Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Sre Sep 23, 2009 10:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 10:14 pm
Postovi: 3
Hteo bih da podelim sa clanovima foruma svoje simptome u nadi da cu pronaci odgovore na neka pitanja. Uglavnom, prije par godina sam osetio otezano mokrenje, cestu bol prilikom mokrenja, otezano mokrenje nakon seksualnog odnosa. Radeci ultrazvuk dr. mi je primetio blago uvecan epididimis koji me takodjer znao zaboliti. Probao sam sve moguce mix-ove antibiotika ali nisu bili od pomoci. Uradio sam testove spermiograma, brisa, urina i the whole nine yard ali nisu mi uspjeli pronaci nista kao uzrocnik. Sad trenutno imam bolove i primetio sam da su oba epididimisa uvecana i prvo jedan pa drugi i bole me dosta kada se krecem. Simptomi i dalje nisu otisli. Interesuje me da li je iko imao slicne probleme , da li postoji neka terapija na biljnoj bazi, neuredan zivot sredjujem koliko god je moguce, alkohol sam uveliko smanjio i to pokusavam sa cigarama, kafu sam izbacio i cesto izbjegavam ljutu hranu, dosta pijem cajeve i sl. Primetio sam da ovaj period od 3 i nesto godine polako prelazi u psihicki problem, cesto u odnosima primetim gubitak libida prilikom erekcije sto me zna ponekad i zabrinuti. Urolozi mi govore da je ovo prolazna faza, premda meni se tako ne cini pa je svaki savjet dobrodosao.

Unapred zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Pet Sep 25, 2009 10:47 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Mislim da ipak moras kod urologa--ako imas jos nekih bolesti -tegoba mozda imaju veze sa tim,neke bakterije isl.
POZDRAV


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Pet Okt 09, 2009 11:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 10:14 pm
Postovi: 3
Bio sam kod urologa na ultrazvuku i nije mi primetio nista neubicajeno. Prostata je normalne velicine, premda opet imam bolobe pasjemenika, osetim kako kada hodam on se poveca i boli kada mirujem onda se smanji i to na oba testisa. Dao mi je da pijem na biljnoj bazi conprosta tablete. U nalazima nisu mi pronasli nikakve bakterije. Da li je neko imao slican iskustva ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Pet Okt 09, 2009 1:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
meni je mnogo pomagao PROSTAMOL UNO, AMER CAJ, BRUSNICA,CAJ OD KUKURUZNE SVILE a najvise mi smeta hladno od nogu a sedenje na hladnom da ni ne pominjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Pet Okt 09, 2009 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 10:14 pm
Postovi: 3
Koliko dugo si imao problema sa pasjemenicima ako si ih imao, da li se na kraju povuku u normalnu velicinu i prestanu bolovi ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nebakterijski kronicni prostatitis....
PostPoslato: Sub Dec 05, 2009 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 05, 2009 2:12 pm
Postovi: 12
Moj momak ima isti problem... Vec duze od godinu dana ima nebakterijski hronicni prostatitis. Da li postoji neko resenje osim sto cekas i nadas se da ce se dogoditi cudo??? :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 133 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: