Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 03, 2008 3:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
Nisam rekla da nikada nismo vracali pare jer ako ispadne implantat,pacijent pocne sa intezivnijim uzimanjem svoje th pa ponovo implantiramo.A ako ga je dirao,kazemo da to vise ne radi :roll: ! U paradontopaticna usta ne stavljamo impl. vec ih prvo izlecimo specijalnim metodama ,o tome sam pisala.Tako da nemamo nikada problema.S obzirom da su nasi pacijenti visoki funkcioneri,biznismeni i politicari-nema zezanja 8) ! Ipak je ovo Montenegro,livori brzo rade! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJJACHI BOL IKADA!!!Pomozite molim vas!!!
PostPoslato: Sub Mar 26, 2016 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2016 10:39 pm
Postovi: 1
Moram sa vama podeliti svoje dobro iskustvo pa ako bar jednoj osobu pomognem bicu srecna jer znam kroz kakav pakao prolazite.Moji bolovi su poceli u januaru prosle godine.Bolovi su me nocu budili,u predelu gornjih desnih bocnih zuba.Cekala sam tri meseca da se razviju simptomi,snimala,inema sta nisam radila i na kraju naterala stomatologa da mi devitalizuje taj zub,naravno bolovi su se nastavili.U oktobru je dijagnostikovana trig. neuralgija i dobih B vitamine. Karbapamin je pomagao do 01.01.2016 a onda opet pakao od bolova,tablete niau pomagale.Imali smo pacijenta iz Francuskeu ordinaciji koji je bioenergeticar i on mi onako za dva minuta kaze da pijem 4 dana po 4 tablete Vitamina C od 1000 mg i da nastavim po 1000mg dnevno posle.Sve kolege su mi se smejale a moram priznati da sam se i ja samo nasmejala . Ali ja sam bila ocajna i odlucila isti dan da pocnem.Rekoh,pa ne moze da skodi.Nikada vise od toga dana nisam imala ni najmanji bol.Ja verujem samo u lekove jer sam stomatolog.Alli ovo je potppuno pomoglo.
Ja sam svesna da moj uzrok nije pritisak krvnog suda .Radili su mi u okt magnet glave i bilo je sve u redu.Sada se kolege vise ne smeju i svi smo samo ostali u cudu jer su me oni sami pre toga mesecima gledali kako se patim.
Znam kroz koji pakleni bol prolazite jer ja nisam smela nista da zagrizem niti da operem zube niti da izadjem napolje a da ne krene uzasan bol od kog su samo suze tekle,nisam mogla ni zvuk da ispustim jer mi je vibriranje vazduha jos pogorsavalo.Moj uzrok je najverovatnije bio klima uredjaj jer smo leti u operacionoj sali morali imati temp 18 a jako je blizu glave doktora postavljena.Ako imate slican uzrok nasmejte se mojoj prici ali pokusajte .Jer ja sad zivim normalan zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJJACHI BOL IKADA!!!Pomozite molim vas!!!
PostPoslato: Pon Mar 28, 2016 11:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Није жвака за сељака. Сваки уређај треба да се користи у складу са наменом. Тих 18 степени није проблем. Проблем је оних 5 степени које клима издувава.

А шта да кажем о тригеминусу на који је већина лекара заборивала после треће године факултета?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: