Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 12:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
Aaa :) Tako dakle.... smesno, to je ravno pomisli da odes da se rutinski pregledas kod doktora o.p. i da umesto obicne KKS dobijes full biohemiju, i ono sto treba i sto ne treba i jos pride da ti kazu sta ti je potencijalna ahilova peta u organizmu... jer otisao si kod doktora pobogu, duzan je da to sve proveri :D

_________________
Bye bye little lady


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 12:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Apr 12, 2007 8:52 pm
Postovi: 547
Pa to ti kazem, naucna fantastika!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 10:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 3:03 am
Postovi: 17
Lokacija: beograd
Ha,ha :lol: Smesno jel da? I sad kad bi htela njoj to da kazem ona bi me napravila blesavom i rekla: 'ja sam fakultetski obrazovana ti nisi, prema tome ja znam bolje'. Isti slucaj sa njenom bebom kad sam joj rekla da je verovatno od mleka dobila gljivice pa joj je jezik pobeleo i da treba da je vodi na pregled. Ona je meni odgovorila: 'ti nisi normalna, otkud njoj to pa ona je beba'. Ona verovatno misli da sve bolesti nastaju putem polnih odnosa ili ne znam vec. Nisam znala sta da joj kazem, samo sam se nasmejala. Ja se dosta interesujem i volim da pitam o svemu sto ne znam a interesuje me pogotovo sto sam imala i dosta problema sa infekcijama, gljivicama, bakterijama...naglim padom imunog sistema a citala sam da hiv+ osobe takodje imaju iste simptome pa sam se testirala na sve i svasta osim na hepatitise, htela sam prvo da se informisem o simptomima pa onda da razmislim dali cu i kada otici da se testiram. Nemam nikakve simptome od navedenih, mada i dalje imam problem sa gljivicama i bakterijama i malo,malo, pa neka alergija, prehlada, kijanje i grebanje u grlu, sto ukazuje na pad imuniteta iako se maksimalno trudim da se hranim zdravo. Zapravo sve je pocelo od kada sam 2005 god. izlecila mikoplazmu, to je bakterija-parazit koja ide zajedno sa klamidijom i ureaplazmom u kompletu ali meni su nasli samo tu jednu. Lecili su me uz koktel jakih lekova zbog kojih sam najverovatnije 'popila' i ove druge probleme. Sve u svemu, sta covek moze da izgubi ako se prekontrolise a poznajem mnoge koji nikada nebi otisli ni kod lekara opste prakse ko zna zbog kojih razloga. :x


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: