Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u medjici posle ejakulacije...
PostPoslato: Sub Jun 19, 2010 7:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 6:40 pm
Postovi: 4
Imam 25 godina i vec nekoliko godina mi se javlja bol u predelu medjice nakon ejakulacije koji nestaje kada sam u lezecem polozaju.. Takodje, osecam kao da mi je malo osetljiviji desni testis na dodir. Jos jednom napominjem da se svi navedeni bolovi, kao i nesto ucestalije mokrenje javljaju POSLE ejakuliranja. Bolovi u medjici se pojacavaju kada posle ejakulacije stojim u jednom mestu. Svi simptomi traju dok, recimo, ne odem na spavanje. Sutradan su simptomi manje izrazeni ili skroz nestaju. Libido mi se smanjio u OGROMNOJ meri i u 80% posto slucajeva kada ejakuliram nedozivim onaj osecaj kada imate orgazam nego sve to prodje nekako mehanicki, jer mi je i penis na dodir postao neosetljiv. Znaci nekako i postignem erekciju ali od onog dobrog osecaja pri sexu nema nista!!!
Kod urologa sam bio nekoliko puta sve sto mi je nasao je malo uvecanu prostatu i semene kesice koje su posle dosle u normalu ali problemi mi ostali, i nesto slabiji protok urina. Od lekova protiv bolova sam na preporuku urologa probao sve i svasta (Nimulid,Diklofen...) ali nista ne deluje slucajno sam primetio da mi samo lek Ksalol ublazi bol u velikoj meri iako je on nesto slicno bensedinu. Moj glavni problem je pored tog bola i to sto nemogu da imam normalan sexualni odnos.
Nigde na forumima nisam procitao slicno stanje kao moje, zato molim ako neko ima slicne probleme ili mozda zna sta je u pitanju, neka odgovori Hvala Unapred..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u medjici posle ejakulacije...
PostPoslato: Pet Jul 02, 2010 8:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
verujem da je problem u prostati i preporucujem ti prostamol uno---caj od koprive i kukuruzne svile,polen,semenke bundeve-sirove.
Srecnooo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: