Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: HISTERIJA
PostPoslato: Čet Jul 15, 2010 10:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Bogami, ja cu ponovo da se ukljucim u ovu temu oko engleskog.Odusevljena sam, nisam ni pomislial da bih vec sad mogla da ga ucim pomalo, on ima dve godine i skoro 1 mesec.Pocecu pomalo da radim s anjim, samo mi reci gde si porucila Nodija na engleskom, mi i9mamo paju patka nesto kao engleski za pocetnike, ali nisam redovno kupovala.Auuuuuu, Dj svaka cast.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HISTERIJA
PostPoslato: Pet Jul 16, 2010 8:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Bez panike :D , dolce-vita , ne kasnis ...sve je to samo igra....Nodija sam narucivala preko amazona, ali narucuj preko gb (britanskog), ne preko americkog, duze putuje americki, a i meni se vise svidja britanski naglasak i izgovor (inace samo i diskovi mogu za nas da se naruce preko amazona...ostalo ne moze,htela sam posteljinu nodija)...a imas i na noddy sajtu...ali tamo cesto nije dostupno...ja sam narucivala jos neke koje nisu noddy za ucenje engleskog...sad sam narucila od sezam streeta learning potty...tj. za nosu...narucujem mu van nodija tako te diskove gde je sem engleskog i nesto sto bi trebao da sad uci...to za nosu, pa na primer imamo sve one knjige misko pisko, misko ljutko..itd. one su sjajne, ali sjajne! i on ih obozava, pa sad pokusavam da nadjem slicne na engleskom...
Na sajmu knjiga sad za uskrs sto je bio u domu sindikata, kupila sam gomilu knjizica nodija na engleskom, ma petar pan sa sve cd-om..pa neke kao bojanice...pa malu biblioteku tj. kutiju sa malim knjizicama sa razlicitim tematikama samo sa slikicama i malo objasnjenje sta je to...a kad mu citam na engleskom, gledam da mu citam iste knjige da mi bolje ''cuo''...petra pana uglavnom citamo..nekako se na njega najvise naucio da mu citam na engleskom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HISTERIJA
PostPoslato: Pet Jul 16, 2010 9:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 02, 2008 1:56 pm
Postovi: 234
e a gde si kupija paja patka za pocetnike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HISTERIJA
PostPoslato: Pet Jul 16, 2010 10:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Dejan 27,

Paja Pataka na engleskom je bilo u slobodnoj prodaju na kioscima uz neku slikovnicu, mada s,ma kupila samo prvi deo, posle je bilo nesto skuplje i onda vise nisam,sad zalim, uvek se nesto ispreci u kupovini.Ne znam da li postoji to negde gde bi se moglo kupiti sada.Pise engleski za pocetnike, nego da potamo dj gde su te igraonice gde decu poducavaju engleskom, mada, mogu ja da se ukjlucim, odnosno da ga ucim, ali naravno kasnije cu ga upisati u neku skolicu, ucenje je lakse i lepse u kolektivu.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: