i zdravo.Razlog zbog kojeg sam pitao je moja licna stvar,koja smatram da ne treba da bude ovde diskutabilna.Jel ti smeta moje pitanje i sve ostalo? Pa onda zaobidji ovu temu.Jel imas svoja misljenja? Imas.Ok.Postujem to.Ali ako je svrha tvog teksta da od mene napravi nekog "prevaranta" "lika koji oce da bude u centru paznje" itd itd....onda smatram da bi svoje misljenje trebao da zadrzis za sebe.Jedno sam pitanje postavio...vrlo jasno.....a to sto su neki ljudi iskoristili to da prokomentarisu jos nesto ili dobili zelju da detaljnije saznaju o necemu....to je njihova stvar....njihova zelja....ja ih nisam terao.Smatras da kao neko ko je redovan clan,neko ko je napisao brdo poruka na ovom forumu,mozes mene da vredjas i da se pravis pametan....glupost.Nisi ispao ni pametan a ni dostojan "reputacije" koju mozda imas.Ako iko zeli da sebe stavlja pod reflektore i bude u centru paznje....to je samo jedna osoba ovde,koju necu imenovati,jer svoja misljenja zadrzavam za sebe.
Nadam se da ces ovaj tekst shvatiti barem malo edukativnim a ne prozivackim(jer on to i nije).

Pozdrav svima vama koji ste mi odgovorili na pitanje i prijatno vam bilo dalje piskaranje na forumu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 11:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Ako je tvoja licna stvar zasto si to pitao onda si trebao da razlog zadrzis za sebe a ne da pricas kako je to zelja tvoje devojke,kako to zelite zbog zanimljivije igre i tako dalje i tome slicno.....
Ako vec,navodno znas ista o mojim porukama,onda si mogao da zakljucis da nema sanse da ovo sto je odgovoreno ima za cilj neko vredjanje ili tome nesto slicno.......ja sam u prilicno teskoj situaciji i mozda mi sae cini da su vase price ovde malo neozbiljne za ovaj forum........
PS:Tvoj pamflet je u pogresnom glagolskom rodu,ja sam devojka......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 17, 2006 12:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
:x Dajte ljudi da vratimo ozbiljnost forumu! Ovo nije mesto za uzajamna prepucavanja, a pogotovu vredjanja, vec mesto na kome treba jedni druge da savetujemo o raznim medicinskim stvarima i delimo iskustva. Svako od nas ima neka iskustva, koja zeli da podeli sa drugima. Zato i jesmo clanovi foruma i u njemu ucestvujemo, zar ne? :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 17, 2006 1:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 7:51 pm
Postovi: 114
Ja bez uvrede tunks mislim da je eraser u pravu.On je samo pitao,usput nam objasnio zbog cega,iako je to njegova licna stvar.Zamisli da svako ovde na forumu samo pita bez objasnjenja zasto.Bilo bi samo:"Zasto?...Zato.Hvala.
A ja mislim da je ovaj forum za diskusiju o problemu ili nekoj obicnoj zelji da se sazna nesto novo.Mozda eraser-ovo pitanje i razlog pitanja,nije bas bilo svakidasnjica,ali ko ovde u sustini ima pravo da omalovazava neciji post i da ga ocenjuje.Nemoj mi ovo uzimati za zub tunks,ja stvarno nisam mislio nista lose,niti imam nesto protiv tebe.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 18, 2006 3:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ja mislim da je dosta prepirke.
neka ovo ostane samo jedna zanimljiva tema nimojte da se pretvori u ratiste.
ajde...pastuvi,razlaz!

:lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 189 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: