sta mi je sa zubom?

Mesto za sva Vaša pitanja o zubima, oralnoj higijeni, prevenciji, negi zuba, desni i usne duplje. Prepoznavanje problema, dijagnostika i saveti o lečenju.

Moderatori: moderato, vlada99

Odgovori
plasimsezubara
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 9:27 am

sta mi je sa zubom?

Post od plasimsezubara »

Može li mi neko pomoći? Imam problem sa gornjom šesticom. Promenila je boju i desni oko zuba su mi malo potamneli. Ali zub me ne boli. To stanje traje već duže vreme, nikada me nije boleo zub samo me malo plaši ta promena boje, a kao što rekoh plašim se zubara. :(
ZubaNiš
Novi član
Novi član
Postovi: 48
Pridružio se: Pet Mar 09, 2012 3:48 pm

Re: sta mi je sa zubom?

Post od ZubaNiš »

Ovako je zaista teško reći šta je u pitanju, bez uvida u situaciju ili rtg snimak. I nije mi baš jasno da li zub nikada nije popravljan, ili je nekada nešto radjeno na njemu, ali nikada nije bolelo. Tako da, šta god da je u pitanju, moraćete da skupite malo hrabrosti i odete stomatologu. Čak i da utvrdimo ovde pravi uzrok, na kraju morate otići. :)
Odgovori