Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa jednom devojkom
PostPoslato: Ned Feb 20, 2011 2:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 20, 2011 1:38 am
Postovi: 1
upoznao sam devojku mladju od mene 20 godina koja je izrazila zelju da zeli samnom da ima seks pristao sam otisli smo u hotel poceli smo sa predigrom erakcija je dospela do pola nastavio sam sa predigrom cekajuci punu erak..posto nije bio veliki kvalitet resio sam da udjem u nju kada sam ga priblizio uso je vrlo malo pola glavica i odjednom sam izgubio erakciju tako da se smanjio i ja se osramotio.Otiso sam kod moje zenske mislim kupatilo pa zenska eracija je bila prepuna,napominjem da sam imao vise zena i devojaka i nikad nisam imao problem sa erakcijom ali sa ovom devojkom mi se desava evo vec treci put pomozite sta da radim da uspem u tome ova devojka je strpljiva i za sada razumna.hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa jednom devojkom
PostPoslato: Ned Feb 20, 2011 10:56 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
univerzalni je napisao:
upoznao sam devojku mladju od mene 20 godina koja je izrazila zelju da zeli samnom da ima seks pristao sam

ako sa drugim zenama i pri masturbaciji sve radi kako treba, problem je definitivno samo psiholoske prirode, i najverovatnije da sama tolika razlika u godinama psiholoski utice na vas, sto je prirodno...nadam se da je ona punoletna, jer ukoliko nije i to vam je dodatno opterecenje, i to izbegavajte...a ulogu moze da igra i to sto je ona ta koja je izrazila zelju a vi pristali, ako niste sigurni da i vi to zelite onda nemojte sebe da terate na nesto sto bas i ne biste, koji god da je razlog u pitanju za to...ako zelite i vi, onda nista drugo ne preostaje nego da se trudite da se maksimalno rasteretite bilo kakvih predrasuda, napetosti, brige da se ne osramotite, jer kad se problem sa erekcijom desi nikad ne treba to doziveti kao sramocenje, jednostavno to se svima desava ponekad, a sama briga o tome kako ce biti sledeci put itekako doprinosi da se, naprotiv, to i sledeci put desi...znaci ne razmisljajte unapred da li cete se osramotiti ili ne, samo opusteno i bez predrasuda...i radite amo ono sto i vi zelite, zbog cega se necete kajati, ne zato sto je neko to trazio... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: