Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM ZA POMOC ---- ) HITNO
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 10:44 am
Postovi: 4
Pre par meseci sam imala prvi odnos sa svojim deckom, nedavno sam imala jake bolove u trbuhu tada sam trebala i da dobijem mjesecnicu tako da se i nisam nesto obazirala na te bolove.
U medjuvremenu sam imala neki cudan iscjedak, kao neki komadici koze da su ispadali. Planirala sam otici na ginekoloski pregled, sto bi mi ujedno bio i prvi, no nisam, jer sam dobila, tako da sam to odgodila.
Bolovi u trbuhu nisu prestajali, tako da sam uzimala Voltaren Forte. Dobila sam temperaturu i posjetila ljekara. Oni su sumnjali na slijepo crijevo, tako da sam ga i operisala!

Do prije par dana sve je bilo uredu, sve dok sasvim slucajno nisam primjetila kondilome. Odmah sam zakazala pregled koji mi je za par dana te sam na svoju ruku uzela Albothyl vaginalete...

Sta mogu ocekivati nakon svega???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Zashto ste pocheli bilo kakvu terapiju sami?

Sachekajte pregled mozda nisu u pitanju kondilomi, odakle takva sigurnost u dijagnostkovanju??

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 12:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 10:44 am
Postovi: 4
Tetapiju sam pocela iz razloga sto mi je prijateljica imala slicnu stvar i isto su joj pripisali. A meni se to nesto brzo prosirilo u dan dva, tako da sam uzela albothyl.

Pa ja ne znam sta bi drugo moglo da bude, dosta sam procitala na internetu i vidjela slike...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 12:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Lepo je da brinete o sebi i da se pregledate svakodnevno i da zelite da ste zdravi ali moj savet je da prekinete bilo kakvu terapiju pre pregleda jer ono shto mozete ochekivati je da doktor na pregledu nema pravo stanje vec poluzalecheno ili pogreshno lecheno!

Sachekajte da se urade brisevi i papa i da dobijete terapiju koja vam zaista treba i ako vam uopshte treba!

ne sumnjam u vashu moc zapazanja i u vash vid i iskustvo ali ipak je bolje da pregledom i brisevima utvrdite eventualne promene i dobijete pravu terapiju i savete nego da to radite sami!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 10:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 22, 2007 10:41 am
Postovi: 379
tamaraft je napisao:
Lepo je da brinete o sebi i da se pregledate svakodnevno i da zelite da ste zdravi ali moj savet je da prekinete bilo kakvu terapiju pre pregleda jer ono shto mozete ochekivati je da doktor na pregledu nema pravo stanje vec poluzalecheno ili pogreshno lecheno!

Sachekajte da se urade brisevi i papa i da dobijete terapiju koja vam zaista treba i ako vam uopshte treba!

ne sumnjam u vashu moc zapazanja i u vash vid i iskustvo ali ipak je bolje da pregledom i brisevima utvrdite eventualne promene i dobijete pravu terapiju i savete nego da to radite sami!


SLAZEM SE SA GORE NAVEDENIM,TACNIJE *TAMARAFT JE SVE LEPO NAPISALA OVDE,DALJE RECI SU SUVISNE...

Veliki pozdrav! :P :P :P :P :P

_________________
"Izbiliza niko nije normalan..E=mc2"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 10:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
A ja moram da dodam da sa Albotil vaginaletama NIKAKO necete izleciti kondilome,ako ih uopste imate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 1:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 10:44 am
Postovi: 4
martat je napisao:
A ja moram da dodam da sa Albotil vaginaletama NIKAKO necete izleciti kondilome,ako ih uopste imate.


zasto??? :-? :-? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 1:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Namena tog leka je da pomogne kod lecenja ranice na grlicu materice.O lecenju kondiloma na ovom forumu se vec pisalo.Njih je potrebno odstraniti laserom ili nekom drugom hirurskom metodom.
Ako vam se prilikom upotrebe Albotila pojave belicaste skrame,da znate da je to normalna pojava kod primene ovog leka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 5:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 16, 2008 5:12 pm
Postovi: 31
kondilomi zahtevaju i oralnu i vaginalnu terapiju obavezno
kod oba partnera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 5:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Mozda ce i skapirati, al neka se lechi ona kako zeli! Ipak je ovo slobodna drzava!

Mada svesno uzimanje leka koji je 'prepisala drugarica', pri tom leka koji nije za indikaciju koju ima, hm, to mi malko nije ni slobodna volja, vishe kao jako glupa odluka!

Ali opet, svako ima pravo da se lechi kako misli da treba! mi smo samo medicinski radnici! :lol:

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM ZA POMOC ---- ) HITNO
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 6:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
:-?
obgyn je napisao:
Lijecenje albothyl solucijom je napusteno prije bar jedno 15 godina, jer ima kancerogeno dejstvo.


http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... ght=#20831


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 7:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Bravo Donka :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 402 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: